dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    A jednak dla mnie jak coś udaje coś, czym nie jest, to kicz jest blisko
    Inaczej mówiąc - zakrywanie TV ma sens gdy mamy w pokoju antyki, ale przecież wtedy nie powiesimy obok kiepskiego obrazu...
    Popieram w całej rozciągłości. Albo rybka, albo akwarium. Albo decydujemy się na wstawienie telewizora do wnętrza, wiedząc, że ozdobą bywa rzadko, albo tego nie robimy. Dla mnie dopuszczalne rozwiązanie to ukrycie telewizora w szafce.

    Ale chowanie go za dywanikiem???!!! To dopiero jest w stylu Kargula i Pawlaka.
    Można jeszcze powiesić roletę albo pranie na sznurku. Teraz są plazmy, więc nie da się położyć łowickiej wycinanki i postawić na TV paprotki.

  2. #42

    Domyślnie

    Sa ludzie, ktorym tv przeszkadza i podejmuja meska decyzje - ryzygnuja z niego, bo wystarcza im wieza/radio. Doceniam ich stanowisko i podziwiam.

    Sa ludzie, ktorzy zamykaja tv w szafce. Przez lata byla taka moda w US, glownie ze wzgledy na dzieci. Dzis jest ochrona rodzicielska w kazdym sredniej klasy tv.

    Ja wychodze z zalozenia, ze jak mi sie cos nie podoba, bo szpeci, to nie ma miejsca na cos takiego w moim domu. Dla mnie to proste. Brzydoty nigdy nie ukrywam, bo i po co?
    Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Iwa_P Zobacz post
    Sa ludzie, ktorym tv przeszkadza i podejmuja meska decyzje - ryzygnuja z niego, bo wystarcza im wieza/radio. Doceniam ich stanowisko i podziwiam.

    Sa ludzie, ktorzy zamykaja tv w szafce. Przez lata byla taka moda w US, glownie ze wzgledy na dzieci. Dzis jest ochrona rodzicielska w kazdym sredniej klasy tv.

    Ja wychodze z zalozenia, ze jak mi sie cos nie podoba, bo szpeci, to nie ma miejsca na cos takiego w moim domu. Dla mnie to proste. Brzydoty nigdy nie ukrywam, bo i po co?
    Pozdrawiam
    Brzydotę ukrywa się, żeby nie była widoczna i nie szpeciła, a po co trzymać? Bo nie zawsze to co użyteczne musi być piękne.
    Ukryte w szafce nie szpeci, a jestem pewna, że niejedną rzecz w domu i Ty masz zamkniętą w szafce
    Dom w szkarłatkach - zaczynamy na wiosnę

  4. #44

    Domyślnie

    podrzucam dla stills
    Pomóżmy małemu Mateuszkowi
    www.mateusio.pl

  5. #45

    Domyślnie

    Widziałam w jakimś zagranicznym programie dekoratorskim, że nakładano na ekran specyficzną szybę, jak wyłączyło się telewizor - stawała się lustrem, a jak się oglądało - nie było widać żadnej różnicy w obrazie. Nie mam pojęcia, jak się to nazywa, sama kupiłabym z pół metra2 =))

  6. #46

    Domyślnie

    Proponuje kupić sam podnośnik i zamontować gdzie się chce,

    polska strona : http://www.tvlift.pl/index.html

    Model z 1m przesównikiem na e-bay kosztuje około 430 funtów -> 2400zł

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś wymyślił lub wynalazł coś fajnego w tym temacie?

    pzdr
    gfizyk
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony