dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Cytat Napisał BUDMAT A.Kowalski Zobacz post
    ... na życzenie klientów jesteśmy w stanie wykonać w terenie badania dachów stalowych również naszych....
    No to się sprawa się wyjaśniła. Po prostu świadczycie usługę badania grubości powłok na dowolnym wyrobie stalowym. Rozumiem, że urządzenie ma stosowne atesty i mógłbym Wam zlecić sprawdzenie grubości powłok (w tym grubości ewentualnej szpachli) na karoserii samochodu, który chcę nabyć. Jaki byłby orientacyjny koszt takiej usługi?
    Pragnę jeszcze tylko zauważyć, że to badanie nie daje żadnej odpowiedzi odnośnie jakości rdzenia. Dziękuję za informacje. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    B***lski

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    7

    Domyślnie

    Panie dziobo.

    Czy dla Pana stosowanie do produkcji materiałów budowlanych odpowiednich surowców jest czymś niedorzecznym???
    Czy używanie wymaganych normowo grubości powłok organicznych i cynkowych gwarantujących odpowiednią wieloletnią eksploatację dachów jest dla Pana nienormalne???
    Proszę zapytać inwestorów czy to są dla nich (cytuję Pana) "jakieś dziwne argumenty"
    Panie dziobo, informuję Pana, iż jedna z konkurencji jest zadowolona z naszej kampani.

    Panie Andrzeju.
    Nasze urządzenia (o dużej dokładności) są skalibrowane do grubości powłok organicznych stosowanych przy produkcji dachów. Samochody są często szpachlowane o wiele grubiej (kilka milimetrów) i w takim wypadku może być błąd pomiarowy.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez B***lski ; 15-04-2011 o 08:39

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Jak z tego rozumiem to urządzenie nie jest w stanie ocenić grubości grubszych powłok. Nie będzie zatem możliwości oceny powłok w pokryciach panelowych z posypką mineralną. Czy to urządzenie jest w stanie ocenić ilość powłok malarskich? Czy istnieje możliwość stwierdzenia czy pokrycie dachu zostało przemalowane? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    totem154

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    AAAA, swiezo po pomiarze, Fisher , takie urzadzonko ,zostawiaja wydruk, pomiar wszelkich grubosci stali i powłok ALE !!! (tak mówi gosc ktory przyjechał) musi byc odpowiednio skalibrowane do konkretnych pomiarów, kwity z ITB i takie tam. Ja akurat z czystej ciekawosci ale MEGA fajne róznice pokazuje pomiedzy roznymi rzeczami ( juz mi sie nie chce uzywac ortografi : ))) choc nie mam wtopy na placyku, ale roznice sa i to duze.

    po za tym, jak mówilem, na tym forum widac generalnie walke pomiedzy konkurentami lub przeciwnikami danego producenta. Pan jackwal hmmm..., ten to w jakims innym swiecie zyje, kontenery i w ogole, ewidentnie cos mu lezy na sercu. Rada dla Pana jackwala: kup se addidas-a z napisem made in germany, zycia ci nie starczy zebys to znalazl ( moze dziadek ma na strychu ??).
    Pan Dziobo, sorry tu brak slow, po prostu nieporozumienie.
    Pan Wilhelmi: z tym samochodem to lekka przesada, rozumienie tekstku nie jest trudną sztuka piszemy o dachu i blasze na nim, moim zdaniem tego watek dotyczył. AAAAAA moze byc wyjatek: samochod na dachu, taka ozdoba bo generalnie gusta nie podlegaja dyskusji ( ale gust trzeba miec hi hi) Mimo wszystko Szacunek dla PANA !!! widac i czyc wiedze

    Panie Kowalski z Budmatu, generalnie gratulacje za jawność, tego trzeba, nic do was nie mam, sorry ze mało waszych blach sprzedaje ale wzgledy "polityczne" u innych producentow i takie tam.

    zaraz dostane pojazdy ale i tak WAS lubie
    pozdr.....

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    A ja staram się wyciągać wnioski z tekstu. Nie można tego inaczej rozumieć jak świadczenie określonego rodzaju usług. Chciałem się tylko upewnić co do uniwersalności tego urządzenia. A co to za urządzenie, które jest tylko do oceny grubości warstw blach dachowych? Jak ono rozróżni czy blacha jest dachowa czy nie? Czy mam rozumieć, że nie wskaże grubości powłoki na ocynkowanym wiadrze?! Urządzenie musi mieć atesty i certyfikat dopuszczający, uwiarygodniający rzetelność pomiaru. Urządzenia, którymi posługują się likwidatorzy szkód samochodowych określą grubości powłok (rodzaju warstw) na każdej blasze stalowej. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Andrzej Wilhelmi ; 14-04-2011 o 23:47
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    B***lski

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-400
    Posty
    7

    Domyślnie

    Panie Andrzeju.

    Urządzenia wykorzystywane do badań mają bardzo szerokie spektrum badań.
    Natomiast w celu uzyskania wyjątkowo dokładnych wyników zakres ten zawęziliśmy poprzez kalibrację do grubości powłok organicznych i cynkowych do tych które są stosowane na blachach dachowych i elewacyjnych.
    Co do pomiarów blach to oczywiście urządzenie nie rozróżnia przeznaczenia blach, natomiast można robić badania blach ocynkowanych.

    Pozdrawiam

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Dziękuję za informację. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony