dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 39
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 774

Temat: Nasz dom ...

  1. #621
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rynka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    UK
    Posty
    257

    Domyślnie

    Witaj Mycha73 !
    przejrzałam cały Twoj wątek i jestem urzeczona Pięknie u Ciebie ! Wszystko tak pięknie ze sobą współgra a każdy dodatek to jakby był tam od zawsze. Gratuluję takiego gustu.....podziwiam i będę podziwiać dalej.
    Kochasz ty dom, rodzinny dom,Co wpośród burz, w zwątpienia dnie,Gdy w duszę ci uderzy grom,Wspomnieniem swym ocala cię? Kochasz Ty dom..........
    M.Konopnicka

  2. #622

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Anja Dziewczyny maja racje - Ruszaj ze swoja galeria bo teraz to Ci juz zyc nie damy

    Może się w końcu w takim razie zbiorę

  3. #623

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post

    Może się w końcu w takim razie zbiorę
    Anja, jeśli ja się odważyłam, choć mam dopiero łyse ściany, to i Ty możesz!

  4. #624
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post

    Może się w końcu w takim razie zbiorę

    Koniecznie! Już się nie mogę doczekać!

  5. #625

    Domyślnie

    Darcy,

    TY masz gołe ściany??? TY??
    Z gotową elewacją, stolarką, podłogami, całą zabudową????
    Raczysz żartować??

    Agawi, Lasche, Aneta S, Mycha -żebyście się czasem nie rozczarowały, na razie, powtarzam, mogę zaprezentować szeroki przegląd wszelkich klamotów niekoniecznie pierwszej potrzeby.

  6. #626
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Anja popatrz na nasze galerie, przeciez nasze wnetrza to znikomy procent, reszta to inspiracje, plotki, zakupy...

  7. #627

    Domyślnie

    Anetko,

    no doooobra, to się zbiorę w sobie jakoś.
    Będziemy miały znowu o czym gadać, debatować, doradzać


    Tylko czemu nie obfotografowałam tych stert zapakowanych, pochowanych w pudła, worki, kartony, oddanych na przechowanie, wrrrr...

    Mycha,
    wracając do tematyki TWOJEGO wątku - z wielką niecierpliwością czekam na zdjęcia!

  8. #628
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    no doooobra, to się zbiorę w sobie jakoś.
    Będziemy miały znowu o czym gadać, debatować, doradzać

    Mycha,
    wracając do tematyki TWOJEGO wątku - z wielką niecierpliwością czekam na zdjęcia!
    Anja, dawaj z tym wątkiem, dawaj...... w końcu to dzięki Tobie pół forum ma fajowskie lampiony z Voxa, może podpatrzymy coś innego

    Myszko pozdrowionka i czekam na zdjęcia

  9. #629

    Domyślnie

    jakie lampiony jakie??) Anja dawaj dawaj)
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  10. #630

    Domyślnie

    Ragazza,
    taaak, a Wasi mężowi pewnie by mnie chętnie udusili, jakbyście zaczęły naśladownictwo i zbieractwo jak ja, cztery serwisy obiadowe, dwa komplety pojemników do kuchni, cztery świeczniki, bo wszystkie były TAAAKIE piękne
    Ale dobra, niech no trochę ogarnę i przeszukam swoje tysiące inspiracji, posegreguję, coś tam jakoś napiszę.

    Psosin,

    lampiony VOX HARMONIC:



    http://www.meble.vox.pl/artykuly-dekoracyjne/swieczniki-i-lampiony/pw/lampion-harmonic,1216/
    Ostatnio edytowane przez Anjazzielonego ; 20-01-2011 o 19:05

  11. #631

    Domyślnie

    Witaj, momentami u Ciebie bardzo inspirujaco....zostaje

  12. #632

    Domyślnie

    Witaj,
    wpadłam z wizytą ........... i zostaję
    Pozdrawiam!

  13. #633
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Styl i klasa!!!
    Mycha Zauraczyłaś mnie swoimi wnętrzami.

    Na forum trafiłam dopiero 2 dni temu i od tej pory siedzę od rana do nocy (dosłownie, bo dochodzi 2.00) i nie mogę się napatrzeć i naczytać.
    U Darcy na blogu przeczytałam, że FM to jak jakaś sekta, a ja jak na Was patrzę dziewczyny, to jak jakaś GRUPA WSPARCIA. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie "pod strzechę".

    Ja dopiero zaczynam (fachowcy od tygodnia na posterunku), i już mam masę wątpliwości. Właśnie najbardziej się boję tego, czy to co tam sobie wymyślam będzie ze sobą grało i czy nie będę NA NIE zaraz po tym jak coś kupię czy zamontują. Ale z tego co mówicie, to normalne i nie do uniknięcia

  14. #634
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    No i po weekendzie ...no dawaj te zdjęcia ...

  15. #635

    Domyślnie

    Mycha Twoje zasłonki zwaliły mnie z nóg. Zaczynam żałować decyzji, że u mnie żadnych tkanin na oknach nie będzie... Ale ja zauważyłam również przepiękne krzesełko, na którym Twój pierworodny obok Mikołaja przesiadywał. Co to za cudo??? No i dołączam do próśb o zdjęcia salonu. Nakarm nas, plizzz!!!
    ...

  16. #636

    Domyślnie

    Eee ...

    co to ja miałam ...

    aha ... pokazać to i owo


    Z racji , że mojego młodego dopadło grypsko - mam przymusowe siedzenie w domu ...

    Mogłam więc pstryknąć kilka fotek ...


    Ale zanim przejdę do tematu:



    Rynka - witam nowego gościa Miło mi, że się Tobie podoba ... zapraszam- zaglądaj ile wlezie


    ragazza - również pozdrawiam seeeerdecznie !


    kacha.crac, KJB - Witam Was również gorąco !!!


    MagdaZZZ - ależ oczywiście, że Cię przyjmiemy pisz, pytaj a najlepiej - załóż swój wątek ... będzie dużo łatwiej omawiać Twoje sprawy


    lasche - no zaraz, zaraz ...



    panczurka - daaaawno Ciebie nie było ... Widziałam Twoją łazienkę - śliiiiczna ! A już prysznic mnie rozwalił totalnie



    I jeszcze apel do Anjizzielonego oraz do Panczurki - dziewczęta - zakładć swoje galerie i pokazywać własne cuda, cudeńka ...




    A teraz - wracając do zapowiedzi ...

    Może zacznę od górnej łazienki ...

    Otóż - jak zaraz zobaczycie, jeszcze jest nieskończona ... trzeba jeszcze wyszpachlować ściany i pomalować, położyć silikon tu i ówdzie, podłączyć umywalkę i prysznic, pozakładać to i owo ... oraz zakupić lampy, lustro , dodatki ... itp. itd. Ale ogólny pogląd na sytuację przedstawia się następująco:



































    CDN ....

  17. #637

  18. #638

    Domyślnie

    Raju, Mycha - gadaj zaraz skądeś wytrzasnęła to cudo konsolowe pod umywalkę? Przecudne!
    A cała łazienka fajna, u mnie na górze ma być podobnie, zapisuję jako inspirację, bo nim do realizacji dojdzie to jeszcze długie lata.

    I pochwal się skąd się wziął Twój manekin u Ciebie, bo mnie ktoś o to zapytał (taki fajny ktoś)

  19. #639

    Domyślnie

    Po prostu boooska ta konsolka w łazience też o czymś takim myślałam. mycha73miej litość i zdradź gdzie to cudo kupiłaś? Odnośnie domku topodglądam go cichaczem od dawna i to co chcę powiedzieć juz wielokrotnie zostało tu powtórzone. Pięknie.....................

  20. #640

    Domyślnie

    Mycha,

    piękne płytki, ta stonowana, elegancka szarość bardzo do Ciebie pasuje - jaka to seria?

    A wiesz, że i tak Ci z Lasche żyć nie damy, jak nie wrzucisz fotek salonu?

Strona 32 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony