dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 82
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 1628
  1. #1181

    Domyślnie

    Kacha, poratuj!
    MagdaZZZ nie wie o co chodzi, Darcy włoskiego sie uczy a ja o listwę przy blacie kuchennym dowiedzieć się chciałam. Choćby nie wiem jak blat do wykafelkowanej sciany dosunąć to pomiędzy nimi ZAWSZE powstanie szpara (kurcze jak nie o dziurach to o szparach tu piszę ). Na zdjęciach Twoich dopatrzeć sie nie mogę co ty na tej szparze masz? Listwę jakąś?
    buźka!!!

  2. #1182

    Domyślnie

    prawdopodobnie to samo co Magda - tylko silicon.

    jeżeli te szpary są tak duże jak mówisz, to pewnie masz nierówne ściany i inaczej jak listwą tego nie zamaskujesz. No chyba że byś chciała skuwać płytki i kłaść je od nowa, ale jakoś nie wydaje mi się żebyś się pisała na to rozwiązanie

  3. #1183

    Domyślnie

    nihiru - dziękuję!
    Ja jeszcze nie wiem jakie są szpary bo jeszcze meble nie stanęły przy ścianie Skuwać płytek nie będę na 100%. Silikon powiadasz? hmmm....raczej w kolorze blatu niż ściany? Ciekawa jestem jak to wygląda i jak jest z funkcjonalnością? Ale pomysł super!!!

  4. #1184
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rudamaruda

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Fermino, też niedługo będę mieć meble w kuchni i na razie zamówiłam u stolarza szafki, które wraz z blatem będą na wysokości fugi. Jeśli wszystko idealnie się zgra, co do milimetra, to użyję silikonu w kolorze fugi, aby wypełnić tę przerwę pomiędzy blatem a ścianą. Drugą opcją, jaką planuję, (plan B) jest wąska drewniana listwa w kolorze blatu(blat też jest z drewna).

  5. #1185

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Caffemanka wielkie sorry ze Cie tak pominelam! Dzieki wielkie za mile slowa. Rob taki sam front i sie nie szczyp

    Uff Już myślałam, że się zdenerwowałaś na takie ewidentne małpowanie Mój mąż lobbuje na rzecz tego frontu. Strasznie się chłopaczynie spodobał i mówi, że najlepiej pasuje do koncepcji, którą wymyśliłam..Ja pierwotnie chciałam biały lacobel i wszystko było już ustalone dopóki nie weszłam do Ciebie..

    I jeszcze się wypowiem nt. brązowej łazienki. Nie mam pojęcia co do niej dodać, bo mi pasuje jaka jest i jestem w ogóle w szoku, że do tych brązowych płytek tak pasuje biała obudowa wanny...
    Ja to jeszcze mało wiem w zakresie designu wnętrz, ale mam najlepszych inspiratorów Dzięki Kacha

  6. #1186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fermina Zobacz post
    Kacha, poratuj!
    MagdaZZZ nie wie o co chodzi, Darcy włoskiego sie uczy a ja o listwę przy blacie kuchennym dowiedzieć się chciałam. Choćby nie wiem jak blat do wykafelkowanej sciany dosunąć to pomiędzy nimi ZAWSZE powstanie szpara (kurcze jak nie o dziurach to o szparach tu piszę ). Na zdjęciach Twoich dopatrzeć sie nie mogę co ty na tej szparze masz? Listwę jakąś?
    buźka!!!
    Mam silikon. Ale bezbarwny bo na styku blatu przyjmuje kolor blatu czyli czarny na styku sciany kolor sciany czyli bialy. Teraz tak sie robi, nie daje sie listw. Poza tym kladzie sie kafelki dopiero po polozeniu mebli i blatu to pozwala na maksymalne zmniejszenie "szpar"

  7. #1187

    Domyślnie

    Caffemanka jeszcze jedno...tego frontu nigdzie nie dostaniesz trzeba by bylo robic go recznie na zamowienie....ale da sie, tyko stolarz musi miec swoja lakiernie i nie daj sobie wmowic ze za mniej niz 10 tysi sie nie da zrobic ....bo sie da!! za polowe

  8. #1188

    Domyślnie

    OGŁOSZENIE!!!!

    Szukam jakiejs milej zaawansowejkomputerowo duszyczki ktora zrobilaby mi mala wizualke. Odplacam dyskrecja ( bo zaraz pol forum zleci sie po prosbie i dozgonna wdziecznoscia

  9. #1189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kasiu,
    napisz do Ruby

  10. #1190

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Kasiu,
    napisz do Ruby
    Myslalam o tym ale moze bez sensu zebym sie dziewusze narzucala wiesz jak sie sam ktos zglosi to znaczy ze liczy sie z konsekwencjami

  11. #1191
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie


  12. #1192

    Domyślnie

    W zwiazku z tym ze watek przymiera...nikt juz nie zaglada to wrzuce pare zdjec moze to Was ozywi

    Ozdabiacze parapetowe



    Odpowiadajac na pytanie: gdzie jest moja lodowka i gdzie jest moj chlebaczek

    A TU:



    No i stoł przyjechal





    Krzesla by sie jakies przydaly....

  13. #1193
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    chlebak świetny i stolik tyż rzeczywiście z krzesłami mogłoby być wygodniej

  14. #1194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Piękny stół i chlebaczek. Nie widać żadnego uszczerbku na nim

  15. #1195

    Domyślnie

    Kacha, Radamaruda, dzięki za odpowiedź w sprawie szpary Wprawdzie na kładzenie kafli po postawieniu mebli a tym bardziej spasowanie krawędzi blatu z fugą juz za późno ale bezbarwny silikon w sercu moim zagościł
    Kacha, stół pikny!!! A jakie on ma wymiary i skąd on? Ale chyba docelowo to krótkim bokiem do sciany stał będzie?
    buźka

  16. #1196

    Domyślnie

    Piękna zabudowa lodówki, piękna....
    Chlebak i wszelkie duperszwance też cudne. No i stół!! A jakie będą krzesła?

  17. #1197

    Domyślnie

    ozdabiacz serduszko ładny i zasłony fajne, a widzisz tak sie cały czas zastanawiam , jakby wyglądały białe listwy przy ciemnej stolarce, a tu parz zajrzałam nów do Ciebie i odpowiedz gotowa. No bo ja nie chcę białych okien i drzwi ,jakoś mi nie leżą, a mężowi to w ogóle no a listy białe przypodłogowe mi się podobają, ale nie znam się na tym i nie wiem jakby to wyglądało. bo dom chce raczej w nowoczesnym ale przytulnym stylu, a tu nagle białe listwy??? ale widzę że ty masz, czyli może tak być?? nie pomieszam za bardzo?????????
    zaczęło się

  18. #1198

    Domyślnie

    Agawi ....a nie widac bo jest raczej z boku i naprawde nie duze ...wiec jakos z nim zyje
    Yokasta nie zagladam bo w moim zawodzie lato jest bardzo intensywnym okresem i praca pochlania mi troche czasu a na rodzinke tez pasi miec chwile
    Ostatnio edytowane przez kacha.crac ; 22-06-2011 o 21:15

  19. #1199

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fermina Zobacz post
    Kacha, Radamaruda, dzięki za odpowiedź w sprawie szpary Wprawdzie na kładzenie kafli po postawieniu mebli a tym bardziej spasowanie krawędzi blatu z fugą juz za późno ale bezbarwny silikon w sercu moim zagościł
    Kacha, stół pikny!!! A jakie on ma wymiary i skąd on? Ale chyba docelowo to krótkim bokiem do sciany stał będzie?
    buźka
    Fermina on stoi krotkim bokiem do sciany wymiar 140 x90 ....kurde ciut za duzy chyba do naszej kuchni bo leciutko graci ale za to mozemy w czworke zjesc bez oporow. A skad? STAD!!!! Od naszej forumowej Betib

  20. #1200

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    A jakie będą krzesła?[/I]
    No wlasnie Anja jakie???? to jest pytanie...moze Ingolfy z Ikeii?

Strona 60 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony