dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 96
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 1918
  1. #1861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Bea, jak zmieniłaś nie tylko tą cyferkę to się znaczy, że Ci coś rośnie..
    Brzuszek też?

  2. #1862

    Domyślnie

    Oj , chyba coś nie kumam..
    Zmieniłam tylko tą cyferkę z przodu, czyli z 29 lat zrobiło mi się 30.

    amalfi - dzięki.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  3. #1863

    Domyślnie

    bardzo sły pomysł umieszczania komentarzy w dzienniku, zaśmiecają dziennik a nie każdy che to czytać

  4. #1864

  5. #1865

    Domyślnie

    Zby5 chyba coś Ci się pomyliło, to nie jest dziennik. Rozumiem, upał... Dzienniki znajdziesz w dziale "O Was". A tu piszemy to, co NAM się podoba. Do czytania nikt Cię nie zmusza, nie chcesz - nie czytasz, proste.
    Ostatnio edytowane przez Bea7777 ; 28-06-2010 o 00:02
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  6. #1866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    A dla mnie to bardzo zły pomysł zamieszczanie zdjęć takiego wysprzątanego domu, bo od razu łapię doła.

    Tak poważnie, to piknie u Ciebie.

  7. #1867

    Domyślnie

    Przyznaję sie bez bicia, że na sprzątanie stale brak mi czasu. Sprzątam więc raz na...dwa tygodnie

    Nas po prostu ciągle nie ma w domu więc nie ma też kto bałaganić. Za to sypialnia, której oczywiście nie ma na zdjęciach jest pomieszczeniem ekstremalnym.
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  8. #1868
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    U mnie jest tak, że jedyna jednostka sprzątająca, czyli ja ciągle nie ma czasu, a reszta bałagani. Ale dziś ich przećwixczyłam, bo tak dłużej być nie może. Wzięłam wielki wór na śmieci i posprzątałam bardzo szybko. Równie szybko rzeczy z wora znalazły się na swoich miejscach.

  9. #1869

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    A dla mnie to bardzo zły pomysł zamieszczanie zdjęć takiego wysprzątanego domu, bo od razu łapię doła.
    No dokładnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Wzięłam wielki wór...
    U mnie nie działa


    Ślicznie u Ciebie :*

  10. #1870

    Domyślnie

    Dzięki aisa ;*
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  11. #1871

    Domyślnie

    Witam wszystkich Oj przeczytałam cały wątek i teraz to ja zabieram się za remont poddasza... Jako że jesteście już ekspertami w tej dziedzinie chciałabym się Was poradzić odnośnie ilości okien dachowych... Co nieco już przeczytałam w necie ale Wy macie już praktykę Mianowicie: jak przeliczaliście ile okien powinniście wstawić do danego pomieszczenia? I czy zdało to egzamin? Pozdrawiam cieplutko

  12. #1872

    Domyślnie

    Co do okien dachowych to planował je nasz architekt. Ja osobiscie dodałabym jeszcze jedno do salonu. Może kiedyś..
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  13. #1873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    My mamy w projekcie okno dachowe w salonie, ale..
    Stoi w piwnicy.
    Ekipa o nim zapomniała

  14. #1874
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar kaskalau
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    46
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wooooooooooooooowwwwwwwwwwwwww Beatko twoje poddasze wyglada cudownie.... daleko nam do takiego stanu.... ale pracujemy nad tym......Widze ze mamy podobny gust ja ostatnio tez kupilam kanapy brazowe..... hehehehe a dodatki mam zielone.... ale numer :)
    Pozdrawiam
    Kasia

  15. #1875

    Domyślnie

    Gratuluję slicznego mieszkanka!
    Mam pytanie odnośnie stolika w salonie,czy to ikeowski z serii LACK???Jesli tak czy to ten w kolorze brzozy o wym.90/55cm,pytam onieważ chciałabym zakupic jeden z modeli z tej seri albo własnie ten 90/55cm albo większy 118/78cm niestety nie moge nigdzie wyszukać zdjęc w realu widzę ze taki posiadasz i taki rozmiar by mi odpowiadal wiec dziekuje za odpowiedz.
    Co do tapet na flizelinie to dla mnie przyklejenie to pestka,smaruje sie tylko ściane nie trzeba cudować z miejscem na smarowanie tapety,jednak jak ktos ma krzywe sufity to mimo że tapeta ucięta jest prosto wychodza efekty odwrotne od zamierzonych:/
    No ale u ciebie wyszlo super,taka jak masz tapete w jadalni mam u dzieci w pokoju w kolorze wściekłejj zieleni prezentuję sie super.
    Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje fajnie urządzonego gniazdka

  16. #1876

    Domyślnie

    Ależ Ty masz czyściutko kochana zazdraszaczam;p nasze mieszkanie zagracone się zrobiło sprzętem wszelakiej maści naszej pociechy

  17. #1877

    Domyślnie

    Witam.
    Dawno mnie nie było więc nadrabiam zaległości
    Kasia dzięki za komplement Na pewno mamy podobny gust. Juz sie nie mogę doczekać zdjęć Twojego, urządzonego poddasza.

    MONIKA1850 stolik to Lack ale ten większy , kupiony 3 lata temu. Stał u nas tylko dlatego, że nie mogliśmy się zdecydować co mamy tam postawić docelowo. No i w końcu zakupiliśmy ławę ze szklanym blatem, a Lack wyleciał na strych.

    Pati fajnie, że wpadasz do mnie czasem Co do czystości mieszkania to staramy się go po prostu nie zagracić. Ma być jasno i przejrzyście a zarazem mało do sprzątania
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  18. #1878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    No, zjawiła sie wreszcie

  19. #1879

    Domyślnie

    Pojawiam się i znikam jak Murzyn na pasach
    A to nasz nowy członek rodziny:



    Zdjęcie sprzed dwóch miesięcy, od tego czasu urósł dwukrotnie
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  20. #1880

    Domyślnie

    Tu z kumplem (jeszcze tych samych gabarytów):






    I wczoraj z Panią

    Ostatnio edytowane przez Bea7777 ; 30-11-2010 o 10:50
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

Strona 94 z 96

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony