dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 268
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 5350
  1. #641

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    przy cytowaniu regularnie zjadasz "]" zawias zamykający cytat

    a co do tego co napisałaś .... Ugotowani.pl ....w TVN właśnie jest
    .......nie rozumiem

  2. #642

    Domyślnie

    Hej śpicie wszyscy

  3. #643
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    ja szukam czegos .... specjalnie dla Ciebie ... tylko jakos znalesc nie moge ...

  4. #644
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez R&K ; 15-02-2012 o 21:21

  5. #645

    Domyślnie

    niewiem co napisać co o tym myslec

  6. #646

    Domyślnie

    a rzadko nie mam nic do powiedzenia nie wiem co chciałes przez ten filmik mi przekazac

  7. #647
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    to tylko takie sympatyczne nawiazanie to Twojego AVATARA w kontekcie kobiety budującej

  8. #648
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krissss

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdansk
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Budowę domu mam nadzieję rozpocząć w czerwcu. Projekt który bardzo wpadł mi oko to Olgierd z pracowni Domowe Klimaty (http://www.domoweklimaty.pl/index.ph...roject_id=2785). Niestety nie znalazłem nikogo kto ten dom zbudował aby poznać jego ewentualne wady . Projekt spełnia większość moich wymagań, jednak chciałbym poznać fachowe i bezstronne opinie o tym projekcie. Bardzo liczę na państwa pomoc

    Pozdrawiam,
    Krzysiek
    Ostatnio edytowane przez krissss ; 15-02-2012 o 21:36

  9. #649

    Domyślnie

    to małe przegięcie

  10. #650

    Domyślnie

    Cytat Napisał R&K Zobacz post
    to tylko takie sympatyczne nawiazanie to Twojego AVATARA w kontekcie kobiety budującej
    Ok już sie nie gniewam

  11. #651
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta&robert
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź - Rąbień AB
    Posty
    366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Co do okien w łazience, to być może nie odkrywam Ameryki i juz to widzieliście, dla mnie jednak to była nowinka - mam na myśli żaluzje pionowe wewnętrzne montowane na dole, a nie na górze okna. Fajny pomysł do łazienki. Można regulować stopień zasłonięcia/ odsłonięcia okna, i mieć jednocześnie górę okna odsłoniętą. Czyli słonko jest w łązience, a sąsiadom na pochybel

  12. #652

    Domyślnie

    Co prawda temat wentylacji miał zostać ostatecznie zamknięty na tym wątku, ale nie było mnie ty kilka dni i dopiero poczytałam, co się działo i jak gorąco było w tym zakresie. Niech każdy z nas buduje po swojemu i nie przekonuje innych do swoich rozwiązań, tak będzie najzdrowiej dla nas wszystkich.

    W sprawie żaluzji, o których pisze Marta i Robert, to fajna sprawa, nie tylko w łazience.
    I myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął
    „Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął”

  13. #653

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta&robert Zobacz post
    Co do okien w łazience, to być może nie odkrywam Ameryki i juz to widzieliście, dla mnie jednak to była nowinka - mam na myśli żaluzje pionowe wewnętrzne montowane na dole, a nie na górze okna.
    ???
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  14. #654
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    chodzi o żaluzje/roletki podciągane z dołu do góry a nie opuszczane z góry na dół? takie jakbyplisowane?
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  15. #655

    Domyślnie

    to chyba poziome a nie pionowe?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  16. #656
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    pliski w poziomie a podciągane pionowo do góry - jeśli to o takie chodzi
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  17. #657
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta&robert
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź - Rąbień AB
    Posty
    366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    chodzi o żaluzje/roletki podciągane z dołu do góry a nie opuszczane z góry na dół? takie jakby plisowane? pliski w poziomie a podciągane pionowo do góry - jeśli to o takie chodzi
    Tak, dzięki Cronin, o takie właśnie chodzi Fajnie to wygląda i przede wszystkim jest bardzo praktyczne.

    Ja osobiście będę miała łazienkę na poddaszu i cieszę się, że mnie nie dotyczy ten problem Wydaje mi się, że to zawsze kłopotliwe - nawet jeśli sąsiedzi są daleko to zawsze domownik może przechodzić przez ogródek za oknem (jeśli mowa o oknie na parterze).

    Za to mam duży problem sensownego zagospodarowania łazienki na poddaszu, bo ściana kolankowa jest dość niska (chyba 80cm) i skos dachu duży. Łazienki to w ogóle dla nas wyzwanie i nie rozwiązaliśmy jeszcze tego problemu. To, co jest w projekcie nie zadowala nas. Mamy troje dzieci i zastanawiamy się nad zrobieniem sobie tzw. "master bedroom" - sypialni połączonej z "prywatną" łązienką i garderobą. Nie wiem jednak czy nas stać na taki luksus (hmm.. no bo jak już robić coś takiego, to by się chciało zrobić luksusowo w miarę ). Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy to praktyczne mieć łazienkę wydzieloną z ogólnodostępnej części domu i dostępną wyłącznie dla dwóch osób?

  18. #658
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Oczywiście że to luksus, tylko pamiętaj że im więcej łazienek, tym więcej sprzątania dla ciebie (chyba że sprzątacie na zmianę). Tak naprawdę zależy to od finansów, łazienki w ogóle są dość kosztowne. Choć przy trójce dzieci to aż się prosi o 1 dla rodziców 1 dla dzieci i oddzielny wc dla gości. Ja przy dwójce mam górną główną z wanną i dolną małą z prysznicem, też myślałam nad trzecią dla nas (bo miejsce mamy) ale nie cierpię sprzątać łazienek więc się ograniczyłam.
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  19. #659
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta&robert Zobacz post
    Tak, dzięki Cronin, o takie właśnie chodzi Fajnie to wygląda i przede wszystkim jest bardzo praktyczne.

    Ja osobiście będę miała łazienkę na poddaszu i cieszę się, że mnie nie dotyczy ten problem Wydaje mi się, że to zawsze kłopotliwe - nawet jeśli sąsiedzi są daleko to zawsze domownik może przechodzić przez ogródek za oknem (jeśli mowa o oknie na parterze).

    Za to mam duży problem sensownego zagospodarowania łazienki na poddaszu, bo ściana kolankowa jest dość niska (chyba 80cm) i skos dachu duży. Łazienki to w ogóle dla nas wyzwanie i nie rozwiązaliśmy jeszcze tego problemu. To, co jest w projekcie nie zadowala nas. Mamy troje dzieci i zastanawiamy się nad zrobieniem sobie tzw. "master bedroom" - sypialni połączonej z "prywatną" łązienką i garderobą. Nie wiem jednak czy nas stać na taki luksus (hmm.. no bo jak już robić coś takiego, to by się chciało zrobić luksusowo w miarę ). Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy to praktyczne mieć łazienkę wydzieloną z ogólnodostępnej części domu i dostępną wyłącznie dla dwóch osób?
    Ja miałam i bardzo sobie chwaliłam teraz tez tak mam, przesle Ci fotę. Sama mam 3 dzieci i nie wyobrazam sobie domu bez 3 łazienek W starym domu w ogole miałam wanne w sypialni a za drzwiami bidet, ubikacje i prysznic. W ostatnim muratorze jest opisane połaczenie lazienki, garderoby i sypialni. A łazienki sprzataja swoje u mnie dzieci

  20. #660
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar marta&robert
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź - Rąbień AB
    Posty
    366
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    My też mamy w projekcie trzy łazienki i również z myślą o tym wybieraliśmy projekt. Na dole - tak jak Ty, cronin mamy zaplanowane WC z prysznicem dla gości, a na górze dwie łazienki. Za sprzątaniem w ogóle nie przepadam, natomiast łazienki jakoś szczególnie mnie nie przerażają Za to widzę teraz jaka to mordęga mieć nieprzemyślany rozkład łazienek w domu - mieszkamy w szeregowcu. Na dole (między garażem a wyjściem na ogród) jest wielka łazienka z trójkątną wanną. Za to trzy kondygnacje wyżej, obok trzech sypialni mega klitka, w której dwie osoby nie mogą sie minąć. A, zapomniałam, że obok salonu kąpielowego na dole jest przez ścianę (!!) WC z prysznicem. No obłęd po prostu! Kąpiel dzieci wiąże się z noszeniem przez wszystkie piętra piżam, szlafroków i kapci - a wszystko x3 A przede wszystkim dół jest nieogrzewany... Rozumiecie, nie?
    gosia@ wiem o artykule w Muratorze prześledziłam temat uważnie, stąd moja wzmianka o luksusie Akurat wanny w sypialni bym nie chciała, ale łazienkę za szklanymi drzwiami to owszem...
    Ostatnio edytowane przez marta&robert ; 16-02-2012 o 12:00

Strona 33 z 268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony