dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie Opinie na temat rynien Budmatu Flamingo

    Czy ktos ma doswiadczenie z rynnami Budmatu "flamingo" ??
    Czekam na opinnie

  2. #2

    Domyślnie

    j.w. ??

  3. #3

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    deratus

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    koło Bydgoszczy
    Posty
    121

    Domyślnie

    Może ktoś coś wie więcej na temat tych rynien, oprócz tego,że mają 30-letnią gwarancję ?

  5. #5

    Domyślnie

    bardzo liche jak dla mnie , zwlaszcze złaczki niedopracowane ,gdyz sie rozszczelniaja , jaka cena taki produkt po krotce

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jan P.

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brwinów Milanówek 506391113
    Posty
    2.475

    Domyślnie

    30 lat gwarancji na gumkę . Dobre. Daj cynk albo miedż , wtedy przy prawidłowym montażu masz 100 % pewności. Jan.
    Po mnie nie ma poprawek

  7. #7

    Domyślnie

    30 lat gwarancji na rynnę która jest dwa lata na rynku jest trochę śmieszne...
    Opinie dekarzy wskazują raczej na średnie wykonanie tej rynny, zwłaszcza wspomnianej złączki

  8. #8

    Domyślnie

    Haki doczołowe zginam jedną ręką. Ratując inwestora dałem co 30cm a i tak pewnie kiedyś je wygnie...
    pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    dokladnie ile moze byc wart hak wygiety z blachy ,

  10. #10

    Domyślnie

    mialem problemy z tymi nieszczesnymi zlaczkami i juz tego dziadostwa napewno nikomu nie zaloże

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    deratus

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    koło Bydgoszczy
    Posty
    121

    Domyślnie

    A czy jest alternatywa cenowa dla rynien Galeco ?

  12. #12

    Domyślnie

    Witam a ja napisze ze nie sa takie złe oczywiscie tu dominuje proporcja jakosc do ceny w tym przypadku.
    Jak ktos chce wydac mniej kasy na rynny jednorazowo to moga byc.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    REMONTUJĄCY

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam

    wczoraj widziałem reklamę Budmatu z badaniem blachy a że jestem na etapie wyboru materiału pokryciowego przeszukałem parę wątków i natrafiłem na ten.
    Sprzedawca strasznie mi zachwalał rynny Flamingo a z tego co widzę to jakieś nieporozumienie jest...

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał REMONTUJĄCY Zobacz post
    Witam

    wczoraj widziałem reklamę Budmatu z badaniem blachy a że jestem na etapie wyboru materiału pokryciowego przeszukałem parę wątków i natrafiłem na ten.
    Sprzedawca strasznie mi zachwalał rynny Flamingo a z tego co widzę to jakieś nieporozumienie jest...
    Dokładnie...
    Budmat czepia się Pruszyńskiego o jakość blachy a zapomina o swoich rynnach

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    B***lski

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    7

    Domyślnie

    Panie Janie.

    Ta gumka to EPDM czyli terpolimer etylenowo-propylenowo-dienowy podobny do uszczelek stosowanych we wkrętach farmerskich.

    Panie dziobo

    Gwarancja 30-letnia jest udzielana na korozję a dodatkowo huta za naszym pośrednictwej udziela aż 15-letniej gwarancji na zachowanie powłoki organicznej. Oczywiście są to gwarancja na materiał i bez jakiegokolwiek znaczenia jest okres od jakiego produkujemy system rynnowy FLAMINGO.
    Jeszcze proszę o informację gdzie firma BUDMAT czepia się Pruszyńskiego

    Panie awieuro i andrzej belka.

    Hak tłoczony jest z blachy powlekanej, posiada klasę nośności H według wymagań normy PN-EN 1462, gdzie podczas badań haki są rozstawione co 1mb natomiast PN-61/B-10245 w punkcie 2.6.7 mówi o zdecydowanie innym rozstawie haków

    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Panie Budmat

    może i nie jest napisane że chodzi o Pruszyńskiego , ale ludzie z branzy wiedzą że to oni najwięcej sprzedają i w nich to jest skierowane..

  17. #17

    Domyślnie

    Panie Budmat.

    Haki niektórych firm są wyprodukowane z dużym zapasem ponad normę, a Wy lecicie po najniższej linij oporu.

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    B***lski

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    7

    Domyślnie

    Pani(e) winiu1

    Robiliśmy badania porównawcze różnych haków i wyniki były mocno zadziwiające.
    A jaką nośność według Pani(a) powinien mieć hak?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez B***lski ; 13-04-2011 o 09:56

  19. #19

    Domyślnie

    Hak powinien mieć taką nośność żeby zalegający śnieg w rynnie jej nie "wyprostował". A miałem taki przypadek. Haki zamontowane co 50cm, rynna niebyła w kolizji ze zsuwającym się śniegiem
    Ostatnio edytowane przez winiu1 ; 14-04-2011 o 05:07

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    eurodance1990

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Panie ARKADIUSZU KOWALSKI jeżdżący na REKLAMACJE firmy BUDMAT producenta Flamingo!!!! Teoretycznie masz racje! Ale nigdy nie montowałeś tego cacka więc teorie zostaw dla filozofów!!!!! Prawda jest taka , Ze jest to rynna do dopracowania. Jak Więckowi się mówiło że złączka jest do bani to mówił, że nic podobnego!! ( poprawili po 6 miesiącach). Ale wy zawsze będziecie gadać o polskiej normie zasłaniając przy tym wasze "KULAWE" rozwiązania techniczne!!!
    Gadaliście na PRUSZKA że co on wymyśla jednocześnie podrabiając KRONA!!! Gadacie na RUUKKI że daje gorszą gwarancje a tak uczciwie to wasza gwarancje jest do BANI ( kwaśne środowisko)

    P.S. To tak samo jak z KOREAŃCZYKIEM którego znakowaliście FOR SSAB ( czyli że niby SZWEDZKIE)!!!
    To tak samo jak z POLONIĄ z polskiej blachy ( Z CHIŃSKIEJ HUTY)

    30 lat GWARANCJI??? Jak to reklamuje BUDMAT- NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!!
    TO TYLKO MARKETING!! Przykład. Blachodachówka w powłoce NOVA która teraz ma 30 LAT GWARANCJI jeszcze niedawno miała tylko 15 LAT GWARANCJI. NIC DODAĆ NIC UJĄC. WSZYSTKO JASNE!!

    Pozdrawiam!!!
    Ostatnio edytowane przez eurodance1990 ; 10-10-2011 o 21:42

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony