dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 78 z 184
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 3668
  1. #1541
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar milutek84
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Pitpok wymiary okien w projekcie to:

    * 100x152
    * 186x152
    * 94x237
    * 174x237

    My sobie podobnie jak Postihal zrobiliśmy zamiast dwoch okien w salonie jedno duże o wymiarach 285x180.

    Pozdrawiam

  2. #1542
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pitpok

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    k.Poznania
    Posty
    4

    Domyślnie

    Milutek84 - witam imienniczkę - dziękuję bardzo. My również planujemy zmianę okna w salonie na jedno zamiast dwóch.

    Czy mogłabym prosić o przesłanie zestawienia kosztów budowy? [email protected]

    Dziękuje i pozdrawiam.

  3. #1543

    Domyślnie

    Cytat Napisał CoBee Zobacz post
    Witam POSTIHAL
    Czy Ja także mogę prosić o kosztorys ?
    [email protected]
    Dzięki
    Pozdrawiam.
    Witam,poszło na podany adres.
    Pozdrawiam

  4. #1544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitpok Zobacz post
    Witam Postihal,

    Czy poza kosztami mogłabym prosić również o przesłani rzutów?

    Lub może ktoś mógłby podpowiedzieć jakie są wymiary okien przewidziane w oryginale?

    Z góry dziękuję za pomoc
    Witam,
    rzut i koszty wysłałem na podany adres,a wymiary okien ładnie podała milutek84 .
    Pozdrawiam

  5. #1545

    Domyślnie

    Witam Pietka0007 w gronie miłośników "przemyślanego"!
    Dziękuję za miłe słowa.Jest mi bardzo miło,że tak dużo"przemyślanych" buduje się w całym kraju i mam ogromną satysfakcję,że pierwszy wybudowałem dom wg tego projektu
    i prawie od dwóch lat w nim mieszkam.
    Co do proponowanych zmian nie będę się wypowiadał,bo ja mam projekt podstawowy M42 i nie ukrywam,że nie jestem zwolennikiem wprowadzania wielu zmian do oryginalnego projektu,bo nie mamy pewności co z tego wyjdzie na końcu.Wszelkie zmiany warto zobaczyć u osób,które je już wprowadziły.Przykładem może być tutaj dodanie okna w garażu,czy też jedno duże okno w salonie w miejsce dwóch w projekcie.Jak widać te zmiany zostały już przyjęte przez kilka osób.
    Zmiana umieszczenia komina do którego ma być podłączony kominek wiąże się z tym,że wyczyszczka komina będzie wewnątrz mieszkania i należy się liczyć przynajmniej raz w roku z brudem.
    Pozdrawiam

  6. #1546

    Domyślnie

    Witam Loguś,
    przepaszam,że przeoczyłem pytanie skierowane do mnie.
    Koszty wysłałem na podany adres.
    Pozdrawiam

  7. #1547
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pitpok

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    k.Poznania
    Posty
    4

    Domyślnie

    Do Postihal-

    Dziękuję bardzo

  8. #1548

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitpok Zobacz post
    Do Postihal-

    Dziękuję bardzo
    Teraz dopiero zauważyłem,że jesteś k.Poznania,więc zapraszam zobaczyć naszego"przemyślanego",wtedy będzie łatwiej wprowadzić zmiany do projektu dla swoich potrzeb.
    Pozdrawiam

  9. #1549

    Domyślnie

    Milutek84 Twój Przemyślany jest bardzo podobny do mojego,różni się tylko kolorem okien.
    Pozdrawiam

  10. #1550

    Domyślnie

    Ponawiam prośbę o kosztorys i harmonogram prac.
    m.szymanskaa@ gmail.com

  11. #1551

    Domyślnie

    ponawiam prośbę o kosztorys i harmonogram prac
    [email protected]


    przepraszam, ze dubluje , ale zrobilam niepotrzebna spacje w mailu

  12. #1552

    Domyślnie

    Postihal, baaaardzo dzikuję za maila. Pomoże nam w ustaleniach do banku.
    A budowa ruszy chyba jednak w 2011. Przedwczesna była moja radość, okazało się że pani ze starostwa nie może się dogadać z projektantka w sprawie interpretacji przepisów i troche jednak to potrwa.

  13. #1553

    Domyślnie

    Witam,
    wszystkim tym którym wysłałem moje koszty chciałem doprecyzować koszty w pozycji - prace wykończeniowe wewnątrz - 83.500,00 zł:
    - wykonanie wylewek/materiał i robocizna/ - 4.000,00 zł,
    - okna i drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - 18.000,00 zł,
    - sufity podwieszane k-g/materiał i robocizna/ - 5.500,00 zł,
    - tynki wewnętrzne/materiał i robocizna/ - 4.000,00 zł,
    - instalacje elektryczne/materiał,lampy,robocizna/ - 7.500,00 zł,
    - panele podłogowe/material i robocizna/ - 4.500,00 zł,
    - glazura/podłogi,ściany,tarasy,materiał i robocizna/ - 9.500,00 zl,
    - armatura łazienkowa - 4.500,00 zł,
    - szpachlowanie i malowanie - 3.000,00 zł,
    - zabudowa kuchni wraz z wyposażeniem - 14.000,00 zł,
    - meble do salonu - 9.000,00 zł.
    Razem to daje 83.500,00 zł.
    Pozdrawiam

  14. #1554

    Domyślnie

    witam wszystkich ulubieńców przemyślanego.
    Do tej pory bylismy z męzem przekonani do przemyślanego (na wiosnę chcemy ruszyc z budową), ale wczoraj natknęłam się na projekt domu jesienna zaduma M93 i mamy trochę dylemat. Co myślicie o tym projekcie? Jak macie ochotę go obejrzec i podzielic się uwagami na jego temat będę wdzięczna.

  15. #1555

    Domyślnie

    Cytat Napisał ankaiwojtek Zobacz post
    witam wszystkich ulubieńców przemyślanego.
    Do tej pory bylismy z męzem przekonani do przemyślanego (na wiosnę chcemy ruszyc z budową), ale wczoraj natknęłam się na projekt domu jesienna zaduma M93 i mamy trochę dylemat. Co myślicie o tym projekcie? Jak macie ochotę go obejrzec i podzielic się uwagami na jego temat będę wdzięczna.
    Witam,
    bardzo ładny projekt,podobny do "przemyślanego".Jeśli chodzi o ogrzewanie na paliwo stałe,to ma lepiej umiejscowioną kotłownię od "przemyślanego".
    Również zobaczyłem projekt "M70 Zapach wiosny",który równiez jest w stylu"przemyślanego".Uważam,że projekty mgr inż.arch.Małgorzaty Cybulska-Marks są bardzo ciekawe.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Postihal ; 04-11-2010 o 21:45

  16. #1556

    Domyślnie

    To tez są bardzo ciekawe projekty. Wyjatkowo podoba mi sie Jesienna zaduma. Ma lepsze rozwiazanie kotłowni, jeśli ktoś się zdecyduje na opał stały. Ale ma tez zamkniętą kuchnię, a ja zdecydowanie wolę otwartą. Co prawda da się chyba zlikwidować sciane lub jej część ale wtedy kuchnia jest mało ustawna. Zapach wiosny jest podobny, ale ma inne rozwiazanie kotłowni i wejścia do domu, które nieszczególnie mi sie podoba. Ale zgadzam sie z tym, że projekty są ciekawe i ogólnie uwazam, ze parterówki maja swój urok.

  17. #1557

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za opinie. Oj mamy dylemat. Do mnie bardziej przemawia przemyślany, ale......... . I masz babo placek.

  18. #1558

    Domyślnie

    Cytat Napisał Postihal Zobacz post
    Witam Pietka0007 w gronie miłośników "przemyślanego"!
    Dziękuję za miłe słowa.Jest mi bardzo miło,że tak dużo"przemyślanych" buduje się w całym kraju i mam ogromną satysfakcję,że pierwszy wybudowałem dom wg tego projektu
    i prawie od dwóch lat w nim mieszkam.
    Co do proponowanych zmian nie będę się wypowiadał,bo ja mam projekt podstawowy M42 i nie ukrywam,że nie jestem zwolennikiem wprowadzania wielu zmian do oryginalnego projektu,bo nie mamy pewności co z tego wyjdzie na końcu.Wszelkie zmiany warto zobaczyć u osób,które je już wprowadziły.Przykładem może być tutaj dodanie okna w garażu,czy też jedno duże okno w salonie w miejsce dwóch w projekcie.Jak widać te zmiany zostały już przyjęte przez kilka osób.
    Zmiana umieszczenia komina do którego ma być podłączony kominek wiąże się z tym,że wyczyszczka komina będzie wewnątrz mieszkania i należy się liczyć przynajmniej raz w roku z brudem.
    Pozdrawiam
    Dziękuję Postihal,

    Z tym kominem w salonie to coś za coś - łatwiejsze rozprowadzenie ogrzania, albo więcej sprzątania. Planuję odkurzacz centralny z taką podłużną ssawką blisko kominka. Mam nadzieję, że to ułatwi sprzątanie kominka.

    Pozdrawiam - Pietka0007

  19. #1559

    Domyślnie

    Cytat Napisał ankaiwojtek Zobacz post
    Dziękuję bardzo za opinie. Oj mamy dylemat. Do mnie bardziej przemawia przemyślany, ale......... . I masz babo placek.
    Do mnie tak samo.

  20. #1560

    Domyślnie wymiary garażu

    Mam pytanie do Pstihal, jakie wymiary ma garaż ( długość i szerokość ) po tynkach wewnątrz. Dziękuję i pozdrawiam
    Pozdrawiam, Jacek

Strona 78 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony