dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 50 z 91
Pokaż wyniki od 981 do 1.000 z 1818
  1. #981

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    nie wyobrażam sobie cmentarzyska z biednych, niewinnych zwierząt w domu, ani skór, ani poroży, ani innych makabr...
    Ostre słowa

  2. #982

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    Fakt! Sto razy już te zdjęcia były
    100?

  3. #983

    Domyślnie

    To stare fotki i co jakiś czas wypływają w różnych wątkach. Ale zawsze pojawiają się nowi forumowicze/ nowe potrzeby i zdjęcia znów się przydają
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  4. #984

    Domyślnie

    Znam wiele osób, którzy mają uwielbienie do kładzenia pod nogi skór, w wielu domach nawet je widziałam. Zgadzam się z wami dziewczyny niw wiem co w tym ładnego. To jest ohydne i dziwnie pachnie, ale niektórzy traktują to jak luksus, no bo to skóra prawdziwa a nie jakiś tam dywanik bawłniany czy wełniany. Wydaje mi się że to jest pozostałość z czasów PRL kiedy posiadanie czegoś takiego wdomu było ogromnym bogactwem, niewielu był na nie stać.
    Bob Bubowniczy wszystkiemu zaradzi bob budowniczy nie jest sam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nasz-dom-salsa

  5. #985
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar milutek84
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    98
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Witam, Chciałam się was doradzić w sprawie koloru ścian do sypialni. Bardzo podobają mi sie turkusowo-brązowe dodatki (dywan, zasłony, lampki, poduszki, narzuta) tylko nie wiem na jaki kolor pomalować ściany, żeby nie było za dużo tych kolorów. Pomożecie? Może ktoś ma zrobioną taką sypialnie i mógłby wkleić jakieś zdjęcie.

    Pozdrawiam

  6. #986
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AGP-ON
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    a ja mam prośbę, szukam gotowej farby lateksowej w kolorze ecu.
    cos mi doradzicie?
    Komiks z budowy
    Komentarze
    Pchła pchłę pchła i ta pchła była zła, że ta pchła ja pchła

  7. #987
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Milutku,
    u mnie w tych kolorach jest zrobiony pokoik dzienny - zerknij do galerii (link w sygnaturze).

    AGP-ON,
    Doradzę jedno - nie kupuj gotowej, bo wyjdzie albo beżowa, albo żółtawa

  8. #988

    Domyślnie

    Cytat Napisał milutek84 Zobacz post
    Witam, Chciałam się was doradzić w sprawie koloru ścian do sypialni. Bardzo podobają mi sie turkusowo-brązowe dodatki (dywan, zasłony, lampki, poduszki, narzuta) tylko nie wiem na jaki kolor pomalować ściany, żeby nie było za dużo tych kolorów. Pomożecie? Może ktoś ma zrobioną taką sypialnie i mógłby wkleić jakieś zdjęcie.

    Pozdrawiam
    Ja tworzę taką sypialnię, ściany pomalowałam na biało, turkusowe i brązowe dodatki będą świetnie się wyróżniać, widać to u Joliski

  9. #989

    Domyślnie

    Kochani,
    w sypialni na ścianach chciałabym mieć tynk: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...629f23ec6.html
    Szczeliny na tym zdjęciu są zamalowane- ja chcę żeby były białe (tak ja sufit) a wierzch w innej barwie. Tylko w jakiej? Podłoga w sypialni- dąb bejcowany, meble czarne + kość słoniowa.
    Salon chcę zrobić w fiolecie więc fiolet odpada. Pomóżcie!

  10. #990

    Domyślnie

    Nie doradzę, nie chciałabym spać w jaskini. Jesteś na 100% zdecydowana?

  11. #991

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Nie doradzę, nie chciałabym spać w jaskini. Jesteś na 100% zdecydowana?
    wydaje mi się ,że to zwykły tynk strukturalny,w starym mieszkaniu taki miałam i wygladał dobrze.(nie jak w jaskini)

  12. #992

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Nie doradzę, nie chciałabym spać w jaskini. Jesteś na 100% zdecydowana?
    Chryste!!!! To się nie odzywaj!!!!
    Już którys raz to samo

  13. #993
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ale jakse lubi wypluć trochę jadu .......

  14. #994

    Domyślnie

    KamilaDeMon, a jak mozna pomalowac ten tynk zostawiajac biale "szparki"? Specjalnym pedzlem?
    Biorac pod uwage to, ze wprowadzilas do sypialni 3 kolory zrobilabym sciany w kolorze kosci sloniowej. A w jakim kolorze masz okna? Podloga dab bejcowana na jaki kolor?

  15. #995

    Domyślnie

    ale jakiego jadu?
    ze niby w wypowiedzi jaksie?
    no chyba nie tej ostatniej, no co wy?!

  16. #996
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jaskinia to zupełnie neutralne określenie Nie widzę w nim niczego niestosownego - na analogicznej zasadzie białe kuchnie są porównywane do laboratoriów, a nawet prosektoriów. Jad wypłynął za to w komentarzach...

    Ad rem - tynk strukturalny jest dla mnie zbyt surowy, zbyt nieprzyjemny w odbiorze (wizualnym i dotykowym), by dawać go do sypialni.

  17. #997
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamillaDeMon Zobacz post
    Kochani,
    w sypialni na ścianach chciałabym mieć tynk: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...629f23ec6.html
    Szczeliny na tym zdjęciu są zamalowane- ja chcę żeby były białe (tak ja sufit) a wierzch w innej barwie. Tylko w jakiej? Podłoga w sypialni- dąb bejcowany, meble czarne + kość słoniowa.
    Salon chcę zrobić w fiolecie więc fiolet odpada. Pomóżcie!
    Taki tynk strukturalny to tylko kłopot, nie polecam. Gromadzi się na nim kurz i w razie ewentualnej zmiany struktury ściany lub przemalowania trzeba się sporo napracować.

    Jeśli szukasz odpowiedniego koloru dla siebie w sensie, w jakim się będziesz dobrze czuć to najlepiej otworzyć szafę i sprawdzić jakie masz ubrania. Jeśli intensywne, żywe kolory to bym zaryzykowała z jakąś dominującą ścianą, jeśli wszystko szaro bure to kolory na ścianach też zrób neutralne.

    A ponieważ widzę że lubisz eksperymentować zaproponowałabym Ci kolor wiśniowy:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w-otoczeniu-kolo&#1.jpg
Wyświetleń:	302
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	31123  

  18. #998
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Magdala

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    ha, widocznie zdjęcia weszły już do klasyki

  19. #999

    Domyślnie

    Cytat Napisał Claudii Zobacz post
    ale jakse lubi wypluć trochę jadu .......
    Jaki jad, jedynie szczerość.
    Joliska dokładnie wyraziła, to co miałam na myśli pisząc o jaskini.

  20. #1000

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Jaki jad, jedynie szczerość.
    Joliska dokładnie wyraziła, to co miałam na myśli pisząc o jaskini.
    Widocznie niektórych boli Twoja wiedza o wnętrzach, ja tam lubię Twoje i Joliski podpowiedzi, są szczere czasami do bólu, ale to dobrze Dzięki temu będę miała piękną sypialnię i mój salon się zmienia ku lepszemu .


    Taki tynk pasuje, jak już chce się go we wnętrzach, to na korytarz a nie do sypialni.

    No i o co Ci chodzi ze szczelinami? przecież to normalne, ze maluje się całość łącznie ze szczelinami.

Strona 50 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony