dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 255
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 5095
  1. #1181
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    anetko, domek juz slicznie przygotowany do swiat. Bardzo mi sie wszystko podoba. Jak zawsze klimatycznie u Ciebie i wszystko do siebie pasuje. Czy ten stroik na pierwszej fotce robiłas sama? Sliczny jest

  2. #1182
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za przemiłe wpisy, cała dekoracja zrobiona jest własnoręcznie.
    wklejam linka do jednego z moich ulubionych sklepików, nie wiem czy wysyłają do Pl ale mają cudności. Ceny w koronach norweskich , połowa z tego co jest podane daje cenę w zł (tak pi razy oko) http://kremmerhuset.no/shop/results
    A u nas niefajnie bo Marysia ma temperaturę bardzo wysoką ok 39 stopni, dziś był u nas lekarz i trochę za wysoka temperatura jak na ząbkowanie...Być może to 3 dnówka, czekamy co się wykluje...generalnie wszyscy nie czujemy się najlepiej a do Świąt coraz bliżej...
    Dostaliśmy w końcu srebrna taśmę do naszych tapicerowanych mebli, juz dostarczyliśmy do tapicera i jutro wszystko ma być do odebrania
    Dziś spadł znowu u nas śnieg, oczywiście zatrzymanie w tym wypadku Okruszka w domu było niemożliwe więc pozwoliliśmy mu na śnieżną przygodę, od razu jak na gospodarza przystało wziął się za odśnieżanie



    Dziewczynki mam prośbę...chciałabym zrobić coś takiego dla Marysi - jak ta ramka z sukienką w głębi w turkusach. Zdjęcie jako inspirację wklejam na chwilę w nadziei , że autorka zdjęcia nie obrazi się za jego wykorzystanie...



    Uploaded with ImageShack.us

    MadziuZZZ i Sharlotko bardzo na Was liczę w tej kwestii bo wiem, że jest Wam bliska...

    a to sukienusia i "reszta"z Chrzcin Marysi, ktora ma się znależć w "obrazku" i dylematy - nie wiem gdzie mam znależć ramę na tyle głęboką, żeby całość nie była płaska, jak to wszystko zamocować i do czego, tzn czego użyć jako tło.. a komlet jest w tonacji brudnego różu, zdjęcia nie oddają rzeczywistosci...
    Macie jakieś pomysły?
    oczywiście kandydatek do ramek jest więcej ale na pierwszy ogień idzie to



    Uploaded with ImageShack.us

    Uploaded with ImageShack.us



    Pochwalę się jeszcze jaki prezent nasza Mała Dama dostała od Babci...nieskromnie powiem, że piękny jest!


    Uploaded with ImageShack.us


    z dedykacją dla Sharlot...Kochana oto dowód jak doskonale rozumiem Twoje garderobiane rozważania...
    to szafa Iskierki - same sukienki w rozmiarze 74-80 moja mama się śmieje, że to ilość dla armii dziewczynek a nie dla jednej, niestety przyznaję jej rację bo najwygodniejsze do raczkowania sa spodnie a nie kiecki na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie napisać , że będąc w ciąży z Marysią wpadłam w zakupowy - sukienkowy szał no i dodatkowo sama sukienki noszę od wielkiego dzwonu więc chciałam się "wyżyć" na Marysi


    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez aneta s ; 21-12-2011 o 14:06

  3. #1183

    Domyślnie

    Witam się Przyszłam pochwalić śliczne dekoracje

    Nie wiem gdzie w Polsce można dostać taką ramkę na dystansie ( może dziewczyny pomogą ) ale podpowiem jak zamontować sukieneczkę. Do wnętrza sukieneczki powinno się włożyć sztywny kartonik wycięty w kształcie sukieneczki ( tak żeby nadać jej ładny kształt ale żeby nie było go widać). Do tego kartonika szpilkami upinamy sukieneczkę ( najlepiej od spodu żeby nie było widać) i też poprzez ten kartonik montujemy do tylnej ścianki ramki.
    Mam nadzieję że w miarę jasne
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  4. #1184
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    witam

    podczytuję od dawna, domem jestem zachwycona, a odzywam się, bo tak mi przyszło do głowy, że być może ramka z Ikea by się nadała? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60078034/ ? głęboka na 4,5 cm więc powinno wystarczyć

    pozdrawiam

  5. #1185

    Domyślnie

    piękne dekorki
    i te kiecki))))) normalnie szok)pozytywny

    fajny pomysł na ramkę z ciuchem najulubieńszym, bardzo oryginalnie będzie.

    miłych przygotowań do świąt

  6. #1186
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Wiesz co Anetko, trafiłaś z tematem w dziesiątkę Przedwczoraj własnie oprawiłam Haneczki sukienkę w ramkę. A raczej nie oprawiłam, a zmieniłam oprawę - wcześniej była w antyramie... ale to nie zdawało egzaminu - była właśnie taka zgnieciona Ostatnio kupiłam jedną ramkę, taką głęboką w ikei... Muszę kupić jeszcze 2, bo mam razem 3 sukieneczki do oprawienia pokazałabym Ci efekty, ale (cholera jasna) przez ten mój nowy komp nic nie mogę Ma czytnik tylko kart SD... ja mam w aparacie jakąć MS Pro Duo i jej nie czyta Ach, jednak Vaio to Vaio - wszystko mi czytał
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  7. #1187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Witam się Przyszłam pochwalić śliczne dekoracje

    Nie wiem gdzie w Polsce można dostać taką ramkę na dystansie ( może dziewczyny pomogą ) ale podpowiem jak zamontować sukieneczkę. Do wnętrza sukieneczki powinno się włożyć sztywny kartonik wycięty w kształcie sukieneczki ( tak żeby nadać jej ładny kształt ale żeby nie było go widać). Do tego kartonika szpilkami upinamy sukieneczkę ( najlepiej od spodu żeby nie było widać) i też poprzez ten kartonik montujemy do tylnej ścianki ramki.
    Mam nadzieję że w miarę jasne
    Dziękuję bardzo! w miarę jasne, teraz tylko ramke muszę odpowiednią znależć
    Cytat Napisał wiwik Zobacz post
    witam

    podczytuję od dawna, domem jestem zachwycona, a odzywam się, bo tak mi przyszło do głowy, że być może ramka z Ikea by się nadała? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60078034/ ? głęboka na 4,5 cm więc powinno wystarczyć

    pozdrawiam
    Witaj! dziękuję za namiar , te Ikeowskie wyglądają całkiem dobrze

    Cytat Napisał asiulkowo Zobacz post
    piękne dekorki
    i te kiecki))))) normalnie szok)pozytywny

    fajny pomysł na ramkę z ciuchem najulubieńszym, bardzo oryginalnie będzie.

    miłych przygotowań do świąt
    Asia ależ ja Cię dawno nie czytałam...dziękuję i również życzę przyjemnego szykowania

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Wiesz co Anetko, trafiłaś z tematem w dziesiątkę Przedwczoraj własnie oprawiłam Haneczki sukienkę w ramkę. A raczej nie oprawiłam, a zmieniłam oprawę - wcześniej była w antyramie... ale to nie zdawało egzaminu - była właśnie taka zgnieciona Ostatnio kupiłam jedną ramkę, taką głęboką w ikei... Muszę kupić jeszcze 2, bo mam razem 3 sukieneczki do oprawienia pokazałabym Ci efekty, ale (cholera jasna) przez ten mój nowy komp nic nie mogę Ma czytnik tylko kart SD... ja mam w aparacie jakąć MS Pro Duo i jej nie czyta Ach, jednak Vaio to Vaio - wszystko mi czytał
    Madzia no właśnie pamiętam, że Ty o sukience pisałas, u Sharlot zdaje się...zdradz proszę szczegóły co i jak

  8. #1188
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Garderoba Iskierki imponująca Ja w całym swoim życiu tylu sukienek w szafie nie miałam

  9. #1189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Garderoba Iskierki imponująca Ja w całym swoim życiu tylu sukienek w szafie nie miałam
    Aniu ja też nie

  10. #1190
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    witaj aneta ale piękna atmosfera u ciebie w domku przepieknie- moje dekoracje się chowaja . jutro pokombinujębo mi zazdrość
    a garderoba córeczki imponująca naprawdę wszystkie sukienki już miała na sobie???

  11. #1191
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar martaibartek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Nowa Wieś/Pasłęk
    Posty
    2.231

    Domyślnie

    Aneta i ja dostałam bzika na punkcie maleńkich sukieneczek... oczywiście Tosia połowy nie miała ubranych, a większość tylko raz...
    płaszczyk cudny, my mamy podobny tylko, że cały kremowy

    co do dekoracji to będę monotematyczna - ŚLICZNE!
    Codzienny C117 czyli nasze Stańczykowo!!!
    Budujemy CODZIENNEGO dla nas bardzo niezwykłego

  12. #1192
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika996 Zobacz post
    witaj aneta ale piękna atmosfera u ciebie w domku przepieknie- moje dekoracje się chowaja . jutro pokombinujębo mi zazdrość
    a garderoba córeczki imponująca naprawdę wszystkie sukienki już miała na sobie???
    Monika dziękuję bardzo wiele sukienek wisi jeszcze z metkami i niestety tak juz zostanie bo nie jest w stanie wszystkich użyć...szkoda, że ja głupia tego przed zakupem nie przewidziałam...dodatkowo jest tak, że ja mam kilka ulubionych i te zakładam Iskierce, a reszta wisi sobie...

    Cytat Napisał martaibartek Zobacz post
    Aneta i ja dostałam bzika na punkcie maleńkich sukieneczek... oczywiście Tosia połowy nie miała ubranych, a większość tylko raz...
    płaszczyk cudny, my mamy podobny tylko, że cały kremowy

    co do dekoracji to będę monotematyczna - ŚLICZNE!
    No Kochana Ty wiesz w czym rzecz

  13. #1193

    Domyślnie

    Mały pomocnik kochany .... najważniejsze, że czuł się potrzebny
    Bardzo podoba mi się ten dzbanek cynowy ( chyba cynowy ) z gałązkami na komodzie cudny....
    Bombki mamy takie same ( u Ciebie na choince wisi stożkowa srebrna ).
    Super pomysł z oprawieniem sukieneczki w ramki mam taką jedną ( no może kilka ) ulubioną jeansową sukienkę Klarci i buciki....coś trzeba zrobić z tym tematem

  14. #1194
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Mały pomocnik kochany .... najważniejsze, że czuł się potrzebny
    Bardzo podoba mi się ten dzbanek cynowy ( chyba cynowy ) z gałązkami na komodzie cudny....
    Bombki mamy takie same ( u Ciebie na choince wisi stożkowa srebrna ).
    Super pomysł z oprawieniem sukieneczki w ramki mam taką jedną ( no może kilka ) ulubioną jeansową sukienkę Klarci i buciki....coś trzeba zrobić z tym tematem
    ja mam syna i nie miałam za bardzo co oprawiać. zbierał samochody.więc one dominują w jego pokoju, ale w ilości mocno okrojonej
    Aneta cudną masz kuchnię i z twoich wnętrz wychodzi skandynawski styl taki czysty, prosty w formie plus te rustykalne ozdoby

  15. #1195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ooo jak pięknie Okruszek się prezentuje z tą śnieżną łopatą
    Anetko, współczuję ząbkowania Marysi, mam nadzieję, że to szybko minie i do Świąt uporacie się z gorączką... strasznie wysoka, małe biedactwo
    Pomysł na oprawienie sukienusi przedni W sprawie ramek to nie pomogę, bo sama właśnie szukam odpowiednich na grafiki...
    Kolekcja sukienek oszałamiająca sama mam mniejszą
    Babciny prezencik piękny- mała będzie wyglądała jak księżniczka

  16. #1196

    Domyślnie

    Okruszek już aspiruje do Pana domu....
    Bedzie z niego chłop na schwał!

    matko a ta szafa Iskierki??
    można butik otwierać hihihi.

  17. #1197
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie


  18. #1198
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Dziękuję bardzo! w miarę jasne, teraz tylko ramke muszę odpowiednią znależć

    Witaj! dziękuję za namiar , te Ikeowskie wyglądają całkiem dobrze
    cieszę się że mogłam pomóc, zwłaszcza że pomysł jest świetny
    ale nie zazdroszczę konieczności wybierania z tylu słodkich sukieneczek
    aha, patrzyłam u Magdy - jej ramka wygląda jak Ribba

    a, no i Wesołych Świąt!

  19. #1199
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Anetko śliczna ta sukienusia
    W miarę bezbolesnego ząbkowania życzę Iskierce
    Wspaniałego macie pomocnika Okruszka

    U nas biało ale mówią, że nawet do jutra nie poleży.
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  20. #1200
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Nie no, myślałam, że to tylko ja mam świra na punkcie ciuchów córki. I też podobnie jak Ty chodzę od wielkiego dzwona w sukienkach. U nas także większość "niechodzona". Tylko jakoś nie mam wyrzutów sumienia, bo mamy super ciucholand z firmowymi szmatkami i raz w miesiącu wychodzę z niego obładowana jak na reklamie Ikei .
    W domek ... podglądam regularnie i nachwalić się nie mogę.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 60 z 255

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony