dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 292 z 678
Pokaż wyniki od 5.821 do 5.840 z 13554
  1. #5821
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Jak chcesz, to mogę Ci podać wszystkie, które znam
    no jacha - uwielbiam emotki - przez forum łapię się że mówiąc coś do kogoś wstawiłabym emotkę między słowa

    a to moja ulubiona

    Pozdrawiam z rana

  2. #5822
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    U nas śniegu niet,za to mróz niesamowity trzyma i odpuścić nie chce ...chciałabym ,aby było już cieplej ,bo na ferie się wybieramy, a na stoku wytrzymać w takiej temperaturze ciężkonajwyżej z baru nie będę wychodzić
    aguś ,jak tam decyzja w sprawie stołu podjęta?

  3. #5823
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Napisał agawi74
    Kochana niedługo założę fotograficzną galerię, to będzie Ci latwiej coś zobaczyć
    obiecanki, obiecanki
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  4. #5824
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Agawi, żeby z tą oddzielną galerią nie było tak jak u mnie.
    Już kilka lat się przymierzam
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  5. #5825

    Domyślnie

    Witam Agawi choc ujawniam się teraz to podczytuję Twój wątek od dawna
    Masz piękny dom, najbardziej podobaja mi się schody są piękne i o takich też marzę lecz w moim projekcie nie udało mi sie takich uzyskać (po zmianach)
    Mam pytanie dot.salonu czy uważasz że Wasz salon ma dostateczna szerokość? (w projekcie 4,2m).Pytam ponieważ ja zmienilam swoj projekt tak iż kosztem salonu (z 6m szer na 4,30) mam schody prawie takie jakie chciałam - ale salon mniejszy. Motam się z tym tematem od miesiąca bo nie wiem czy dobrze robię zmniejszając salon może powinnam zostawić schody tak jak w oryginale tj. w klatce szerokiej na 2m...... sorki za ten słowotok ale bardzo mnie to męczy, może ty mnie nakierujesz. Mąż naciska abym podjęła decyzję a ja nadal nie wiem.....
    pozdrawiam

  6. #5826

    Domyślnie

    Hmmm...to może ja coś podpowiem Mam salon szerokości 4,70 i i wcale nie uważam,że jest wąsko...z drugiej strony gdyby było szerzej...no czemu nie Ja nie zmniejszałabym salonu kosztem klatki schodowej...na szerokości 2m też można zrobić piękne schody(znajomi tak mają) Nie wiem czy pomogłam,czy jeszcze gorzej zagmatwałam...ach te wybory Pozdrawiam

  7. #5827

    Domyślnie

    A może(jeśli Aga pozwoli) wrzuć projekt,może wtedy będzie łatwiej coś podpowiedzieć

    Idę już sobie...bo zaraz mnie Aga przegoni...za to,że się tak rządzę

  8. #5828
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    no jacha - uwielbiam emotki - przez forum łapię się że mówiąc coś do kogoś wstawiłabym emotkę między słowa

    a to moja ulubiona

    Pozdrawiam z rana
    Twoja ulubiona jest superrr Oznacza chytry-sprytny
    Aga, w wolnej chwili wyślę Ci wszystkie moje tajemne adresiki buziaki


    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    U nas śniegu niet,za to mróz niesamowity trzyma i odpuścić nie chce ...chciałabym ,aby było już cieplej ,bo na ferie się wybieramy, a na stoku wytrzymać w takiej temperaturze ciężkonajwyżej z baru nie będę wychodzić
    aguś ,jak tam decyzja w sprawie stołu podjęta?

    Beatko, u nas też zimno, ale widzę światełko w tunelu, bo ma być znacznie cieplej w tym tygodniu, a pod koniec lutego nawet +8c Dopóki jest taka pogoda, to nie chce się wychodzić z domku. Mamy ciepło jak w puchu, winko, kominek no bosssko A gdzie się wybieracie na te ferie? Kochana w sprawie stołu jeszcze się miotam- jak to ja
    Czekam na próbki drewna z tego Radomska i jeszcze nadal szukam... Mówiąc szczerz chcielibyśmy złożyć już zamówienie, musimy podjąć męską decyzję (to raczej ja) w przeciągu tygodnia

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    obiecanki, obiecanki
    Kochana, czekam na jeszcze kilka mebelków i... będzie galeryjka

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Agawi, żeby z tą oddzielną galerią nie było tak jak u mnie.
    Już kilka lat się przymierzam
    Tolu, nie strasz kilka lat? Dziewczyny chyba nie pozwolą mi tak długo czekać

  9. #5829
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Aguś ,lepiej trochę dłużej poszperać i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie ...w końcu ze stołem "żenisz " się na ładnych parę lat...musi sporo imprez przetrzymać
    Martwiłam sie trochę ,bo dzisiaj moja gwiazda pojechała z grupą do Warszawy na eliminacje do jakiegoś programu o tańcu,ale pisała ,że droga jest dobra.
    Na ferie ostatecznie jedziemy do Marillewy 1400 .Myślałam ,że wstąpimy do siostry ,ale syn ma jeszcze jeden egzamin w piątek i będziemy musieli bezpośrednio gnać do Włoch....może w drodze powrotnej ...

  10. #5830
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Witam Agawi choc ujawniam się teraz to podczytuję Twój wątek od dawna
    Masz piękny dom, najbardziej podobaja mi się schody są piękne i o takich też marzę lecz w moim projekcie nie udało mi sie takich uzyskać (po zmianach)
    Mam pytanie dot.salonu czy uważasz że Wasz salon ma dostateczna szerokość? (w projekcie 4,2m).Pytam ponieważ ja zmienilam swoj projekt tak iż kosztem salonu (z 6m szer na 4,30) mam schody prawie takie jakie chciałam - ale salon mniejszy. Motam się z tym tematem od miesiąca bo nie wiem czy dobrze robię zmniejszając salon może powinnam zostawić schody tak jak w oryginale tj. w klatce szerokiej na 2m...... sorki za ten słowotok ale bardzo mnie to męczy, może ty mnie nakierujesz. Mąż naciska abym podjęła decyzję a ja nadal nie wiem.....
    pozdrawiam

    Tess- witam serdecznie i dziękuję i zaparaszam Fajnie, ze się ujawniłaśW sprawie Twojego salonu, to majeczka ma rację- może wrzuć jakiś rzut lub wizualkę, to coś poradzimy. Nasze schody są zabiegowe, a u Ciebie wynika z Twojego opisu jest klatka, tak? To trochę utrudnia przebudowę i zabiera sporo miejsca. Nasza szerokość salonu jest ok, dwie sofy stoją na środku i jest luźno. Słuchaj, wszystko zależy od Waszych potrzeb. Ja mam oddzielną sporą jadalnię, a salon jest tylko salonem Nie wiem jak jest u Ciebie? Jaka jest wielkość Twojego salonu? Napisz coś więcej, a na pewno coś wspólnie zaradzimy

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Idę już sobie...bo zaraz mnie Aga przegoni...za to,że się tak rządzę
    Nie przegoni

  11. #5831
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Aguś ,lepiej trochę dłużej poszperać i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie ...w końcu ze stołem "żenisz " się na ładnych parę lat...musi sporo imprez przetrzymać
    Martwiłam sie trochę ,bo dzisiaj moja gwiazda pojechała z grupą do Warszawy na eliminacje do jakiegoś programu o tańcu,ale pisała ,że droga jest dobra.
    Na ferie ostatecznie jedziemy do Marillewy 1400 .Myślałam ,że wstąpimy do siostry ,ale syn ma jeszcze jeden egzamin w piątek i będziemy musieli bezpośrednio gnać do Włoch....może w drodze powrotnej ...
    Nie denerwuj się Beatko, drogi są raczej czarne- dawno nie było żadnych opadów
    Ferii zazdraszczam okrutnie to się wyszalejecie Siostrę odwiedź w drodze powrotnej- to dobry pomysł

    W temacie tych jadalnianych mebli to wiem, że to zakup na kilka lat... Te które bierzemy pod uwagę są bardzo porządne z 5 -letnią gwarancją Nie mam siły już szukać dalej, bo albo cena zła, albo model nie taki... Byłam zdecydowana na tego Twojego stolarza, ale nie chciał zrobić nam tych krzeseł Szkoda, bo jak go zachwalałaś, to musi być dobry i bardzo żałuję...

  12. #5832
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Nie denerwuj się Beatko, drogi są raczej czarne- dawno nie było żadnych opadów
    Ferii zazdraszczam okrutnie to się wyszalejecie Siostrę odwiedź w drodze powrotnej- to dobry pomysł
    Też się nie mogę już tego wyjazdu doczekać ,,,ostatnio miałam trochę nerwowy okres a i dzieci już nauką są mocno zmęczone ....mam nadzieję ,że odpoczniemy.


    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    W temacie tych jadalnianych mebli to wiem, że to zakup na kilka lat... Te które bierzemy pod uwagę są bardzo porządne z 5 -letnią gwarancją Nie mam siły już szukać dalej, bo albo cena zła, albo model nie taki... Byłam zdecydowana na tego Twojego stolarza, ale nie chciał zrobić nam tych krzeseł Szkoda, bo jak go zachwalałaś, to musi być dobry i bardzo żałuję...
    na pewno wybór będzie dobry,,,ciekawa jestem ,dlacze4go ten mój stolarz nie może wykonać Ci takich krzeseł? mówił mi ,że na podstawie zdjęcie jest w stanie zrealizować każde zamówienie...a ze stołem faktycznie nic się nie dzieje , używamy go codziennie ...nie raz się coś wyleje ,nie ma żadnych plam

  13. #5833
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Też się nie mogę już tego wyjazdu doczekać ,,,ostatnio miałam trochę nerwowy okres a i dzieci już nauką są mocno zmęczone ....mam nadzieję ,że odpoczniemy.
    Na pewno odpoczniecie i wybawicie się Oby tylko pogoda dopisała

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    na pewno wybór będzie dobry,,,ciekawa jestem ,dlaczego ten mój stolarz nie może wykonać Ci takich krzeseł? mówił mi ,że na podstawie zdjęcie jest w stanie zrealizować każde zamówienie...a ze stołem faktycznie nic się nie dzieje , używamy go codziennie ...nie raz się coś wyleje ,nie ma żadnych plam
    Wiesz co, myślę, że może ma nieodpowiedni park maszynowy? W tamtych trzeba sporo drewna powyginać, a to łatwe nie jest Też byłam zła, bo myślałam, że zrobi wszystko

    Nogi od stołu planujemy chyba takie jak na focie- przemyślałam nie chcę zbyt masywnie toczonych, bo mogą się znudzić. Boki stołu proste- bez żadnych łowickich wycinanek Czyli jak to u nas- klasyka górą





  14. #5834
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Myślę ,że będzie to bardzo piękny i ponadczasowy stółchociaz powiem Ci ,że poprzedni model też mi się podobał

  15. #5835
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Myślę ,że będzie to bardzo piękny i ponadczasowy stółchociaz powiem Ci ,że poprzedni model też mi się podobał
    Dzięki kochanaAle który Ci się podobał- te masywniejsze nogi? To były tylko inspiracje z tego co pamiętam...
    Tak pomyśleliśmy, że te te krzesła są wystarczająco ozdobne i stół trzeba wyciszyć. Myślisz, że będzie ok?

  16. #5836
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Podobał mi się ten z inspiracji ,którego brałas pierwotnie pod uwagę,,, na tych toczonych masywnych nogach ...Krzesła nie będą przecież aż tak bardzo ozdobne ,,,nogi będą proste ,tak?

  17. #5837
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    nogi będą proste ,tak?
    No właśnie podstawowa wersja tych krzeseł jest taka, ze proste są z tyłu, a przednie są też toczone identycznie jak te od stołu, tylko odpowiednio cieńsze

  18. #5838
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    acha ,bo ja myślałam,ze krzesła będą miały zupełnie proste nogi i pasował mi do nich taki stół

  19. #5839
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Beatko ten stół stoi w Almi i kosztuje 8 tys (średnia wielkość)także pozostanie jednak moją inspiracją. Nasz musi być rozkładany do 3,20, więc nawet nie wyobrażam sobie jego ceny z Almi.

    Nogi od krzeseł chyba mogę zamienić na proste... muszę się zastanowić

  20. #5840
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Oba fajne. Stoły też lubię takie bez wycinanek z prostymi bokami .

    Nogi podobają mi się i te i te .
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

Strona 292 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony