Cytat Napisał bombelo Zobacz post
to nie jest normalne choc ja takze w swocih oknach ma do wymiany 3 szyby ale maja one minmalne skazy tzn paproch miedzy szybami
ilosc usterek jest moim zdaniem nienormalna choc takze nie wierze by ktos kupil np 10-20 okien do domu jednorodzinnego bez wad.

Poprostu przy takiej ilosci i dbalosci producenta (poszanowaniu towaru i pieniedzy inwestora), dalej dealera, montazysty nie wierze by na tyle okien miec wszystkie bez wad

do mnie np przywiezli nowe szyby na wymiane i okazaly sie tragiczne w porownaniu z tymi ktore reklamowalem
ladne to jest wszystko w salonach na wystawach i w internecie
to co napisałeś jest prawdą nie spodziewałem się że wszystko będzie ok lecz bez przesady na wszystkich przywiezionych oknach są usterki a to juz nie jest normalne a w tym wszystkim podejście firmy przechodzi wszystkie normy od początku sierpnia nie mamy ani pisemnego ani ustnego uzasadnienia dlaczego pozostała część reklamacji nie została uwzględniona. W miarę wolnego czasu staram się dzwonić do firmy by uzyskać odpowiedź i zawsze słyszę dzisiaj albo jutro oddzwonimy i tak przez bite 2 miesiące taka sytuacja jest dla mnie niewiarygodna

zastanawiam się co miało na celu wysłanie do klienta okien łukowych w takim stanie a później co miało na celu ich zamontowanie