dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 128 z 214
Pokaż wyniki od 2.541 do 2.560 z 4265
  1. #2541

    Domyślnie

    UWAGA OSTRZEGAM Kupiłem całość materiałów na dach w firmie P.P.U.H. NETBUD Anita Głuszek Siedziba: ul. Wadowicka 7/39 43-300 Bielsko-Biała Biuro i Magazyn: ul. Strażacka 81 43-300 Bielsko-Biała dostawa potwierdzona przez w/w firmę 11.10.2011r do dnia dzisiejszego 24.11.2011r nie otrzymałem okien dachowych wartości 4370zł jak również zwrotu pieniędzy pomimo wypowiedzenia umowy do tego kilku tygodniowe opóźnienie w dostawie dachówek i akcesorii (wyobraźcie sobie ekipę która czeka kilka tygodni na dostawę) coś okropnego same kłamstwa i nie odbieranie telefonów do tego brak faktury VAT. Oczywiście sprawa będzie miała swój epilog nie tylko w Sądzie to na moje pocieszenie . UWAGA istnieje na Allegro Nick: dachy_max oraz po drugim okna_kraj Najgorsze że dalej sprzedają na Allegro mimo że praktycznie nie ma z nimi żadnego telefonicznego kontaktu.

  2. #2542

    Domyślnie

    To ja pozwolę sobie wpisać na białą liste i polecić swojego kierownika budowy. pan Henryk Baran tel. 505 13 57 48 http://www.kierownikbudowy.prnet.pl
    pozdrawiam
    Zzzzzzzz

  3. #2543

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalowice1 Zobacz post
    Witam,

    właśnie zakończylismy etap surowy zamknięty i z pełnym przekonaniem mogę polecić na Białą Listę fachowców ekipę od p. Jarosława Skowrona tel. 600 040 069 (firma z okolic Skały). Wykonują stan surowy, więźbę, pokrycie dachu – wszystko solidnie, fachowo, terminowo, a co również ważne szef jest komunikatywny i miły, wystarczająco wcześnie zgłasza inwestorowi zamówienia materiałowe, a najważniejsze buduje zgodnie z projektem, umie czytać ten projekt i jest obeznany z nowymi technologiami budowlanymi. Chętnie podpisuje umowę. Potrafi dobrze doradzić nie narzucając swojego zdania. Przedział cenowy średni.
    Życzylibyśmy sobie tego typu fachowców do kolejnych etapów budowy.

    Niestety mam również fachowców do wpisania na Czarną Liste fachowców - Zakład Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków ul. Mazowiecka 84 – zaczęli u nas robic przyłącze instalacji wodnej i kłaść rury kanalizacyjne – przed rozpoczęciem prac trudno się dowiedzieć o cenę usługi, w trakcie okazuje się że cena jest mocno zawyżona o co najmniej o 100% w stosunku do ofert innych firm tego typu. Firma nieuczciwa, kontakt z szefem fatalny.
    Witam,

    również zakończyłem budowę domu w tym roku od czerwca juz mieszkam w nowym lokum wykonawcą pełnej instalacji wod-kan gaz i CO= kotłownia , grzejniki + ogrzewanie podłogowe była firma Zakład Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków - w 100% polecam miałem doczynienia z wieloma wykonawcami ale tak rzeczowej doswiadczonej ekipy podczas calej mojej budowy nie spotkałem. Pan Marek bardzo miły i konkretny człowiek znajacy się na rzeczy- wszystko przed rozpoczecięm prac uzgodnione i wykonane jak należy zgodnie z ustaleniami i projektem. Dlatego jak znalazlem krytykę wobec tej firmy postanowiłem napisać coś od siebie. Przed realizacją zlecenia otrzymałem pełna wycenę - kalkulacie robocizna + materiał oczywiscie miała miejsce negocjacja i zmiana ceny ale obydiwe strony były zadowolone. Jak najbardziej należy się wpis na Białą listę. Jesli chodzi o ich ceny to zgodnie z wartoscią rynkową za darmo przeciez nikt nie bedzie robił miałem 8 ofert i wybrałem oczywiście najtańszą. Na koniec zlecenia otrzymałem wszystkie wymagane dokumenty potrzebne do późniejszego odbioru oraz co dla mnie było istotne kilkuletnią pisemną gwarancję na wykonane prace. Jesli chodzi o Dom to Budowała u mnie firma WISTRO z Tokarni szefowie to Roman i Stanisław Borowy bardzo porzadna ekipa POLECAM budowali mi dom pod klucz od poczatku do końca i wyszło to wszystko bardzo solidnie jedynie instalacje wewnetrzne zlecane były oddzielnym podwykonawcom. Także mi sie udało ze trafiłem na godnych polecenia wykonawców wszystko tanio szybko i uczciwie.
    Ostatnio edytowane przez czarodziejska ; 05-12-2011 o 07:26

  4. #2544

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarodziejska Zobacz post
    Witam,

    również zakończyłem budowę domu w tym roku od czerwca juz mieszkam w nowym lokum wykonawcą pełnej instalacji wod-kan gaz i CO= kotłownia , grzejniki + ogrzewanie podłogowe była firma Zakład Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków ul. Mazowiecka 84 - w 100% polecam miałem doczynienia z wieloma wykonawcami ale tak rzeczowej doswiadczonej ekipy podczas calej mojej budowy nie spotkałem. Pan Marek bardzo miły i konkretny człowiek znajacy się na rzeczy- wszystko przed rozpoczecięm prac uzgodnione i wykonane jak należy zgodnie z ustaleniami i projektem. Dlatego jak znalazlem krytykę wobec tej firmy postanowiłem napisać coś od siebie. Przed realizacją zlecenia otrzymałem pełna wycenę - kalkulacie robocizna + materiał oczywiscie miała miejsce negocjacja i zmiana ceny ale obydiwe strony były zadowolone. Jak najbardziej należy się wpis na Białą listę. Jesli chodzi o ich ceny to zgodnie z wartoscią rynkową za darmo przeciez nikt nie bedzie robił miałem 8 ofert i wybrałem oczywiście najtańszą. Na koniec zlecenia otrzymałem wszystkie wymagane dokumenty potrzebne do późniejszego odbioru oraz co dla mnie było istotne kilkuletnią pisemną gwarancję na wykonane prace. Jesli chodzi o Dom to Budowała u mnie firma WISTRO z Tokarni szefowie to Roman i Stanisław Borowy bardzo porzadna ekipa POLECAM budowali mi dom pod klucz od poczatku do końca i wyszło to wszystko bardzo solidnie jedynie instalacje wewnetrzne zlecane były oddzielnym podwykonawcom. Także mi sie udało ze trafiłem na godnych polecenia wykonawców wszystko tanio szybko i uczciwie.

    Witam
    Od wiosny planuję prace instalacyjne. Napisz proszę czy istniała by możliwość podjechania do Ciebie i zerknięcia na wykonanie kotłowni. Podobno po tym poznać fachowość instalatorów.
    Pozdrawiam
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  5. #2545

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Witam
    Od wiosny planuję prace instalacyjne. Napisz proszę czy istniała by możliwość podjechania do Ciebie i zerknięcia na wykonanie kotłowni. Podobno po tym poznać fachowość instalatorów.
    Pozdrawiam
    Dobre Na pewno zaprosi. Coraz więcej na tym forum samozachwalaczy.

  6. #2546

    Domyślnie

    Mysle, ze moge polecic Eccoteam (oczyszczalnie biologiczne, osad czynny itp) - dzialaja jakos w Polsce poludniowej. Kontakt do znalezienia w sieci.
    Ja akurat kupowalem i montowalem u kogo innego, ale teraz serwis byl robiony przez eccoteam i wszystko ok. Zwlaszcza, ze mam porownanie...

    Pozdrawiam

  7. #2547
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grandma20

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał b2211 Zobacz post
    UWAGA OSTRZEGAM Kupiłem całość materiałów na dach w firmie P.P.U.H. NETBUD Anita Głuszek Siedziba: ul. Wadowicka 7/39 43-300 Bielsko-Biała Biuro i Magazyn: ul. Strażacka 81 43-300 Bielsko-Biała dostawa potwierdzona przez w/w firmę 11.10.2011r do dnia dzisiejszego 24.11.2011r nie otrzymałem okien dachowych wartości 4370zł jak również zwrotu pieniędzy pomimo wypowiedzenia umowy do tego kilku tygodniowe opóźnienie w dostawie dachówek i akcesorii (wyobraźcie sobie ekipę która czeka kilka tygodni na dostawę) coś okropnego same kłamstwa i nie odbieranie telefonów do tego brak faktury VAT. Oczywiście sprawa będzie miała swój epilog nie tylko w Sądzie to na moje pocieszenie . UWAGA istnieje na Allegro Nick: dachy_max oraz po drugim okna_kraj Najgorsze że dalej sprzedają na Allegro mimo że praktycznie nie ma z nimi żadnego telefonicznego kontaktu.


    Witam, chciałam zapytać czy odzyskał Pan już pieniążki?
    Jestem w podobnej sytuacji, okna zamówiłam 5.10.2011r, pieniążki w całej kwocie 2135 zł otrzymali 7.10.2011, zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 21 dni roboczych.
    Po tym czasie zero odezwu, zbywanie na każdym kroku, 26.11 zrezygnowałam z zamówienia, lecz pieniędzy do tej pory nie otrzymałam.
    I tak się zastanawiam, bo mam zamiar zgłosic ich do US za przekręty

  8. #2548

    Domyślnie

    Cytat Napisał grandma20 Zobacz post
    Witam, chciałam zapytać czy odzyskał Pan już pieniążki?
    Jestem w podobnej sytuacji, okna zamówiłam 5.10.2011r, pieniążki w całej kwocie 2135 zł otrzymali 7.10.2011, zamówienie miało być zrealizowane w ciągu 21 dni roboczych.
    Po tym czasie zero odezwu, zbywanie na każdym kroku, 26.11 zrezygnowałam z zamówienia, lecz pieniędzy do tej pory nie otrzymałam.
    I tak się zastanawiam, bo mam zamiar zgłosic ich do US za przekręty
    Niestety nie odzyskałem. Oczywiście za poradą Kancelarii Prawnej sprawę już zgłosiłem do US Pierwszego w Bielsku Białej otrzymałem odpowiedź iż przeprowadzą kontrolę skarbową więc jak coś to może p. też im przesłać materiały, oczywiście powiadomiony UOK i do tego pójdzie zawiadomienie na policje postaram się w tym tygodniu (niestety trzeba osobiście ). Jeszcze zawiadomienie poszło na "Rzetelną Firmę" (właściwie przez nich kupiłem u nich materiały) Jak się zakończy jedna kontrola u nich w firmie to się postaram aby następna instytucja sprawdziła rzetelność tej firmy. Jedynie mam problem z Allegro bo zakup był poza nimi ale wszystko jest do załatwienia jak powiada prawnik tylko trzeba czasu (i protokołu zawiadomienia o przestępstwie). Na pocieszenie nie jest to sp. z o.o. więc właścicielka odpowiada całym swoim majątkiem i to mnie bardzo cieszy.
    Ostatnio edytowane przez b2211 ; 06-12-2011 o 13:40

  9. #2549

    Domyślnie

    Witam chciałem napisać że dla mnie do czarnej listy można zaliczyć firme Artmix z Krakowa,niezaczeliśmy nawet z nimi współpracy,ponieważ własciciel pan Artur Wawrzeń,podał pierwsza wycene 27tys. po 5 miesiach po ponownym kontakcie oznajmił 2krotnie ze nie rzuca słów na wiatr i postara sie trzymac blisko ustalonej ceny,po czy nastepna cena nagle okazała sie 40tysiącami,zaczął tłumaczyc ze ceny moga zwariowac na wiosne itd. (śmiech),nasze "negocjacje" trwały 3 dni i jeszcze sie nie skonczyły na dobre, po czym napisał ze 40tys to ostateczna cena i oznajmił że na wczesna wiosne termin juz został zajety,więc mało profesionalne zachowanie...no cóż bywa i tak.

  10. #2550
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rysiek650 Zobacz post
    Polecam Ci
    http://www.kowalstwo-wrona.pl/index.php?idp=1
    U mnie montowali balustrady- ocynk malowane na czarno . Trochę czekałem na termin ale było warto ))
    Pozdrawiam !

    też polecam p. Wronę
    mamy super kute balustrady

  11. #2551
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grandma20

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał b2211 Zobacz post
    Niestety nie odzyskałem. Oczywiście za poradą Kancelarii Prawnej sprawę już zgłosiłem do US Pierwszego w Bielsku Białej otrzymałem odpowiedź iż przeprowadzą kontrolę skarbową więc jak coś to może p. też im przesłać materiały, oczywiście powiadomiony UOK i do tego pójdzie zawiadomienie na policje postaram się w tym tygodniu (niestety trzeba osobiście ). Jeszcze zawiadomienie poszło na "Rzetelną Firmę" (właściwie przez nich kupiłem u nich materiały) Jak się zakończy jedna kontrola u nich w firmie to się postaram aby następna instytucja sprawdziła rzetelność tej firmy. Jedynie mam problem z Allegro bo zakup był poza nimi ale wszystko jest do załatwienia jak powiada prawnik tylko trzeba czasu (i protokołu zawiadomienia o przestępstwie). Na pocieszenie nie jest to sp. z o.o. więc właścicielka odpowiada całym swoim majątkiem i to mnie bardzo cieszy.
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.
    Jak widać mają problem. Ja również tego tak nie zostawię.
    Już wypisałam wniosek o mediację do wojewódzkiego inspektoraktu inspekcji handlowej, jutro go zaniosę.
    Do US też dzwoniłam i też trzeba taki wniosek złożyć osobiście, jedynie co mi kobieta powiedziała to że sprawdzą tą firmę pod kątem odprowadzania podatku.
    Na Policję idziemy z mężem dzisiaj i zgłaszamy sprawę o wyłudzenie.
    Zobaczymy jaki finał będzie tej sprawy.
    Ja w każdym bądź razie nie mam okien i nie mam pieniędzy, jedynie co mi wczoraj "właścicielka" odpisała to że może mi przelać połowę tylko kwoty bo to są jej prywatne pienądze a reszty już nie ma i przeleje w innym terminie.
    Po prostu jakiś żart.
    Szkoda tylko że podosuja się jako "rzetelna firma"
    Dam Panu znać jak mi się sprawa zakończyła.
    Dziękuję i pozdrawiam

  12. #2552

    Domyślnie

    Cytat Napisał b2211 Zobacz post
    Dobre Na pewno zaprosi. Coraz więcej na tym forum samozachwalaczy.
    To właśnie chciałem sprawdzić
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  13. #2553

    Domyślnie

    Proszę napisać też do US tylko I w BB ja wysłałem fax ale pocztą na pewno przyjmą tylko e-mailem nie wiem Za to będą mieli więcej do kontroli mniemam iż nie wystawili p. faktury Vat co było ich obowiązkiem po otrzymaniu pieniędzy. I oczywiście zgłoszenie do rzetelnej firmy może wreszcie przestaną się ich logiem posługiwać i naciągać innych.

  14. #2554

    Domyślnie Pan Marek Maj? Bardzo w porządku!

    ...Kiedy przeczytałem negatywną opinię o panu Marku Maju, przetarłem oczy ze zdumienia. Znam pana Marka, z usług jego firmy - Zakładu Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków - korzystam od... Zaraz, niech policzę... Od prawie sześciu lat. W roku 2006 zacząłem budowę domu i firma pana Marka zajmowała się sprawami związanymi z usługami wod-kan-gaz... Mogę tylko powiedzieć, że nie bardzo sobie wyobrażam uczciwszego i rzetelniejszego fachowca. Dom zbudowany, awarii - od pięciu lat - szczęśliwie brak.... Do dzisiaj korzystam z usług firmy pana Marka, co więcej, poleciłem ich w swoim miejscu pracy - i też spisują się znakomicie!

    Panie Marku, ukłony i wyrazy szacunku! Z radością widzę, że ludzi zadowolonych z Pańskich usług jest więcej niż malkontentów.... I tak trzymać!

    Ukłony, WR.



    Cytat Napisał czarodziejska Zobacz post
    Witam,

    również zakończyłem budowę domu w tym roku od czerwca juz mieszkam w nowym lokum wykonawcą pełnej instalacji wod-kan gaz i CO= kotłownia , grzejniki + ogrzewanie podłogowe była firma Zakład Instalacji Sanitarnych Marek Maj, siedziba firmy Kraków - w 100% polecam miałem doczynienia z wieloma wykonawcami ale tak rzeczowej doswiadczonej ekipy podczas calej mojej budowy nie spotkałem. Pan Marek bardzo miły i konkretny człowiek znajacy się na rzeczy- wszystko przed rozpoczecięm prac uzgodnione i wykonane jak należy zgodnie z ustaleniami i projektem. Dlatego jak znalazlem krytykę wobec tej firmy postanowiłem napisać coś od siebie. Przed realizacją zlecenia otrzymałem pełna wycenę - kalkulacie robocizna + materiał oczywiscie miała miejsce negocjacja i zmiana ceny ale obydiwe strony były zadowolone. Jak najbardziej należy się wpis na Białą listę. Jesli chodzi o ich ceny to zgodnie z wartoscią rynkową za darmo przeciez nikt nie bedzie robił miałem 8 ofert i wybrałem oczywiście najtańszą. Na koniec zlecenia otrzymałem wszystkie wymagane dokumenty potrzebne do późniejszego odbioru oraz co dla mnie było istotne kilkuletnią pisemną gwarancję na wykonane prace. Jesli chodzi o Dom to Budowała u mnie firma WISTRO z Tokarni szefowie to Roman i Stanisław Borowy bardzo porzadna ekipa POLECAM budowali mi dom pod klucz od poczatku do końca i wyszło to wszystko bardzo solidnie jedynie instalacje wewnetrzne zlecane były oddzielnym podwykonawcom. Także mi sie udało ze trafiłem na godnych polecenia wykonawców wszystko tanio szybko i uczciwie.

  15. #2555

    Domyślnie

    Zapytam tutaj ,czy ktoś coś słyszał,wie na temat takiej firmy
    http://housecenter.com.pl/
    Żadna ze mnie elita

  16. #2556

    Domyślnie

    Gaz jest moja porażką budowlaną tzn. przepłaciliśmy i ciągle go nie mamy. Najtaniej (o czym niestty dowiedziałam się za późno) oferowali się panowie z GAZ-MAX Myślenice. Myśmy niestety nie skorzystali z ich usług - bo za późno dostałam namiary. Robili u kolegi, który był bardzo z nich bardzo zadowolony. W googlach znajdziesz.

  17. #2557

    Domyślnie

    Ponawiam pytanie,czy ktoś zna tą firmę?
    Prowadzi ją polecany tu przez kogoś kiedyś (wtedy polecany jako kierownik budowy) pan Dariusz Kler
    http://housecenter.com.pl/
    Żadna ze mnie elita

  18. #2558

    Domyślnie

    Nie chcę się wymądrzać ale czy wątek nie za bardzo dojeżdża od tematu.
    Po pierwsze coraz więcej samochwał, po drugie denerwują mnie pytania zaczynające się od :"nie znacie fachowca do tegi i tego". Jest biała lista sprawdzić zadzwonić nie zaśmiecać wątku.
    Można poprosić moderatora o interwencję?
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  19. #2559
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Posty autoreklamowe - usunięte.
    Posty "szukam speca" - przeniesione tu: http://forum.muratordom.pl/showthrea...m-oddam/page12

  20. #2560

    Domyślnie

    Cytat Napisał mnowak355 Zobacz post
    Nie chcę się wymądrzać ale czy wątek nie za bardzo dojeżdża od tematu.
    Po pierwsze coraz więcej samochwał, po drugie denerwują mnie pytania zaczynające się od :"nie znacie fachowca do tegi i tego". Jest biała lista sprawdzić zadzwonić nie zaśmiecać wątku.
    Można poprosić moderatora o interwencję?
    Ja natomiast mam odmienne zdanie jeśli chodzi o pytania pt. "czy możecie polecic kogoś .....". To forum jest dla ludzi , którzy sie buduja i na bieżąco dzielą sie swoimi uwagami odnośnie "przeżyc " ze swoimi wykonawcami. Jednych polecaja innych odradzają. Listy biała i czarna nie sa na bieżąco uzupełniane a i w dużej mierze nieaktualne!. Wiem, poniewaz zagladam tam , sprawdzam i dowiaduje się , że ktoś polecany własnie jest od roku za granicą. Poza tym jesli ktoś właśnie zakończył u siebie np tynki i na świeżo poleci ekipe to inni zainteresowani zaoszczędza dużo czasu w przeszukiwaniu białej listy bądź czarnej.

Strona 128 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony