dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy Zobacz post
    A ja mam fajne wsiórskie drzwi, które po prostu uwielbiam. Oddzielają dwa rodzaje podłogi - wiecznie zapiaszczoną terakotę w wiatrołapie od czyściutkich desek w holu, blokują zimno, zatrzymują wzrok ciekawskich listonoszów, a przez boczne szybki wpuszczają dużo światła.
    Lubię swoje wsiórskie drzwi.

    Darcy twie "wsiórskie" drzwi są piękne, jak załuję że nie mam wiatrołapu.

  2. #22

    Domyślnie

    Darcy, widziałam że meble oraz drzwi w twoim wiatrołapie są białe.... powiedz mi tak z doświadczenia-da się to utrzymać w czystości? Planuje białą szafę wnękową, białe listwy i przesuwane drugie drzwi oraz białą ławeczkę z poduchami boję się tylko, że zepsuje sobie nerwy przy sprzątaniu....

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    U mnie nie ma tylko wejściowych białych - poza tym wszystko jak u Ciebie, Thnd - i jest czysto bez pucowania 5x w tygodniu

  4. #24

    Domyślnie

    zaraz, zaraz mi się jeszcze jedna rzecz przypomniała
    Darcy, twój wiatrołap ma chyba 9m2 więc funkcjonuje jak całkowicie oddzielne pomieszczenie, więc pewnie wygląda ok-można się swobodnie przebrać w kilka osób itp
    nasz wiatrołap ma jakieś 4m2....takie klaustrofobiczne miejsce nie może być po prostu ładne
    Joliska, to mnie pocieszyłaś bo nie potrafię zrezygnować z tej bieli na rzecz ponurego brązu..

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My aktualnie drzwi do wiatrolapu nie mamy...niestety. Czekamy na montaż drzwi wew. Juz sie doczekać nie mogę bo strasznie zimno przy każdym otworzeniu drzwi do domu wchodzi.

  6. #26

    Domyślnie

    Najlepszym rozwiązaniem są chyba przesuwane drzwi do wiatrolapu. Więc w lato można mieć je stale ładnie wsuniete za szafę Osobiście przymierzam się do tych:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	polskone drzwi przesuwane fiord.jpg
Wyświetleń:	461
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	44565  

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał thnd Zobacz post
    Najlepszym rozwiązaniem są chyba przesuwane drzwi do wiatrolapu. Więc w lato można mieć je stale ładnie wsuniete za szafę Osobiście przymierzam się do tych:
    A jak ze szczelnością takich drzwi?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu Zobacz post
    A jak ze szczelnością takich drzwi?
    super szczelne pewnie nie są, ale mam ogrzewanie podłogowe oraz grzejnik w moim niespełna 4m2 wiatrołapie więc pewnie da rade

  9. #29

    Domyślnie

    a ja nie mam drugich drzwi! Od powiedzmy wiatrołapu (pomieszczenia 2x2 m) salon dzieli korytarzyk. Nie jest tam absolutnie zimno. Być może za zasługą drewnianych drzwi wejściowych!? Nie ma możliwości również podglądnąć domowników. Nie żałuję, że ich nie posiadam z tych względów. Szczególnie, że wiatrołap byłby taką klitką. Problemem są natomiast "pocące sie drewniane drzwi wejściowe". Nie wiem czy jest to wina dużej jeszcze wilgotności w nowym domu czy zbytnią różnicą temperatur. Z tego względu drugie drzwi by się jednak przydały. Jak nie ma wiatrołapu to drzwi tylko z PCV lub metalu.
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  10. #30

    Domyślnie

    Wg mnie drzwi w wiatrołapie to rzecz zimą niezbędna,
    szczególnie jeżeli ruch w domu jest duży (więcej niż troje aktywnych domowników).

    A w razie potrzeby latem można je zdjąć i cieszyć się przestrzenią

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Havena
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy Zobacz post
    A ja mam fajne wsiórskie drzwi, które po prostu uwielbiam.
    Darcy, piekne drzwi! Az sie przejde do Twojej galerii

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Iwek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    772
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Ja nie miałam drzwi w wiatrołapie blisko pół roku. Zimno nie było, przynajmniej nie jakoś bardzo wyczuwane. Ale....
    - pies, po poworcie ze spaceru od razu (z brudnymi łapami) wpadał do holu i salonu
    - nie dało się otworzyc listonoszowi, kurierowi i kazdemu innemu pukającemu do drzwi, żeby pies nie atakował , i bez wścibskiego zaglądania do środka
    - piach nosił się po całym dole
    - z salonu było widać wiszące kurtki i często buty

    Ogólnie ciesze się, że mam te drzwi a też rozważałam opcję żeby ich nie wstawiać
    komentarze

    dziennik+foto

    If life gives you lemons, make lemonade

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony