agawi74 ja sama nie wiem jaki ten kolorek bym chciała. Mam jakieś opory czy to nie będzie za ciemno albo może po prostu potrzebuje potwierdzenia że jest ok
Fotele Pasha oglądaliśmy w zeszłym tygodniu. Przejeżdżaliśmy zupełnie niezamierzenie obok showroomu. Jechaliśmy do Mediolanu i nagle z zza zakrętu napis Pedrali no i zajrzeliśmy, posiedzieliśmy i stwierdzamy że naprawdę wygodne. Ładnie dopasowują się oparcia. Plastik jest taki sprężysty nie twardy. Gdyby nie cena to już byśmy brali. Ale wiadomo nie jest to miękkie puszyste obicie z tym że ja chciała bym zachować przestrzeń salonu a takie przeźroczyste niby są a jak się patrzy to nie ma

Co do lampy to pomysłu brak. Podrzucałam małżowi takie kryształkowe bo ja bardzo nawet ku nim i w łazience jakiś będzie na pewno ale dla niego za bardzo błyszczące. No ale nigdy nie wiadomo może da się namówić

A drzwi to takie kolorowe mi się marzą bo by nawet do mnie pasowały i do mojego zielonego zawodu ale salon nijak do nich przystaje jedynie fioletowa sypialnia