dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1529

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    No niestety w tej łazience nie ma lekko Ja chyba miałam na nią ogólnie 20 wersji aż w końcu dobrnęłam do swojej

    Fotel fajny, widziałam podobne na allegro za 310 zł.
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    czuje się prześladowana przez moje łazienki

    Nie wiem jak załonie okno w górnej. Roleta rzymska nie pasuje mi do niej zabardzo, może dam grube drewniane żaluzje, ale znowu jak, przecież tam jest łuk na oknie. Nie przyznaje sie do swoich wątpliwości głośno, bo mój chłop mnie zamorduje, on chciał to okno na prosto zrobić, a ja się uparłam

    No i jeszcze jedna sprawa odnośnie gresu, czym wykończyć górny kant? Ścianę nad nim bym pomalowałam ale nie bardzo mi się podoba zostawienie takiej krawędzi. Nie chcę też za bardzo z niego rezygnować, bo koniecznie ma zostać ten dekor na podłodze. Zgadzam się jest staromodny i pewnie niezdecydowałabym się na niego gdyby był z fugą (bo to już za bardzo staromdne nawet jak dla mnie ), ale dzięki niemu uzyskam taki efekt jak chce.

    Venus nie wiem, czy szukałaś wanny wolnostojącej, ale może widziałaś jakąś co ma wymiar wewnątrz min 180 cm.No i nie kusztuje ponad 20 tyś, bo takie znalazłam Jeszcze decyzja co do ceramiki nie zapadła, ale szykuje się powoli i dojrzewam do decyzji by postawić taką przy ścanie.

    Natomiast nastąpiła zmiana koncepcji łazienki dolnej Będzie to wersja milion pięćset sto dziewięćset Alchemia jednak bleee, bo mimo urody zbyt nowoczesna, harion bleeee bo Venus mówi że na żywo rozczarowuje (a ja Venus wierze ). Z pomcą przyszedł oczywiście niezawodny dr GOOGLE. Łamałam się by boazerie zrobić na dole. Co jednak nie jest chyba za mądrym pomysłem, bo woda i drewno chyba nie bardzo się lubią. Ale co znalazłam???
    Kaflki wyglądające jak boazeria. Grazia boiserie. Pasują mi stylistycznie, nawet bardzo. Mąż jest też na tak, cenę przełkniemy. Zostaje tylko zrobienie wizualizacji (czego nie lubię).

    A i znalazłam też płytki na podłogę alaska vives.
    Jak się wkurzę to zrobie tak górę.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka boazeria.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	55,0 KB
ID:	73460   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	boazeria.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	4,3 KB
ID:	73461  
    Ostatnio edytowane przez pszczolka m ; 05-09-2011 o 13:29 Powód: dodanie zdjęcia

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Pszczółko ale Ty się tak na moim zdaniu w 100 % nie opieraj, to że mi się nie podoba nie znaczy że wam też się nie spodoba.

    Ja szukając wanny wolnostojącej przesortowałam sobie po cenie i nie wybierałam droższej jak 3 tysiące.
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony