Cytat Napisał nemi Zobacz post
Kurcze ja wiem, że dla Was to jest logiczne, ale dla mnie czarna magia. A ambitnie zawzięłam się, że to zrobię.
I prawidłowo, że wzięłaś się za to sama. Człowiek z natury jest egoistą, dlatego najbardziej dba o swoje interesy, czyli jak wydałaś soje, to zleży Ci na zwrocie tego, za co zwrot się należy

Cytat Napisał nemi Zobacz post
Płyty GK i te wszystkie profile magiczne (UD2, UD3, CD3 itp twory) i wieszaki, łączniki, pręty mocujące się rozlicza, prawda? (z casto wpisali PKWiU, którego nie ma w wykazie 28.11.10-35.19) i stąd pytanie.
Tak, odlicza. A 28.11.10-35.19 jest w starym wykazie. Sporządzając VZM powinnaś mieć oba wykazy, bo w FV za 2011 powinno być PKWiU z nowego wykazu, ale jak na razie to marzenie ściętej głowy. A jak zwrócisz uwagę sprzedawcy, ze stosuje stare PKWiU, to pewnie usunie całkowicie, a nie będzie się bawił w zmiany na nowe, skoro przy stawce 23% (podstawowej) nie ma obowiązku wpisywania PKWiU w FV

Cytat Napisał nemi Zobacz post
Przepraszam, że Was dręczę, ale robię to rozliczenie pierwszy raz w życiu.
Dręcz, jeśli ktoś odpowiada, to z własnej woli
PS. Pamiętam rozkopane centrum Krakowa w roku 2006. Jaki jest teraz Kraków? Już od 5 lat sobie obiecuje, ze w lecie wyskoczę na weekend pooglądać cudny Kraków, ale ciągle coś innego wychodzi