dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jakiej firmy wybrałeś blat kuchenny?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1.LUPUS

    10 31,25%
  • 2.PFLEIDERER

    4 12,50%
  • 3.BRW

    4 12,50%
  • 4.JUAN

    2 6,25%
  • 5.KRONOPOL

    7 21,88%
  • 6.inne polskie

    3 9,38%
  • 7.inne zagr

    2 6,25%
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Blaty kuchenne BRW kontra Lupus, Kronopol... równie dobre?

    Witam,
    czy ktoś miał moze do czynienia z blatami kuchennymi BRW?
    Spodobał mi się taki jeden 3,8mm PVC, ale boję sie, że jego jakość jest kiepska jak całe BRW... Wiem, że Lupus czy Pfleiderer to dobrzy producenci, ale czy mozna zaryzykować na BRW i nie żałować?
    Co to są blaty DNWU...?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    wydaje mi sie, ze BRW nie produkuje samo blatow. zapytaj, prawdopodobnie to takze sa blaty Lupusa lub Juana, lub Kronopolu.

    osobiscie mialam w trakcie licznych przeprowadzek Kronopol i Juan. ten ostatni wydaje mi sie lepszy - mniej sie rysujel i w grubosci 4 cm ma ladny ksztalt brzegow, no i wybor kolorystyczny bardziej mi pasowal.

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie, Kronopol ma słaby wybór kolorystyczny blatów...zresztą Juan też.
    Co do jakości to nie wiem.
    To mówisz, że BRW nie robi blatów?? Ciekawe więc, kto dla nich robi..

  4. #4

    Domyślnie

    A ja mam wszystkie meble kuchenne w tym blat (biały 4cm, obrzeże okleina ssv) z BRW i jestem zadowolona (wprawdzie użytkuje dopiero koło roku ale mam nadzieje że jeszcze długo tak zostanie)

  5. #5

    Domyślnie

    Zetka,a to na pewno BRW jest producentem Twojego blatu?
    Co oznacza "ssv" ?

  6. #6

    Domyślnie

    Aż poszłam sprawdzić czy czasem blat nie jest od spodu opisany. Wychodzi na to że brw faktycznie blatów nie produkuje bo na moim pisze Duropal (no to źle w ankiecie zaznaczyłam )
    SSV to takie tworzywo. Zamiast pvc na obrzeżu jest tak jakoś przyklejane że praktycznie nie widać łączenia z blatem.

    Na chwilę obecną mam tylko takie niezbyt wyraźne zdjęcie jak to wygląda


  7. #7

    Domyślnie

    akurat z blatów BRW jestesmy zadowoleni. Szafki - co comments, ale blaty trzymają się jak ta lala, mimo że często stoi na nich woda wokol zlewu, goracy garnek czy ktos cos na nich kroi. Mamy juz 5 lat i jest ok.

  8. #8

    Domyślnie

    a ja wybrałem w końcu blat złoty granit fmy BiuroStyl...

  9. #9

    Domyślnie

    A nam pani architekt wrzuciła w projekt, a stolarz na nich pracuje, blat Kronopolu. Więc chyba przy nim pozostaniemy...

  10. #10

    Domyślnie

    ja też naszukałam się informacji o blatach. w mebloluxie mi powiedzieli, że lupus ma inną trochę metodę laminowania i dlatego jest droższy, i najprawdopodobniej trwalszy.
    ale ostatecznie zdecydowałam się na chobota w kolorze grafitowym. Nie mogę się doczekać efektu.

  11. #11

    Domyślnie

    jak robiłam wycenę kuchni w BRW proponowali blaty Mitar - nie wiem czy to nazwa firmy, czy blatu, tak czy siak były koszmarnie drogie
    stolarz zrobił mi blaty Juana bodajże, za 1/4 ceny tych z BRW

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    b12asia

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie blaty Mitar

    ja posiadam blaty mitar robią naprawde fajne. Grubość może być taka jaką sobie zamarzycie, ja zastanawiałam się nad grubością 8 cm. ale w końcu zamówiliśmy 6 robią je z dobrych laminatów nazywają się chyba hpl i maja dobre właściwości, ja wybierałam z próbnika abet, ale mają tak szeroką ofertę, żę w pierwszej chwili miałam mętlik głowie chyba ok. 1000 wzorów. dodatkowo zrobiłam przy kuchence i przy zlewie panele na ściane z tego samego materiału z tym że gr. jest już mniejsza fantastycznie się to sprawdza w praktyce, rewelacyjne do czyszczenia i tańsze niż płytki, natomiast blaty kosztują, ale praktycznie nie widać łączeń i nic nie puchnie, poza tem miałam strasznie krzywą ścianę, po prawej stronie blat ma 60 cm a na końcu 75, także szerokość też dla nich nie jest problemem.

  13. #13

    Domyślnie

    Dobr watek a zapomniany. Upne bo sam zainteresowany jestem na jakie firmy warto zwrocic uwage a jeki omijac. Moze ktos pociagnie dalej. W koncu tyle kuchni na forum ze oczoplasu idzie dostac. To blaty pewnie tez w tych waszych cudenkach macie. Prawda ?

  14. #14

    Domyślnie

    Czyli jak ? Mam rozumiec ze blatow nikt w kuchniach nie posiada, tak ? ? To ja moze tak konkretnie powiem ze mnie na ten przyklad to chodzi o wersje najtansza czyli laminaty. Zadne kamienie bo nie lubie. Drewno tez nie bardzo bo mi sie nie chce olejowac.
    Moze ktos jednak bedzie na tyle radosnie nastawiony do pomocy ze zagladajac tu postanowi cos napisac ? Chyba ze jest jakis watek o blatach w ktorym jest juz duzo informacji i ewentualne zadowolenie lub niezadowolenie z roznych firm i produktow.... w tym wypadku poprosze pieknie i sznurek

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony