dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 312 z 448
Pokaż wyniki od 6.221 do 6.240 z 8949
  1. #6221
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie Kominek kaflowy

    Kominek wykonany z kafli seria RM kolor zieleń butelkowa transparentna . Seria RM wywodzi się z pięknego pieca wachlarzowego , zarówno korony jak i pozostałe elementy zdobne są bezpośrednim zapożyczeniem z tego pierwowzoru . W detalach widać rękę włoskich mistrzów których dziełem był pierwowzór .. www.kafle-kominki.pl/piec_kaflowy_014.htm
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P9170093.jpg
Wyświetleń:	245
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	74140  
    Ostatnio edytowane przez M***ki ; 10-09-2011 o 14:13

  2. #6222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.406
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Kominek kaflowy


    http://www.kominki-batura.pl/kaflowy2_7s.html
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5..JPG
Wyświetleń:	556
Rozmiar:	41,9 KB
ID:	74141  

  3. #6223
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Kafle z duszą ... a kafle wielkogabarytowe

  4. #6224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mistrz Zdunski Zobacz post
    Kafle z duszą ... a kafle wielkogabarytowe
    A próbował ktoś kiedyś jedne z drugimi w tej samej realizacji połączyć...
    Może fajne cuś zaskakującego by powstało...

    Piotr pokazał śliczny piec; bohusza i Mistrza też mi się podobają.
    W ogóle kaflowe mi się podobają, bo tę właśnie "duszę" mają.
    Pokazujcie, pokazujcie.
    Każdy kontakt........... pozostawia ślad.

  5. #6225

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Szkoda ,że to "frajer bez kasy"
    złośliwy nie jestem - życzę Wam samych "frajerów z kasą" - abyście realizowali zlecenia po ponad 100k - ale to jeszcze nie powód aby być nieuprzejmym doradcą dla klientów instalujących kominki i obudowy zakupione w marketach, chociaż na tych również można zarobić, ale TWA woli ich wyśmiać i obrazić. Wystarczy poczytać inne wątki z tego działu. Rzadko tu zaglądałem, ale jestem nieco "zniesmaczony". Działajcie dalej, jeśli ktoś czuje się obrażony to przepraszam - takich intencji nigdy na FM nie miałem. Czasem warto poczytać inne działy - tam nie ma takich zgranych jak tu "paczek".
    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Kebab ,
    ja myślałem, żeś ty rozsądny facet . A Ty po prostu
    mądrala srala jesteś , co teraz postanowił sobie w wątkach
    kominkowych posmędzić
    widzę jednak, że prowokujesz - zapytam - po co, czy jesteś aż tak złośliwy? Jesteś na FM zaledwie 10 miesięcy, naprodukowałeś już 3358 postów, ciekaw jestem ile osób w nich już obraziłeś? Pomimo kilku moich postów w tym dziale staram się nikogo nie obrazić i chyba mi to wychodzi - tym razem również nie dam się sprowokować, ale chyba wiesz co można o Tobie pomyśleć - wystarczy prześledzić Twoje posty.
    Powodzenia.
    Ostatnio edytowane przez kbab ; 10-09-2011 o 17:52
    dom z poddaszem użytk, pow podłóg 130m², prosty w bryle "stodoły" z małym gankiem, w technologii TH300 (thermomur), kominek z pw, gaz GZ50, podłogówka na całości, pod płytą 10cm styro, solary płaszczyznowe, okna pcv 1,1, bez piwnic. Dodatkowo (dachowe kształtki styro) ocieplone wełną (20cm) skosy i sufit poddasza. Garaż TH250 nie ogrzewany z os wejściem.

  6. #6226
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Szkoda ,że to "frajer bez kasy"
    Najwyraźniej lubisz poniżać ludzi , to kolejny wpis tego typu . Kbab poczytaj inne jego wpisy , takie teksty puszcza do "klientów" i ludzi z branży , ON tak ma i już . . Login.. login .. "anonimowość"

  7. #6227
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbab Zobacz post
    złośliwy nie jestem - życzę Wam samych "frajerów z kasą" - abyście realizowali zlecenia po ponad 100k - ale to jeszcze nie powód aby być nieuprzejmym doradcą dla klientów instalujących kominki i obudowy zakupione w marketach, chociaż na tych również można zarobić, ale TWA woli ich wyśmiać i obrazić. Wystarczy poczytać inne wątki z tego działu. Rzadko tu zaglądałem, ale jestem nieco "zniesmaczony". Działajcie dalej, jeśli ktoś czuje się obrażony to przepraszam - takich intencji nigdy na FM nie miałem. Czasem warto poczytać inne działy - tam nie ma takich zgranych jak tu "paczek".

    widzę jednak, że prowokujesz - zapytam - po co, czy jesteś aż tak złośliwy? Jesteś na FM zaledwie 10 miesięcy, naprodukowałeś już 3358 postów, ciekaw jestem ile osób w nich już obraziłeś? Pomimo kilku moich postów w tym dziale staram się nikogo nie obrazić i chyba mi to wychodzi - tym razem również nie dam się sprowokować, ale chyba wiesz co można o Tobie pomyśleć - wystarczy prześledzić Twoje posty.
    Powodzenia.
    Słabo Ci te starania wychodzą ...

  8. #6228
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Ja uważam, że ENIU ma 100% racje.
    Dlaczego?

    Bo kbab dotknął niegrzecznie branżę kominkową.
    Tutaj nie ma że boli.

    Szczególnie ośmielił się na forum publicznym zaatakować TWA - KOMINKI, a za to łamanie kołem to delikatna "kara"

    A więc Mistrzu skoryguj swój kierunek, albo jesteś w nami, albo przeciw nam.

  9. #6229

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    TWA to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?[/B]
    każdy tłumaczy jak czuje, dla mnie to coś innego
    Towarzystwo Wspaniałych Arcydzieł - wystarczy prześledzić ten topik, a że inni forumowicze mają wiedzieć od razu gdzie ich miejsce i kim są, to trudno - artyści już tak mają - obelgi trzeba brać na klatę z pokorą
    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Bo kbab dotknął niegrzecznie branżę kominkową.
    tylko grzecznie zapytałem ile kasy na taki piękny kominek mam nazbierać, skąd miałem wiedzieć że nie wypada? Na żadnej stronie reklamujących się tu artystów nie znalazłem cennika.
    Ostatnio edytowane przez kbab ; 10-09-2011 o 20:15
    dom z poddaszem użytk, pow podłóg 130m², prosty w bryle "stodoły" z małym gankiem, w technologii TH300 (thermomur), kominek z pw, gaz GZ50, podłogówka na całości, pod płytą 10cm styro, solary płaszczyznowe, okna pcv 1,1, bez piwnic. Dodatkowo (dachowe kształtki styro) ocieplone wełną (20cm) skosy i sufit poddasza. Garaż TH250 nie ogrzewany z os wejściem.

  10. #6230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.406
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    kbab , a tak poważnie , to dobrze się czujesz ze świadomością,
    że nie tylko ludzie z branży zwracają Ci uwagę ? Nie zachowujesz
    się trochę jak słoń w sklepie z porcelaną ? Po co Ci to ?
    Jeżeli jesteśmy bandą palantów to tym bardziej tracisz cenny
    czas.

  11. #6231
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Szkoda ,że to "frajer bez kasy"
    Jakim trzeba być prostakiem,żeby coś takiego na forum napisać...
    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Ja uważam, że ENIU ma 100% racje.
    Jeśli większość kominkowców zgadza się z twierdzeniem,że potencjalny klient,który pyta o koszt wykonania kominka jest "frajerem bez kasy"(tylko dlatego,że zapytał się o koszt kominka) to wszyscy jesteście Panowie prostakami i bufonami...
    Kultura wymaga grzecznie odpowiadać,nie zauważyłem tego a więc Panowie kominkowcy jesteście osobami bez kultury,czyli jesteście po prostu chamami...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 10-09-2011 o 20:12

  12. #6232
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbab Zobacz post
    tylko grzecznie zapytałem ile kasy na taki piękny kominek mam nazbierać, skąd miałem wiedzieć że nie wypada? Na żadnej stronie reklamujących się tu "artystów" nie znalazłem cennika.
    Co ja mam na to poradzić, że błądzisz i jakoś nieporęcznie szukasz?

    Przykładowo uczestnik forum przesympatyczny pan Daniel na swoich kilku stronach podaje ceny obudów (kominków). Ma ich tam więcej niż mnóstwo.
    Ot taki pierwszy lepszy przykład. Przecież z zwykłej skromności nie wspomnę o sobie, bo byłby to nietakt, ogromny nietakt.
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 10-09-2011 o 20:12

  13. #6233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Jakim trzeba być prostakiem,żeby coś takiego na forum napisać...

    Jeśli większość kominkowców zgadza się z twierdzeniem,że potencjalny klient który pyta o koszt wykonania kominka jest "frajerem bez kasy"(tylko dlatego,że zapytał się o koszt) to wszyscy jesteście Panowie prostakami i bufonami...
    Kultura wymaga grzecznie odpowiadać,nie zauważyłem tego a więc Panowie kominkowcy jesteście osobami bez kultury,czyli jesteście po prostu chamami...
    Święte słowa kolego
    ale zapoznaj się najpierw z całym kontekstem , jeśli nie chcesz być
    kolejnym słoniem w składzie porcelany...

    Szczególnie polecam post 6198 w tym wątku. Ale dyskusja toczy się już
    dłużej...i nie tylko w jednym wątku...

  14. #6234

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    jesteśmy bandą palantów.
    ostro, idziesz po bandzie!
    dom z poddaszem użytk, pow podłóg 130m², prosty w bryle "stodoły" z małym gankiem, w technologii TH300 (thermomur), kominek z pw, gaz GZ50, podłogówka na całości, pod płytą 10cm styro, solary płaszczyznowe, okna pcv 1,1, bez piwnic. Dodatkowo (dachowe kształtki styro) ocieplone wełną (20cm) skosy i sufit poddasza. Garaż TH250 nie ogrzewany z os wejściem.

  15. #6235
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Jeśli większość kominkowców zgadza się z twierdzeniem,że potencjalny klient,który pyta o koszt wykonania kominka jest "frajerem bez kasy"(tylko dlatego,że zapytał się o koszt kominka) to wszyscy jesteście Panowie prostakami i bufonami...
    Kultura wymaga grzecznie odpowiadać,nie zauważyłem tego a więc Panowie kominkowcy jesteście osobami bez kultury,czyli jesteście po prostu chamami...
    Mocium panie, a wiesz o co biega?
    Bo widzę, że kompletnie nie czujesz blusa, a już piszesz obszerny werdykt z uzasadnieniem.
    No ale powoli, bo jesteś nieprzygotowany, nie zapoznałeś się z faktami tu na forum zresztą widocznymi.

  16. #6236
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.406
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbab Zobacz post
    ostro, idziesz po bandzie!

    Cóż , pomyliłem się w swoich ocenach, kbab .
    Szkoda

  17. #6237

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Cóż , pomyliłem się w swoich ocenach, kbab .
    Szkoda
    Errare humanum est
    posiedzisz trochę dłużej na FM (cóż to 8 miesięcy), może nabierzesz trochę więcej doświadczenia, będzie lepiej, zobaczysz - wiem, bo trochę dłużej tu jestem.
    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Święte słowa kolego
    wyjaśnij proszę szanowny eniu w jakim celu przekręcasz nicki innych forumowiczów? Jeśli masz problem z pisownią to możesz po prostu je skopiować. Mogę Ci podpowiedzieć jak to się robi, chętnie pomogę młodszemu stażem.
    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Przykładowo uczestnik forum przesympatyczny pan Daniel na swoich kilku stronach podaje ceny obudów (kominków)..
    zainteresował mnie tamten wzór, dlatego zapytałem.
    Ostatnio edytowane przez kbab ; 10-09-2011 o 21:07
    dom z poddaszem użytk, pow podłóg 130m², prosty w bryle "stodoły" z małym gankiem, w technologii TH300 (thermomur), kominek z pw, gaz GZ50, podłogówka na całości, pod płytą 10cm styro, solary płaszczyznowe, okna pcv 1,1, bez piwnic. Dodatkowo (dachowe kształtki styro) ocieplone wełną (20cm) skosy i sufit poddasza. Garaż TH250 nie ogrzewany z os wejściem.

  18. #6238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    to jest piękne, robi wrażenie, czekałem pytanie ale się nie doczekałem, może w tym dziale się o tym nie rozmawia, może to temat tabu, ale zaryzykuję najwyżej znowu zbiorę od TWA - ile to kosztuje???
    Dziękuję że się podoba.
    Co do ceny - nie powiem. Z prozaicznego powodu. Tego samego, z którego także nie podaję nigdy danych osobowych inwestora ani nawet miejscowości, gdzie został postawiony dany piec czy kominek - obojętne czy kosztował mało czy dużo. No chyba że akurat życzą sobie tego sami klienci - często Forumowicze.
    Natomiast gdybyś Kbab, spytał mnie na priv'a, udzielił bym Ci wyczerpujących informacji w jakim przedziale mogą kosztować takie piece i od czego zależy ich cena.
    Nie prościej by było i przyjemniej od tego co tu zaszło ... ?

    Jeśli większość kominkowców zgadza się z twierdzeniem,że potencjalny klient,który pyta o koszt wykonania kominka jest "frajerem bez kasy"(tylko dlatego,że zapytał się o koszt kominka) to wszyscy jesteście Panowie prostakami i bufonami...
    Kultura wymaga grzecznie odpowiadać,nie zauważyłem tego a więc Panowie kominkowcy jesteście osobami bez kultury,czyli jesteście po prostu chamami...
    Żenujące ... jak pomyślę że jeszcze nie tak dawno temu autor tych słów "jeździł po mnie" i prawił morały w jaki sposób mam się zachowywać i odnosić do innych ...
    Czy ładne (z tym nie każdy przecież się musi zgodzić, bo gustów się nie ocenia), nie sztampowe kominki i piece budzą w niektórych takie negatywne emocje ?

    Bajana - fugi są symetryczne, ale z kaflami już tak jest, że czasami nie mogą się zgrać idealnie z przyczyn technicznych, konstrukcyjnych, plastycznych. Taki to już ich urok. I wcale nie jest prawdą to co Kbab sugeruje - że inwestor może sobie tak "ot pstryknąć palcami", zapłacić więcej i już mu się będzie kafle "na miarę" robić. Albo akceptuje pewne rzeczy ... albo ... zrobi sobie kominek z gipsu ... z niego można sobie wszystko "wyrzeźbić"
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  19. #6239
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Forest-Natura Zobacz post
    Żenujące ... jak pomyślę że jeszcze nie tak dawno temu autor tych słów "jeździł po mnie" i prawił morały w jaki sposób mam się zachowywać i odnosić do innych ...
    Czy ładne (z tym nie każdy przecież się musi zgodzić, bo gustów się nie ocenia), nie sztampowe kominki i piece budzą w niektórych takie negatywne emocje ?
    Było to do mnie a więc odpowiadam,od tamtego momentu widzę,że się nic nie zmieniło TWA dalej stoi murem za lobby kominkowym,traktującym potencjalnego klienta jako jedynie "frajera i dawcę kasy".
    Dla nikogo z branży kominkowej nie było nagannym,że olałeś klienta,to chyba o czymś świadczy.Może każdy z Was podchodzi do klienta tak jak Ty i dla Was jest to normalne ? I o tym potencjalni klienci na forum powinni wiedzieć.
    Dla mnie było to chamskie i nieodpowiedzialne zachowanie i swoją opinię wyraziłem.

    Nie mam nic do kominka,chociaż kafle to nie mój styl ale mam wiele do zachowania osób zajmujących się "budowaniem" kominków.
    Tak dla informacji,bo niektórzy może nie wiedzą,Forum Muratora to nie jest branżowe forum o kominkach ale ogólnie o budownictwie...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 10-09-2011 o 21:09

  20. #6240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.406
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał kbab Zobacz post
    Errare humanum est
    posiedzisz trochę dłużej na FM (cóż to 8 miesięcy), może nabierzesz trochę więcej doświadczenia, będzie lepiej, zobaczysz - wiem, bo trochę dłużej tu jestem.

    wyjaśnij proszę szanowny eniu w jakim celu przekręcasz nicki innych forumowiczów? Jeśli masz problem z pisownią to możesz po prostu je skopiować. Mogę Ci podpowiedzieć jak to się robi.

    zainteresował mnie tamten wzór, dlatego zapytałem.


    Ja zrobiłem ok 1200 kominków i pieców. Ty 1 (słownie jeden) .
    O czyim błądzeniu ty piszesz ?

Strona 312 z 448

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony