dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 75
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 1491
  1. #301
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    katjes1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-873
    Posty
    5

    Domyślnie

    Nasza kuchnia biała po 10 latach zrobiła się cała żółta. W szczególności szafki górne które są obok okapu. Teraz pewnie są już materiały bardziej trwałe niż 10 lat temu.
    Teraz zmieniamy kuchnię na inny kolor.
    Ostatnio edytowane przez katjes1 ; 11-02-2011 o 20:05

  2. #302

    Domyślnie

    Bardzo podobają mi się białe kuchnie. Takowa ma moja sąsiadka i uważam, ze jest świetna. Ja wybrałam czerwona na wysoki połysk i myślę, ze na mojej będzie bardziej widać palce...

  3. #303

    Domyślnie

    mam białą na wysoki połysk od trzech lat, teraz w nowym domu też będę taką miała, jedynie blat inny bo czarny, który użytkuję teraz mi się już znudził

    ps. zawsze ciekawiła mnie teoria , że "biały brudzi się bardziej" )

  4. #304
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Ja tez jestem zakochana w bialych kuchniach.To moj faworyt i ideal, do ktorego bede dazyc ( albo raczej pan od mebli



    Uploaded with ImageShack.us

  5. #305
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja nie wiem czy już pisałam tu czy nie ale mam białą kuchnię. Białe szafki w lakierze i biała podłoga w polerze Do tego będą bardzo jasne ściany. A...i dwa krzesła białę mam Jestem mega zadowolona najbardziej z mebli i podłogi. Nie zamieniłabym na nic innego. Kto nigdy białej kuchni nie miał - nie wie, a kto miał/ma i tweirdzi, że się brudzi itp. to nie mam pojęcia co on w tej kuchni tam robi

    A brudzi się wszystko - czarne też!!!

  6. #306
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    Ja tez jestem zakochana w bialych kuchniach.To moj faworyt i ideal, do ktorego bede dazyc ( albo raczej pan od mebli



    Uploaded with ImageShack.us
    A ja dążę do tego, żeby mieć dom - dokładnie taki jak ten na przedstawionym zdjęciu

  7. #307

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    ja sie najbardziej boje w bialych kuchniach miejscowego nieodwracalnego zolkniecia szafek,szczegolnie,ze lubie gotowac na gazie.....
    a widzialam juz takie kuchnie
    trzeba miec sprawdzonego dostawce frontow,ktore nie beda sie przebarwiac
    z tym żółknięciem nie jest chyba tak źle
    moja kuchnia jest z ikea, fronty białe z połyskiem, gotuję na gazie, pochłaniacza nie mam i nie zauważyłam ŻADNYCH śladów żółknięcia itp.
    jedynie jeśli przyjrzę się uważnie szafce która stoi obok zmywarki to widać różnicę w odcieniach bieli, ale trzeba się naprawdę dobrze przyglądać

  8. #308
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lakorun
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    jak widzę te piękne białe kuchnie to utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze planuję swoją w takim kolorze

    oto moja inspiracja:




  9. #309
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Mnie też białe kuchnie podobają się straaasznie. Ale ja nie będę miała całej białej, tylko z dodatkiem brązu, szarego albo czerni.

    Lakorun inspiracja boska.

  10. #310

    Domyślnie

    Białe kuchnia to również moje marzenie, które (mam nadzieje) niedługo się spełni. I chyba nie tylko moje, bo ostatnio mój projektant powiedział że 80% kuchni jakie robi to białe.. Ale co tam..
    Moja kuchnia bedzie bialutka, mdf lakierowany, a blat czarny kamień. Problem mam tylko co dać na ścianę, bo są różne opinie o szkle i nie jestem jakoś przekonana.
    Ostatnionan coś takiego mi wpadło w oko:






    Ale.. czy nie za niski ten pasek jest, jak się smaży to pryska na co najmniej 40cm. Poza tym mam okno nad blatem, które jest w kolorze orzecha. Nie wiem jak to zgrać. Nie wiem czy nie zmienić blatu na drewno.
    Ostatnio edytowane przez madzioochna ; 17-02-2011 o 10:58
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  11. #311

    Domyślnie

    Białe kuchnie były zawsze super https://picasaweb.google.com/meblezd...86446138694946 płytki są w białym połysku zdjęcie tego nie oddaje
    Ostatnio edytowane przez Kłaki ; 17-02-2011 o 12:22

  12. #312
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzioochna Zobacz post
    Białe kuchnia to również moje marzenie, które (mam nadzieje) niedługo się spełni. I chyba nie tylko moje, bo ostatnio mój projektant powiedział że 80% kuchni jakie robi to białe.. Ale co tam..
    Moja kuchnia bedzie bialutka, mdf lakierowany, a blat czarny kamień. Problem mam tylko co dać na ścianę, bo są różne opinie o szkle i nie jestem jakoś przekonana.
    Ostatnionan coś takiego mi wpadło w oko:






    Ale.. czy nie za niski ten pasek jest, jak się smaży to pryska na co najmniej 40cm. Poza tym mam okno nad blatem, które jest w kolorze orzecha. Nie wiem jak to zgrać. Nie wiem czy nie zmienić blatu na drewno.
    Super. Szczególnie, że ostatnio szukałam pomysłu na ścianę nad blatem, bo nie mam szafek górnych i nie wiedziałam co dać, żeby było fajnie. Najpierw miałam pomysł z szybą, potem stanęło na kaflach tylko nad płytą (ale na wysokość conajmniej 60cm).
    Taki pasek wyglada fajnie, przynajmniej na zdjęciu ale w rzeczywistości nie spełni swojej roli. Tłuszcz pryska wyżej

  13. #313
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Pozostaje pociągnąć nad kuchnią kafle do okapu.

  14. #314

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Super. Szczególnie, że ostatnio szukałam pomysłu na ścianę nad blatem, bo nie mam szafek górnych i nie wiedziałam co dać, żeby było fajnie. Najpierw miałam pomysł z szybą, potem stanęło na kaflach tylko nad płytą (ale na wysokość conajmniej 60cm).
    Taki pasek wyglada fajnie, przynajmniej na zdjęciu ale w rzeczywistości nie spełni swojej roli. Tłuszcz pryska wyżej

    No to można tak zrobić:
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  15. #315

    Domyślnie

    Cytat Napisał agatah Zobacz post
    Pozostaje pociągnąć nad kuchnią kafle do okapu.
    a ja się w paincie bawiłam, żeby to pokazać..
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  16. #316

  17. #317

    Domyślnie

    Troche mało widać na tych fotkach
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  18. #318
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Widać... widać, że nic nie widać. Na pewno będzie ładna, ale wykończona.

  19. #319

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalutka Zobacz post
    z tym żółknięciem nie jest chyba tak źle
    moja kuchnia jest z ikea, fronty białe z połyskiem, gotuję na gazie, pochłaniacza nie mam i nie zauważyłam ŻADNYCH śladów żółknięcia itp.
    jedynie jeśli przyjrzę się uważnie szafce która stoi obok zmywarki to widać różnicę w odcieniach bieli, ale trzeba się naprawdę dobrze przyglądać
    Napisz proszę czy szafki białe z IKEA na wysoki połysk się nie rysują zbyt łatwo? Sama mam na takie chrapke ale znajomy twierdzi ze widac ryski...

  20. #320
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Zdjęcia nie najlepszej jakości,ale widzę,że ładnie będzie
    Poprosimy więcej fot!
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

Strona 16 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony