dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 120
  1. #101

    Domyślnie

    AJA123 a mogłabyś rozwinąć myśl? Bo z powyższego nic nie wynika.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  2. #102

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    Załóżmy, że LCD 46 cali LED.
    Pytanie o model i gdzie takowego najtaniej, w drodze kupna, nabyć ??

    Help........
    Jeżeli ma to być LED z poświetleniem dookoła ekranu to moim zdaniem nie warto się w to pchać.
    A niestety LED z podświetleniem panelu od tyłu i polowym wygaszaniem diód to droga zabawka.
    Jak dla mnie na chwilę obecną przy uzytkowaniu TV na sygnałach z dostępnych platform cyfrowych nie ma alternatywy innej jak plasma.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  3. #103

    Domyślnie

    mamy w domu telewizor samsunga 29 cali i sprawuje się świetnie, mamy cyfrowy polsat i odbiór rewelacja, teraz kupujemy większy tv a obecny przenosimy do drugiego pokoju
    nasz wybór padł na http://allegro.pl/samsung-ue46c7000-...335429484.html

  4. #104

    Domyślnie

    a co do plazmy to ja bym jej w życiu nie kupiła (obraz na niej jak dla mnie beznadziejny) no ale ile ludzi tyle wyborów

  5. #105

    Domyślnie

    beznadziejny powiadasz No cóż, niewiedza to nie grzech.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  6. #106

    Domyślnie


    o jakiej niewiedzy mówisz???
    plazmę mam na codzień w pracy i widzę jak się prezentuje jej obraz w porównaniu do innych telewizorów
    jeśli tobie plazma odpowiada twoja sprawa mnie ona nie pasuje i za darmo bym jej nie wzięła

  7. #107

    Domyślnie

    Odpuszczam, ale możesz jeszcze coś napisać . Poprzednie i kolejne Twoje wypowiedzi mogą przynieść korzyść potencjalnym nabywcom TV, jak się tak głeboko wczytać w ich sens oczywiście.

    Pozdrawiam
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  8. #108

    Domyślnie

    Panasonic TX-P50V20E (5179zł) lub mniejsze przekątne tego modelu. Tu masz porównanie modelu poprzedniego TX-P50V10E na tle innych (LCD, LED i plasm)
    http://www.pcworld.pl/testy/przeglad...owa&sort2=desc
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  9. #109

    Domyślnie

    Ciekawy, przejrzysty artykuł ukazał się dzisiaj w Onecie.

    http://technowinki.onet.pl/artykuly/...0,artykul.html

    Zainteresowanym polecam również ten przystępny artykuł:

    http://www.trochetechniki.pl/Telewiz...to,t,2117.html
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Napisał AJA123 Zobacz post
    a co do plazmy to ja bym jej w życiu nie kupiła (obraz na niej jak dla mnie beznadziejny) no ale ile ludzi tyle wyborów


    Akurat mam i plazmę i lcd i moim zdaniem nie ma żadnej różnicy, a nawet plazma wygrywa (czerń jakiej nie uzyskasz w lcd).

    A z którego roku jest ta plazma, którą masz w pracy?
    Tylko tu i teraz.

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post


    Akurat mam i plazmę i lcd i moim zdaniem nie ma żadnej różnicy, a nawet plazma wygrywa (czerń jakiej nie uzyskasz w lcd).

    A z którego roku jest ta plazma, którą masz w pracy?
    kupowana w tamtym roku, ja nie twierdzę że plazma jest gorsza tylko że mnie nie pasuje i uważam że czas zakończyć bezsensowną dyskusję
    pozdrawiam

  12. #112
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    to ja polecę Samsunga PS50C7000 - potrafią one robić obraz 3D z 2D - może to nie jest rewelacja jak prawdziwy obraz 3D - ale mi np mecze ze źródła HD się podobają. Jakbyś już się zdecydował na ten model - to sprawdź czy w środku jest para okularów 3D - bo pierwsza seria tych TV była goła bez akcesoriów.
    A jak już chcesz 46'' - to chyba zostaje ci LCD - bo to jest bardzo rzadko spotykany rozmiar wśród plazm.

  13. #113

    Domyślnie

    Cytat Napisał ProStaś Zobacz post
    No bardzo fajnie, stałem się odrobinę mądrzejszy.
    Z tym, że do wyboru nie zbliżyłem się choćby o krok. W tej serii nie ma telewizorów 46 cali. Albo 42 albo 50.......
    To warto rozważyć model niże. W jakości obrazu różnic nie zobaczysz. Panel ten sam co w modelu wyższym a cena dobra
    http://www.ceneo.pl/;004+sTX~~FP46G20E
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  14. #114
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    felka73

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    40

    Domyślnie

    witam Darpiot
    czytam Twoje posty i widzę ,że masz wiedzę o telewizorach . W związku z tym mam pytanie . W moim salonie odległość TV od kanapy wynosi ok.3m . Chcemy kupić nowy duży telewizor i zastanawiamy się jaka powinna być jego wielkość ( ja chcę 46,47 cali , mój mąż 50,52) . Proszę o radę , która opcja lepsza w tym przypadku .
    pozdrawiam

  15. #115

    Domyślnie

    Obydwoje macie rację. Sami musicie wybrać. Do codziennego oglądania programów typu publicystycznego czy informacyjnego wystarczy i 26 cali. Ale jak chcemy zapodać film a do tego dźwięk... Hmmm i 50 mało. U mnie niebawem zawiśnie 50 cali ale gdyby mnie było stać to nie zawahałbym się kupić 65.
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  16. #116

    Domyślnie

    Nie wiem, czy 50 cali nie będzie za dużo, moi znajomi maja właśnie takich rozmiarów TV, a odległość mniej więcej 3 m. Jak dla mnie to trochę za dużo.

  17. #117

    Domyślnie

    jak się ma na codzień to szybko się przyzwyczaja. Tragedią jest wówcza przesiąść się na mniejszy
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  18. #118
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    felka73

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    40

    Domyślnie

    Dzięki Darpiot za odpowiedź . Wynika z tego ,że moja rodzina mnie przegłosuje i kupimy TV ponad 50 cali .

  19. #119
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    redlum

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    483

    Domyślnie

    TV jest za duży tylko przez pierwsze tydzień, dwa oglądania - potem staje się w sam raz, a po paru kolejnych miesiącach - to jakby był większy o te parę cali - to by nie zaszkodziło

  20. #120

    Domyślnie

    Jeśli ponad 50 cali, to warto zainwestować w plazmę. Tej wielkości to plazmy spisują się najlepiej. Pamiętaj żeby tv dobrać do wielkości pokoju w którym będzie stał tv, bo inaczej oglądanie może być niewygodne, gdy będziesz siedzieć za blisko tv. To prawda, że po jakimś czasie się przyzwyczaisz, ale na początku i tak będzie niewygodnie. Jeśli będziesz kupował plazmę, to moim zdaniem jedne z najlepszych robi panasonic. Tutaj masz kilka modeli

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony