dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 24
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #161
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Fanta
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Białyatok
    Kod pocztowy
    15-774
    Posty
    4

    Domyślnie

    Och jaki piękny kominek - bajka , sam portal jako ozdoba - świetnie. Widziałam gdzieś w takim portalu na specjalnych świecznikach, a raczej kutym stojaku cały zastawiony świecami. Co do wnętrz też lubię jasne, ciekawe na ile zdołam je przemycić przy wykańczaniu mojej Karmen. Jednak przyznaję, że domek Ash baaaaaaardzo mi się podoba kolor podłogi poprostu śliczny

  2. #162
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    portal kominkowy zapowiada się ale moja droga ten "dywan" przed to z elitarnej kolekcji
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  3. #163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    Dziękuję, pepejeans Lojalnie donoszę, że klikam dla pewnej Anety
    Dzieki bardzo
    ja własnie w tej sprawie i do Ciebie przyszłam z prośbą do dziewczyn i nie tylko
    Taki mały OT
    Mam wielką prośbę
    Wiecie, ze biorę udzial w konkursie ikei na kuchnie marzeń
    na kuchnie i tak nie ma szans
    nie wiem jakim cudem ludzie robią tyle głosów w tak krótkim czasie
    to jest chyba jakieś podejrzane*
    zreszta już kilku liderów wylecialo z konkursu
    pewnie się w Ikei kapli ze coś podkrecaja chyba numery IP
    teraz ważne dla mnie żeby utrzymać się w pierwszej 50-stce
    chociaż gary ikeowskie możecie mi pomoc wygrać
    dlatego proszę bardzo o głosy
    klikajcie codziennie jak tylko możecie z domu, z pracy
    Głosowanie trwa do 25 listopada
    dziękuje bardzo
    wiem ze mogę na Was liczyć

  4. #164

    Domyślnie

    jasne, jesli tylko można pomóc klikaniem
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  5. #165

    Domyślnie

    dzięki wielkie

  6. #166
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    i ja klikam ... ups i wpisałam się do Ash a do Ciebie Pepe być miało

  7. #167
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    magda055

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Ash5 piękny dom.. Ja jestem na etapie wyboru projektu i bardzo podoba mi się projekt karmenII. Chciałabym zapytać Cię o więcej szeczegółów dotyczących budowy tego domu. Proszę Cię o jakiś kontakt tel czy adres mailowy. Jeśli masz chwilkę to proszę odezwij się do mnie na adres [email protected] Bardzo zależy mi na Twoich doświadczeniach związanych z budową karmen II.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Magda

  8. #168

    Domyślnie

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    portal kominkowy zapowiada się ale moja droga ten "dywan" przed to z elitarnej kolekcji
    No ba!
    Konstancjo, cały czas piekę chlebuś jeszcze raz dziękuję za przepis! To był super pomysł!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  9. #169

    Domyślnie

    Ash5 masz przepiękne schody gratuluję

  10. #170
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Zgadzam sie w stu procentach... zwlaszcza jesli chodzi o malzenstwo

  11. #171

    Domyślnie

    magda055 poszło

    AJA1123 dziękuję, to główny "numer" w tym projekcie

    lasche - samo życie, co? Na marginesie: ja też będę miała dwóch chłopaczków! i bardzo się cieszę
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  12. #172
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    Ash to sama radosc bawia sie razem, bija sie razem i cwicza swoje chlopiece bicepsy nieustannie (ha, ha) a mamusia spedza czas na muratorze a bez zartow to uwielbiam moje dzieciaki i nie wiem czy wiedzialabym co zrobic z dziewczynka

  13. #173

    Domyślnie

    lasche, ja już się nie mogę doczekać...
    Znalazłam stronę z pięknymi łazienkami w stylu... chyba klasycznym. A może retro?
    http://www.decorpad.com/search.htm?s...&currentPage=9

    na przykład taka kobieca łazienka


    albo ta- dla mnie bomba. Prosta i elegancka
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #174

    Domyślnie

    hej co tam u WAS rośniecie ....łazinka kobieca bosska i to krzesło ..... inspiracje inspiracje......

  15. #175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ash5, wpadłam przypadkiem i ... oniemiałam Pięęęęęęęęęęknie!!! Bardzo moje klimaty. Gratuluję!
    Pozwolisz, że będę zaglądać?
    Pozdrawiam

  16. #176
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    łazienka bomba prosta i elegancka jest w moich zbiorach inspiracyjnych ... stara dobra klasyka ... broni się przed każdą modą ... taki luksus ponadczasowy ... ja też mam chlebkomanię ...
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  17. #177

    Domyślnie

    Witaj agawi74 - cieszę się, że zajrzałaś i dziękuję za miłe słowa Rozgość się, proszę!
    Kochane moje, dzięki, że jeszcze do mnie zaglądacie! U nas niestety chwilowy zastój. Mamy już co prawda lustro w dużej łazience i M. nacapierza się na skończenie kominka w weekend. Zobaczymy, jak mu pójdzie Z tego, co widzę to wprowadzimy sie dopiero w maju- czerwcu i wtedy pewnie będzie więcej się działo. Niestety na razie nie mamy ciepłej wody, więc musimy poczekać do wiosny. Tym bardziej, że w marcu urodzi sie Maleństwo. Więc pewnie dopiero wtedy... ech, czas pokaże. Na razie chodzę po sklepach wirtualnych, szukam inspiracji do kuchni i sypialni. Ciężka sprawa. Ostatnio odwiedziłam w realu sklep inne meble. Fajne rzeczy mają.
    Nie mając nic do wklejenia z realu postaram się dorzucam jakieś inspiracje w klimacie.Tutaj ku pamięci wklejam przepiękną kuchnię ( o ile dobrze pamiętam z forumowego "Dworek by Sajdak")



    oraz całkiem sympatyczną sypialnię


    i jeszcze zdjęcie, które bardzo lubię ... pewnie chodzi o ten piękny zagłówek...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12`.jpg
Wyświetleń:	2873
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	32032   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sajdak`.jpg
Wyświetleń:	2876
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	32033   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pi?kny zag?ówek`.jpg
Wyświetleń:	2870
Rozmiar:	82,0 KB
ID:	32034  
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 26-11-2010 o 12:35
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  18. #178
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Wpadłam na kawusię



    I co widzę ??? moja kuchenka Bardzo jest mi miło ,że Ci się spodobała.Ja juz sie do niej przyzwyczaiłam ,ale początkowo ,to nie chciało mi się z niej wychodzić.Może dlatego ,że wcześniej myślałam ,ze jest to rzecz niemożliwa do zrealizowania ,a jednak.....się udało . Przeleciałam przez Twoje wnętrza i niezmiennie jestem zachwycona schodami ,a biorąc pod uwagę inspiracje w galerii to juz się czuje jak pięknie domek wykończysz...Pisałaś ,że bedziecie montować kominek .Już jest? czekam z niecierpliwością na zdjęcia AAAA i dowiedziałam się ,ze będziemy przeżywać w marcu narodziny kolejnego malutkiego Forumka.Bardzo się cieszę

  19. #179

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Wpadłam na kawusię
    no... jak kawusia to ciacho od gospodyni musi być


    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    I co widzę ??? moja kuchenka Bardzo jest mi miło ,że Ci się spodobała.Ja juz sie do niej przyzwyczaiłam ,ale początkowo ,to nie chciało mi się z niej wychodzić.Może dlatego ,że wcześniej myślałam ,ze jest to rzecz niemożliwa do zrealizowania ,a jednak.....się udało
    Bo zaiste niesamowita jest! Dużo bym dała, żeby ją tak żywcem do mnie przenieść... Ja się ciągle waham: biała/ ecru czy ciemny orzech/wenge. Pewnie zdecydujemy, jak będziemy już zamawiać. A przy okazji pytanie: kto Wam robił tak cudną kuchnię? Bardzo dobry projekt. Wydaje się starannie przemyślany. Uwiodły mnie te szybki z ... ryfem?- nie wiem, jak sie ten brzeg ścięty nazywa. Ryf chyba. Sama zaprojektowałaś?
    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Przeleciałam przez Twoje wnętrza i niezmiennie jestem zachwycona schodami ,a biorąc pod uwagę inspiracje w galerii to juz się czuje jak pięknie domek wykończysz...
    Dziękuję za te pochwały dla schodów Też je lubię i mam nadzieję, że nie znienawidzę za to, że trzeba po nich biegać... Okropnie się stresuję, żeby po urządzeniu w domu nie było kiczowato ani przesadnie skromnie. Uch! Poza tym zaczynają wychodzić różnice w guście między małżonkami. Oj, ciężko będzie... Ale z tego co piszesz miałaś podobne uczucia. Tobie się udało!
    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Pisałaś ,że bedziecie montować kominek .Już jest? czekam z niecierpliwością na zdjęcia
    Kominek właściwie gotowy, brak tylko belki ozdobnej. Nawet go sama nie widziałam, bo siedzę w starym domu, a do nowego śnieg zasypał drogę i nie chce mi sie przebijać. Ale może jutro M. mnie zabierze na prezentację swojego dzieła.
    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    AAAA i dowiedziałam się ,ze będziemy przeżywać w marcu narodziny kolejnego malutkiego Forumka.Bardzo się cieszę
    Dziękuję Ano, wygląda na to, że z pierwszym dniem wiosny pojawi się Maleństwo. To chyba tak często jest, że dziecko i przeprowadzka idą w parze!
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 04-12-2010 o 13:43
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  20. #180

    Domyślnie

    Oj, dziewczyny... mam kolejną zagwozdkę. Meble wypoczynkowe do salonu. Wybrałam sobie fajną stylową kanapę i chciałam kombinować w tym stylu kanapę 2 osobową, 3- osobową, fotel i puf.


    M. ciągle mówił o kanapie wysokiej, skórzanej, wygodnej. Dla mnie te jego pomysły były...eeee... dyskusyjne, bo te kanapy może i wygodne, ale paskudne. No i wczoraj byliśmy w salonie Swarzędza, zaprowadził mnie i pokazał. No i niestety przepadłam. W życiu nie siedziałam na czymś tak wygodnym. Po 5 min siedzenia w tym fotelu czułam, jak moje plecki odpoczywają. Było mi bosko. Ale stylistycznie to drugi biegun!
    Czy Waszym zdaniem są do bani czy do przyjęcia? Kolory capuccino lub kawy z mlekiem mocniejszej. Chciałam ładne, stylowe mebelki a tu ... Co o tym myślicie? Bardzo Was proszę o wszelkie uwagi i na + i na -. Jestem totalnie ogłupiała.
    Wygląda to mniej więcej tak


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1288080040_Z_013_kanapa_Merlin_1.jpg
Wyświetleń:	3471
Rozmiar:	48,7 KB
ID:	33068   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1348009273.jpg
Wyświetleń:	2606
Rozmiar:	47,7 KB
ID:	33076   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	allegro_213_318_650_6.jpg
Wyświetleń:	2585
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	33077   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	allegro_f213_318_650_5.jpg
Wyświetleń:	2608
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	33078  
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 06-12-2010 o 08:53
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

Strona 9 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony