dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 132 z 290
Pokaż wyniki od 2.621 do 2.640 z 5785
  1. #2621

    Domyślnie

    Cytat Napisał anusia28 Zobacz post
    Poszukuję firmy do zrobienia schodów i kuchni okolice Otwocka mam zdjęcia tego co mnie interesuję chodzi mi tez o wycenę
    Witaj. U mine robiła naprawdę solidna frma zajmująca się i tu uwaga! schodami oraz meblami kuchennymi. Co ciekawe nie znalazłam żadnej firmy która zajmuje się tymi dwiema profesjami . Nie pamiętam strony ale mam tel 503-632-084. Napisz czy znalazłąś kogoś innego.

  2. #2622
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaiBartekJ Zobacz post
    Płaciłem 3 tyś za całość ( wszystkie sprawy papierkowe + przeciągnięcie kabla około 40 metrów i oczywiście skrzynka )
    U mnie kabla jest od słupa do słupa jakieś 6-7m, więc blisko. Problemem jest słup żelbetowy - robi spore koszty.

  3. #2623
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar olgajotka
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Grodziska Mazowieckiego
    Posty
    212

    Domyślnie

    Qter, dzięki za namiar na Hardmet, naprawdę się sprawdzili.
    W związku z tym polecam:
    Drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe - Hardmet, tel i wszelkie info jest na stronie www.
    Solidna, bezproblemowa firma i starannie zamontowane drzwi.
    Żadnych zastrzeżeń.
    Ceny jak najbardziej ok.

  4. #2624
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Qter
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał olgajotka Zobacz post
    Qter, dzięki za namiar na Hardmet, naprawdę się sprawdzili.
    W związku z tym polecam:
    Drzwi zewnętrzne, antywłamaniowe - Hardmet, tel i wszelkie info jest na stronie www.
    Solidna, bezproblemowa firma i starannie zamontowane drzwi.
    Żadnych zastrzeżeń.
    Ceny jak najbardziej ok.
    Cieszę się że mogłem pomóc

    PZDR

    Qter

  5. #2625

    Domyślnie Glazura, wykończenie łazienek i kuchni

    Z czystym sumieniem mogę polecić p. Grzegorza (na FM wingerman http://forum.muratordom.pl/showthrea...ight=wingerman) do wykończenia/remontu łazienki, kuchni i innych prac również.
    Jakiś czas temu szukałam solidnego fachowca, który będzie tak, jak i ja przywiązywał wagę do detali i szczegółów. Trafiłam na FM, znalazłam ogłoszenie p. Grzegorza i zaryzykowałam niemalże w ciemno powierzając mu wykończenie łazienki, wc, kuchni i podłogi w przedpokoju. Dziś postąpiłabym dokładnie tak samo i jeśli drugi raz będę wykańczała mieszkanie, to z pewnością nawiążę ponownie kontakt z p. Grzegorzem.
    Jest to fachowiec w najlepszym tego słowa znaczeniu. Sumienny, terminowy, dokładny i kontaktowy. Potrafi nie tylko doradzić, ale też i odradzić pomysły, które będą niepraktyczne w użytkowaniu. Wszystko na bieżąco ze mną uzgadniał, podpowiadając jednocześnie jak wymyślone rozwiązanie będzie się sprawdzać w praktyce. W razie wątpliwości zawsze chętnie pomagał w wyborze i cierpliwe odpowiadał na wszystkie moje pytania.
    W kwestii samego wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie, jestem mile zaskoczona precyzją jego pracy, którą widać na każdym kroku i w najdrobniejszych szczegółach. Pełen profesjonalizm.
    Ja sama jestem bardzo dokładna i zauważam od razu wszelkie niedociągnięcia. Na szczęście pan Grzegorz też zwraca uwagę na szczegóły i zadbał o to, by w moim własnym domu nie wkurzały mnie jakieś niedoróbki.

    Naprawdę nie sądziłam, że trafię na takiego wykonawcę, który w pełni spełni moje oczekiwania.
    Z pełnym przekonaniem POLECAM SERDECZNIE.

  6. #2626

    Domyślnie

    Cytat Napisał Filgastrim Zobacz post
    Miałem poczekać do samego końca budowy, ale jestem pod wrażeniem, więc jadę już teraz.

    Polecam:
    Dach: wykonawstwo KamilDach z Siedlec - szybko i sprawnie, niedrogo, ale raczej tylko na wschód od wisły (trzeba tylko przypilnować, żeby po sobie posprzątali - jam im nie przypomniał i pojechali sobie, ale robota ok, polecam!) - kontakt p.Kamil: 507 506 293 kamildach.cba.pl " a man of few words" , ale profesjonalny.

    Okna i brama garażowa: Forumowy Stary www.aprel.pl - no nic dodać nic ująć, rewelacja, za chwilę wracam do niego po drzwi wejściowe

    Alarm: Forumowy Zbych - jak wyżej

    Hydraulik i elektryk to jeszcze w trakcie, więc poczekam z opiniami.

    No i tynki. I tu ogromny pozytyw: znaleziona przypadkowo na forum m. firma Anatak, no rewelacja: b.mili ludzie, czasowi, słowni. Tynki proste i gładkie powyżej normy , a było ich ok 1000m.kw. Pan Tomek doradzi co i jak, wyprowadzi krzywe ściany i nie narzeka że "materiału dużo" idzie etc., cena ustalona jest ceną płaconą. Cem-wap w pomieszczeniach brudnych, reszta gipsy - robią wszystko.
    W sprawie terminów rozmawia się z Panią Anią: 502 626 122 a wykonuje lub nadzoruje Pan Tomek: 509536736. Po robocie pomieszczenia puste i zamiecione, przygotowane pod wylewki. No pod wrażeniem jestem. Gorąco polecam.
    Wylewki: będą za parę dni,
    cdn...
    dziękujemy za pozytywną opinię, współpraca bardzo udana, pozdrawiamy

  7. #2627

    Domyślnie

    Chcieliśmy polecić cieślę Pana Stanisława z ekipą - pracuje w okolicach Warszawy. Jest osobą dla której dane słowo jest święte. Pracują szybko i bardzo solidnie. Dekarze mówili że pracować na tak wykonanej więźbie to marzenie. Ostatnio zadzwoniliśmy by przyjechali i zabudowali nam część pustki na salonie - przyjechali wciągu tygodnia (pomimo innych prac) i wykonali lepiej niż chcieliśmy ...brak słów podziwu dla takiej ekipy. Gdyby ktoś potrzebował kontakt wyślemy na priva. Także zapraszamy do zobaczenia więźby, gdyby ktoś chciał.

  8. #2628

    Domyślnie

    Cytat Napisał brunet wieczorową Zobacz post
    U mnie kabla jest od słupa do słupa jakieś 6-7m, więc blisko. Problemem jest słup żelbetowy - robi spore koszty.
    a po co do prowizorki słup żelbetowy, mozna na zwykłym stemplu budowlanym

  9. #2629
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa__77 Zobacz post
    a po co do prowizorki słup żelbetowy, mozna na zwykłym stemplu budowlanym
    Nie można. Musi być słup żelbetowy, ponieważ takiego wymaga zakład energetyczny.

  10. #2630

    Domyślnie

    Czy ktoś może polecić ekipę do obłożenia dachu blachą tytan-cynk? Przedzwoniłem większość ekip podanych w tym wątku, ale niestety nie robią takiego pokrycia. Czy ktoś ma dobre doświadczenia w tym temacie?

  11. #2631

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję ekipy do wykonania hydroizolacji na tarasie+wykonanie wylewki i ocieplenia tegoż tarasu, macie może kogoś sprawdzonego ?
    pozdr.
    Rafał

  12. #2632

    Domyślnie

    u mnie wprzyszłym tygodniu ekipa zaczyna robić hydroizolację stropodachu. Jak się sprawdzą to podam kontakt do nich...

  13. #2633
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    wuja Andrzej: http://www.mitus.pl/
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #2634

    Domyślnie

    witam,
    czy ktoś może podzielić sie opinią n/t firmy Cupriak Development z Pruszkowa?

  15. #2635
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Potrzebuję niedrogiego kierownika budowy, najchętniej wschodnia strona, okolice Wołomina. Czy ktoś z forumowiczów mógłby kogoś sprawdzonego polecić?

  16. #2636

    Domyślnie

    Witam,

    poszukuję sprawdzonej, solidnej ekipy w okolicach Piastowa/Pruszkowa/Warszawy która zajęłaby się pracami wewnątrz segmentu tj. murowaniem (schody, drzwi, ścianki) oraz instalacją hydrauliczną, która nie została dokończona przez poprzednią ekipę.

  17. #2637
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misob

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam forumowiczów,
    ponieważ budując skorzystałem kilka razy z poleceń użytkowników - chce też kogoś polecić.
    Myślę że trzeba szukać niezależnie hydraulika i murarzy bo są to oddzielne specjalizacje - chyba że umowa z firmą która zatrudnia hydraulika i murarza.
    Mogę polecić hydraulika p. Zygmunta który bardzo solidnie podchodzi do roboty. Przed rozpoczęciem roboty u mnie sam podał mi referencje (telefony) do poprzednich klientów. Działa w okolicach Piastowa i Pruszkowa. JA buduję się w Pruszkowie.
    Mogę podać namiar na PRIVa

  18. #2638
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yanina

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9

    Domyślnie

    "Szukam elektryka do wykonania prowizorki budowlanej (tymczasowego przyłącza energetycznego placu budowy). W warunkach mam słup żelbetowy ŻN-10, co jest chyba dość nietypowe, aczkolwiek ZEWT Wołomin jednak daje takie warunki. Pierwszy elektryk do którego zadzwoniłem (chciałby 1700zł za wykonanie przyłącza) bardzo się zdziwił, że to ma być słup ŻN. Generalnie chyba prowizorki robi się na słupach drewnianych. No ale jeśli ma być żelbetowy to taki będzie, zresztą na okolicznych działkach widziałem właśnie takie słupy. Ile to może kosztować? Poproszę jakieś namiary na sprawdzonych i niedrogich elektryków."

    Do brunet wieczorową:

    Mogę, Ci polecić z całą odpowiedzialnością Pana Wiesława Wnuka (tel. 602 336 826). Załatwia wszystkie formalności papierkowe w energetyce Pruszków. Cierpliwość i dokładność to u niego podstawa.

    Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez yanina ; 07-07-2011 o 15:12

  19. #2639
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar olgajotka
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    okolice Grodziska Mazowieckiego
    Posty
    212

    Domyślnie

    Cytat Napisał yanina Zobacz post
    "Szukam elektryka do wykonania prowizorki budowlanej (tymczasowego przyłącza energetycznego placu budowy). W warunkach mam słup żelbetowy ŻN-10, co jest chyba dość nietypowe, aczkolwiek ZEWT Wołomin jednak daje takie warunki. Pierwszy elektryk do którego zadzwoniłem (chciałby 1700zł za wykonanie przyłącza) bardzo się zdziwił, że to ma być słup ŻN. Generalnie chyba prowizorki robi się na słupach drewnianych. No ale jeśli ma być żelbetowy to taki będzie, zresztą na okolicznych działkach widziałem właśnie takie słupy. Ile to może kosztować? Poproszę jakieś namiary na sprawdzonych i niedrogich elektryków."

    Do brunet wieczorową:

    Mogę, Ci polecić z całą odpowiedzialnością Pana Wiesława Wnuka (tel. 602 336 826). Załatwia wszystkie formalności papierkowe w energetyce Pruszków. Cierpliwość i dokładność to u niego podstawa.

    Powodzenia

    Jeżeli chcecie zaoszczędzić na elektryku to polecam ekipę p. Grzegorza (691 464 022), właśnie u nas skończył. Naprawdę wyszło tanio, a roboty miał sporo. Słowny i w porządku gość. Jeszcze nie mamy podłączonego prądu, ale wydaje mi się, że wszystko jest ok.
    Miał u nas robić inny elektryk, ale walnął taką cenę, że mi oczy się zrobiły jak spodki.

  20. #2640

    Domyślnie

    witam wszystkich,

    potrzebuję ekipy do montażu ogrodzenia betonowego (2 m wysokości, 4 płyty). W sumie 46 przęsła czyli około 92 mb. Praca w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Mielibyście kogoś polecić??

    pozdrawiam, r

Strona 132 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony