dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    eee tam
    kochanek i w szafie się zmieści
    a tak w ogóle - niech skacze przez okno. zawsze troche wiecej adrenaliny ...

  2. #102
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    eee tam
    kochanek i w szafie się zmieści
    a tak w ogóle - niech skacze przez okno. zawsze troche wiecej adrenaliny ...
    właśnie załapałam dlaczego niektórzy są fanatykami parterówek.........i to w wątku o garderobach hmmmmmmm

  3. #103
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie garderoba-czy się kurzy?aranżacje,uwagi,zdjęcia

    Witam!
    Jestem na etapie projektu i zagosodarowania garderoby i mam dylemat.
    Zastanawiam czy w garderobie bardzo się kurzy?Nie mam czasu na sprzątanie,nie mam pomocy domowej-dlatego na sprzątanie gardeboby nie mogę poświęcić za dużo czasu.Czy jeśli-ubrania,buty,ręczniki leżą/wiszą i nie są jakiś czas używane nadają się do noszenia?Zastanawiam się czy nie zrobić w garderobach szaf z drzwiami przesuwnymi? Może ktoś ma? A może jest inny sposób zabezpieczenia rzeczy przed kurzem?A może niewiele się brudzi-tylko ja jestem przeczulona?
    Mam w domu 2 garderoby po ok.12 m -każda z oknem.Czy od słońca rzeczy nie płowieją?
    A może od użytkowników-jakieś inne uwagi,podpowiedzi-co warto zrobić a co nie.
    Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami to poproszę
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  4. #104

    Domyślnie

    Mam garderobę w mieszkaniu - bardzo się kurzy.

  5. #105
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Myniu-pyniu!
    Dzięki za odpowiedż Myślisz,że drzwi przesuwne będą ok?Boję się ,że bardzo ograniczą przestrzeń.
    Ale wolę mieć chyba ograniczoną,ale czystą przestrzeń
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  6. #106
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Pomieszczenie garderoby nie chroni przed kurzem. Szafy powinny mieć swoje drzwi, nawet szuflady w garderobie lepiej jak są za dodatkowymi drzwiami.
    Otwarte półki chłoną wzajemnie zapachy. Odzież zimowa, letnia, buty, bielizna, wełna powinny być od siebie izolowane.
    Drzwi przesuwne zajmą Ci około 10cm przestrzeni i mimo uszczelek , wcale nie są szczelniejsze niż drzwi skrzydłowe.

  7. #107

    Domyślnie

    W garderobie kurzy się tak jak w każdym innym pomieszczeniu. Z doświadczenia wiem, że w przypadku zainstalowania drzwi do szaf, kurzy się o wiele bardziej w szafach z drzwiami przesuwanymi niż w szafach z drzwiami otwieranymi klasycznie. Po prostu teraz użytkuję obydwa rodzaje szaf (w przedpokoju). I niestety w tej z przesuwanymi drzwiami (Komandor) kurzy się bardziej. Jeżeli jak piszesz szafy będą stać w pomieszczeniach 12 metrowych, ja zainstalowałabym drzwi klasyczne. Mniej kurzu i taniej wyjdzie.

  8. #108
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że kurzu nigdy się nie pozbędziesz. Jeśli chodzi o okno w garderobie to nawet lepiej bo będzie możliwość przewietrzenia-wiadomo że jeśli ubrania będą cały czas narażone na działanie promieni słonecznych jest możliwość wybladnięcia.

    Ja mam garderobę-pomieszczenie i to super miejsce do tego by szybko schować graty gdy ktoś przychodzi w odwiedzinach
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony