dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 306 z 763
Pokaż wyniki od 6.101 do 6.120 z 15251
  1. #6101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    cikyna, przepiękna metamorfoza - ogromne brawa i słowa uznania - wcale nie ciche . Jestem naprawdę zachwycona, zadbaliście o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu wszystko idealnie ze sobą współgra no i łazienka - muszę przyznać - nie do poznania

  2. #6102
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar isiu
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-021
    Posty
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał 00marta Zobacz post
    bardzo ładnie, jedno tylko, dlaczego nie takie same płytki i w łazience i w toalecie.... ( takie moje widzi mi się ) i grzejnik dałabym w innym kolorze, zbliżonym do koloru płytek
    hmmm... bardzo mi sie podobaja czarno białe kafle i dlatego postanowiłem ze bede miał taka toalete, a co do łazienki to drogi kolor, który mi sie bardzo podoba to szary. Grzejnik wiem ze za bardzo nie pasuje kolorystycznie ale zawsze mozna go zmienic oczywiscie jak mi starczy gotówki

  3. #6103

    Domyślnie

    Dopatrzyłam sie jeszcze jednego , małego szczegółu....jeśli nie planujesz szafek pod umywalką, to wymień syfon na nierdzewny, bedzie git.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  4. #6104

    Domyślnie

    isiu w łazience na ścianach te jasno-szare płytki to gres czy glazura?! jakiej firmy?! bo właśnie na taką szarość 'choruję'

  5. #6105

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma Zobacz post
    jasne ze jest zchrzaniony, obie sąsiadujące płytki powinny mieć zeszlifowane brzegi pod katem 45 st.
    Właśnie rozmawiałam przez telefon z glazurnikiem. Jestem wkurzona na niego, ale boję się, że odpuszczę i będę na tę fuszerkę patrzyła przez resztę życia...
    Powiedział, że nie da się poprawić tej półki i jest twardy w swoim postanowieniu. Tłumaczyłam mu to wszystko, co mi doradziliście tu na forum. Stwierdził, że zawsze tak robił wanny i nikt mu nie zwracał uwagi, że jest coś zrobione nie tak... Według niego nie będzie na tej półce spadku, żeby woda spływała (a przecież mu tłumaczyłam, że kran jest z drugiej strony i ta półka nie zachlapie się...)
    Irma! Mówiłam mu o tym zeszlifowaniu płytek, ale on znowu o tym spadku... Według mnie 2 płytki do skucia i to zeszlifowanie i jest po problemie... Albo zrobić wgłębienie, czyli półka na wysokości dolnego rantu wanny. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi. Proszę o radę, co lepiej zrobić (półkę na równi z górnym rantem wanny czy poniżej-wtedy chyba więcej roboty będzie z bocznymi ścianami).
    Mam jedynie nad nim taką przewagę, że za swoją pracę nie dostał jeszcze pieniędzy. Co robić? Jak z nim rozmawiać? JESTEM ZA "MIĘKKA"- nie potrafię negocjować.
    A może ktoś wrzuci tu jakieś zdjęcia wanny z półką jak u mnie (wykonanej jak się należy). POKAŻĘ MU, ŻE SIĘ DA!!!!!

  6. #6106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marmichkon Zobacz post
    Właśnie rozmawiałam przez telefon z glazurnikiem. Jestem wkurzona na niego, ale boję się, że odpuszczę i będę na tę fuszerkę patrzyła przez resztę życia...
    Powiedział, że nie da się poprawić tej półki i jest twardy w swoim postanowieniu. Tłumaczyłam mu to wszystko, co mi doradziliście tu na forum. Stwierdził, że zawsze tak robił wanny i nikt mu nie zwracał uwagi, że jest coś zrobione nie tak... Według niego nie będzie na tej półce spadku, żeby woda spływała (a przecież mu tłumaczyłam, że kran jest z drugiej strony i ta półka nie zachlapie się...)
    Irma! Mówiłam mu o tym zeszlifowaniu płytek, ale on znowu o tym spadku... Według mnie 2 płytki do skucia i to zeszlifowanie i jest po problemie... Albo zrobić wgłębienie, czyli półka na wysokości dolnego rantu wanny. Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam o co mi chodzi. Proszę o radę, co lepiej zrobić (półkę na równi z górnym rantem wanny czy poniżej-wtedy chyba więcej roboty będzie z bocznymi ścianami).
    Mam jedynie nad nim taką przewagę, że za swoją pracę nie dostał jeszcze pieniędzy. Co robić? Jak z nim rozmawiać? JESTEM ZA "MIĘKKA"- nie potrafię negocjować.
    A może ktoś wrzuci tu jakieś zdjęcia wanny z półką jak u mnie (wykonanej jak się należy). POKAŻĘ MU, ŻE SIĘ DA!!!!!
    Marmichkon, dobrze, że nie rozliczyłaś się jeszcze z fachowcem. u mnie mozaikę dało się zeszlifować pod kątem 45 stopni:

    Nazwa:  9dce7edcb68ddc1943.jpg
Wyświetleń: 5757
Rozmiar:  42,1 KB

    Nazwa:  460eb2ed56c1235526&#1.jpg
Wyświetleń: 5768
Rozmiar:  33,6 KB
    Ostatnio edytowane przez Elena76 ; 14-02-2011 o 21:29
    Dziennik i komentarze to już historia

  7. #6107
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Kurcze nawet moi partacze zeszlifowali mozaikę pod kątem i przy blacie ułożyli to dobrze. Musisz być twarda. Moja babcia czasem mówi, że nie da to się tylko parasola w d. otworzyć (przepraszam za wyrażenie), ale jak czytam to co ten Twój "fachman" mówi, to mi się przypominają moi...

    Jak nie chce skuwać płytek to jedyną alternatywą jest wycięcie szlifierką kątową kawałka płytki i zamontowanie tam listwy. Choć ja osobiście nie lubię tego rozwiązania, bo wygląda zdecydowanie mniej estetycznie niż szlifowanie.

    Moi też próbowali zrobić ten spadek, ale skutecznie im to wybiłam z głowy. Co prawda później się mnie trochę bali i znikali jak tylko się pojawiałam w mieszkaniu, ale to nie była zasługa tylko tego wyczynu.
    Ostatnio edytowane przez nemi ; 14-02-2011 o 21:37

  8. #6108

    Domyślnie

    Elena!
    Dzięki za tak szybki odzew. Ja mu Twoje fotki pokażę i niech się uczy. Widzę, że masz "podcięcie" na nogi pod wanną. Ja też tak chciałam, ale on kręcił nosem, więc zrezygnowałam. Ale ja głupia jeZdem!!!
    Ludzie, proszę dajcie jeszcze takie fotki jak Elena. Dzięki.

  9. #6109
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar isiu
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-021
    Posty
    41

    Domyślnie

    Marmichkon jasne, że sie da tak zrobić. U mnie tez wanna jest wykończona półka i jest wszystko ok. ale fachowiec musiał kupić nowa tarcz bo gres jest bardzo twardy i też mi gres szczepił. Po prostu poproś go o wymianę płytek i tyle. Przecież Ty płacisz.

  10. #6110

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    Ja mam je w dolnej łazience (kolekcja Luminor, beż, ktoś tu jakiś czas temu prezentował takie same tylko szare i chyba były nawet ładniejsze). Są ładne, jakościowo ok, ale bardzo drogie (dla mnie przynajmniej były, choć mam mało dekorów). Niestety jak fachowcy żle położyli kafle na podłodze, niezgodnie z projektem i kazałam im skuwać, to domówili i przyszły z innej partii i kolor się trochę różnił. Także wpisuję się tym ostatnim zdaniem w pokazywane tu fuszerki.
    Ja planuję Absolute Stone Nero. Cena mnie tez trochę przeraziła,ale...jak już coś w oko wpadnie to nie ma mocnych.Czy mozna prosić link do tych zdięc z szarymi płytkami???

  11. #6111

    Domyślnie

    Cytat Napisał aduska Zobacz post
    cikyna śliczna łazienka, a przede wszystkim piękne fotki co masz za kolor na ścianie na korytarzu? chyba będę mieć podobny

    Jeśli chodzi o moje przeboje, to fachowiec nasz się dziś nie pojawił, zepsuł mu się samochód - nie mam pytań...
    Ten kolor to gotowiec Beckersa lateksowy Capuccino

  12. #6112
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar isiu
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-021
    Posty
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał zebra82 Zobacz post
    isiu w łazience na ścianach te jasno-szare płytki to gres czy glazura?! jakiej firmy?! bo właśnie na taką szarość 'choruję'
    Gres Producent: Nord Ceram
    Seria: Graffio
    szare:Graffio Grau Lappato
    jasny braz: Graffio Mokka Lappato

  13. #6113

    Domyślnie

    Cytat Napisał isiu Zobacz post
    Marmichkon jasne, że sie da tak zrobić. U mnie tez wanna jest wykończona półka i jest wszystko ok. ale fachowiec musiał kupić nowa tarcz bo gres jest bardzo twardy i też mi gres szczepił. Po prostu poproś go o wymianę płytek i tyle. Przecież Ty płacisz.
    Isiu, Nemi - bardzo proszę o fotkę tej półki obok wanny.
    DZIĘKUJĘ WAM ZA RADY I PRZYSIĘGAM, ŻE NIE ODPUSZCZĘ, JAK TO WIELE RAZY (NIESTETY) MIAŁO MIEJSCE... PŁYTEK MAM SPORO W ZAPASIE.

  14. #6114

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marmichkon Zobacz post
    Isiu, Nemi - bardzo proszę o fotkę tej półki obok wanny.
    DZIĘKUJĘ WAM ZA RADY I PRZYSIĘGAM, ŻE NIE ODPUSZCZĘ, JAK TO WIELE RAZY (NIESTETY) MIAŁO MIEJSCE... PŁYTEK MAM SPORO W ZAPASIE.
    Marmichkon, jeszcze tak sobie myślę, że skoro facet nie jest fachowcem najwyższych lotów, to miej baczenie, jak będzie płytki skuwał, żeby wanny przypadkiem nie uszkodził... niech ją dobrze zabezpieczy, bo odpryskiem zarysować łatwo.
    Dziennik i komentarze to już historia

  15. #6115
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    U mnie szlifowane płytki są na krawędzi blatu - tutaj to widać (przepraszam fotki są z czasów kiedy w łazience jeszcze nie było czysto):


  16. #6116
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Marmichkon, współczuję! Nie mam lepszych fotek, ale tu malutki przykład szlifowanej mozaiki na boczkach wanny,w łazience moich dzieci podcięcie na nogi też jest oczywiście.



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  17. #6117

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    Marmichkon, jeszcze tak sobie myślę, że skoro facet nie jest fachowcem najwyższych lotów, to miej baczenie, jak będzie płytki skuwał, żeby wanny przypadkiem nie uszkodził... niech ją dobrze zabezpieczy, bo odpryskiem zarysować łatwo.
    ELENKo!
    DOKŁADNIE O TYM SAMYM POMYŚLAŁAM. NA PEWNO PRZYKRYJĘ CZYMŚ WANNĘ.
    DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA TE ZDJĘCIA. MYŚLĘ, ŻE TYM GO PRZEKONAM DO WYKONANIA POPRAWEK.
    Ostatnio edytowane przez Marmichkon ; 14-02-2011 o 23:42

  18. #6118
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    00marta

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zaczarowana Kraina
    Posty
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał isiu Zobacz post
    hmmm... bardzo mi sie podobaja czarno białe kafle i dlatego postanowiłem ze bede miał taka toalete, a co do łazienki to drogi kolor, który mi sie bardzo podoba to szary. Grzejnik wiem ze za bardzo nie pasuje kolorystycznie ale zawsze mozna go zmienic oczywiscie jak mi starczy gotówki
    e tam dwa kolory! fakt, że pięknie !

  19. #6119
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0557..jpg
Wyświetleń:	6031
Rozmiar:	32,4 KB
ID:	43317słabo widać i zdjęcie jest z fazy budowlanej, ale mam identyczną półke jak Ty Marmikchon i to w łazience dzieci i dało się zeszlifować i zrobic minimalny spadek i wszystko, a fachowca miałam z tych średnich, nie jakiś super spec.
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  20. #6120

    Domyślnie

    Cytat Napisał cikyna Zobacz post
    Dorzucę jeszcze parę z bliższa bo mąż akurat zrobił

    cykina
    Czy ta bateria to Kludi Bozz?

Strona 306 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony