dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 458 z 763
Pokaż wyniki od 9.141 do 9.160 z 15251
  1. #9141

    Domyślnie

    Żono, dobrze pamiętasz Gościom z Hameryki bardzo się łazienka podobała. Kiedy była robiona, to pewnie był to hit, zwłaszcza dla starszych ludzi, którzy ten domek sobie budowali. Mam taką sąsiadkę, starsza pani, która znała pana, który sobie ten domek budował i wykańczał - jest strasznie wścibska i parę razy zaczepiała mnie i wypytywała o dom. Nawet przychodziła i oglądała: "ooo, tu wszystko teraz inaczej", "a po co to takie duże okno robić?", "a po co było zmieniać?", itp. Ale łazienką była najbardziej zachwycona "Łazienkę, to pan Ś. zrobił pięknie, przepięknie." Ciekawe, co teraz o nas myśli, jak widzi wannę, wc, bidet i pełno gruzu w w workach przed domem? Wolę nie myśleć.

    Mam jeszcze pytanie do osób, które mają kabiny prysznicowe szklane. Jak obchodzicie się z drzwiami? Durne pytanie, co? Ale wczoraj myślałam, ze pobiję mojego męża. Mamy teraz tylko prysznic, bo łazienka dolna w remoncie i on pierwszy raz korzystał z tego prysznica. Kabina szklana, robiona na zamówienie, drzwi z listwą magnetyczną - no standard. Po wyjściu spod prysznica "jeb" drzwiami. No może nie tak, że się bardzo zatrzęsło, ale puścił je i machną za sobą, na co oczywiście zwróciłam mu uwagę, ze należy je delikatnie zamknąć. Po iluśtam takich machnieciach na pewno coś się stanie. No i była awantura, ze po co mu taka kabina, z której nie moze swobodnie korzystać, ze na pewno takiej na dole nie zrobimy, ze on nie chce za każdym razem myśleć o tym, jak ma zamknąć drzwi, ze juz woli drzwi ze stali albo cokolwiek, ale nie płacić tyle za kabinę, z którą musi się cackać. No oszołom po prostu. Mówię mu, ze to normalne, ze szklane drzwi od prysznica zamyka się delikatnie, ze niech zapyta szklarza albo kogokolwiek, kto ma szklaną kabinę. Nie dotarło. Wiecie, mnie czasem ręce opadają No więc jak korzystacie ze swoich szklanych kabin? Bo może to ja jestem dziwna?
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 13-04-2012 o 08:09
    Tylko tu i teraz.

  2. #9142
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wybierając kabinę powiedziałam sprzedawcy, że szklane ładne, ale co jak puknę i się potłucze. Na co on - nagle i bez ostrzeżenia! - MEGA KOPA jej sprzedał! I jeszcze poprawił pięścią! Ale się przeraziłam, już myślałam, że na jakiegoś psychola trafiłam, na co pan z uśmiechem na ustach zapytał czy po takiej demonstracji moje obawy zniknęły A to nie był żaden wypas, tylko Ravak. Chyba więc przesadzasz
    Ostatnio edytowane przez goobo ; 13-04-2012 o 11:24

  3. #9143

    Domyślnie

    goobo, no to nieźle Ale mnie chyba bardziej chodzi nie o to, że szkło pęknie, ale o mocowanie. Zawiasy, na których są drzwi są zamocowane do ściany. I niestety ta ścianka jest tylko z karton-gipsu (niedopatrzenie na etapie budowy). Powinna być tam jakaś deska, ale nie ma. Są oczywiście płytki, grube, gres, ale jednak pod spodem tylko płyta i pustka. Szklarz montując kabinę uprzedził, ze na to jak zawiasy sie będą trzymać gwarancji dać nie moze, bo to juz wina podłoża i ze z czasem mogą się trochę obluzować, tzn. w miejscu kołków moze zacząć się lekko ruszać i zeby nie klapać drzwiami tylko po prostu domykać spokojnie. Moze źle się wyraziłam na początku. Mimo wszystko ja uważam, że trzasnąć to sobie można zwykłymi drzwiami (i to też z umiarem), szklane jednak to tak średnio się nadają.

    A moze są jakieś zawiasy do kabin, które jakoś tak spowalniają te drzwi, wiecie, zeby nie walić?
    Tylko tu i teraz.

  4. #9144
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar asica26
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    Czasem głupio mi było komuś mówić, ze będziemy zmieniać tę łazienkę, bo wiadomo, ze ludzie czasem mieszkają w takich warunkach,z ę ta łazienka mogła wydawać się super.
    Witam,
    do tych warunków, które zostawili nam poprzedni właściciele mieszkania to Twoja łazienka była extra exclusiv
    Aż wstyd pokazać co było na ścianach ....
    Od wczoraj tez u nas rozpierducha... Z synkiem skuwamy co jest do skucia; mąż wraca z trasy w sobotę w nocy - doskonale radzimy sobie sami
    Od poniedziałku wchodzi fachowiec. W sumie łazienka maleńka (1.7x1.7) więc nie wiem jak to nazwać- nie ma czy może jest pole do popisu ...
    Pozdrawiam.

  5. #9145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Asizo, chyba rozumiem o co Ci chodzi, bo tez obchodzę sie ze szkłem jak z jajkiem. Faktem jest jednak, że tak jak zademonstrował szklarz goobo nic nie powinno się stać kabinie.


    EDIT: Doczytałam Twój kolejny wpis i widzę, ze chodziło ci o mocowanie, ale w tym zakresie chyba rzeczywiście trzeba uważać.

  6. #9146
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Asizo, też chyba martwiłabym się o to mocowanie...ale gres jest przecież gruby i twardy, myślę, że powinien dać radę.

  7. #9147
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    Przeglądam ten wątek od wielu miesięcy i przyznam, że był w wielu sprawach dla mnie inspiracją, dlatego chcę sie pochwalić i moją łazienką.
    W końcu jest prawie ukończona i doszły wszystkie brakujące elementy. Taki mamy efekt:









  8. #9148
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    ka_em cudna łazienka, układ podobnie jak mój : wanna pod skosem, umywalka na jednej ścianie a wc na przeciwko rozumiem że prysznic masz na lewo od wejścia i lekko zasłania widok na wc? jeśli tak to układ jak mój - kolejna inspiracja do mojej łazienki tym bardziej że w szarościach .... sUUUUper !!!!!

  9. #9149
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ka_em
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1.016

    Domyślnie

    aga_ada prysznic mam na wprost wejścia do łazienki, a za ścianką wc - tak, ze z wejścia wc jest lekko zasłonięte. Za drzwiami mam wnękę gdzie w przyszłości będzie szafa - na razie postawiłam tam regalik na ręczniki itp.

  10. #9150
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar agakaga
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Pomorze
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    bardzo ładna łazienka, baterie to kludi zenta wannowa i kludi o-cean umywalkowe? jak się sprawdzają?

  11. #9151
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    hmm...a mi jakos ta lazienka nie lezy do konca...ten grzejnik, umywalki, kolory...jakby ktos pomieszal dwa bardzo fajne projekty...ale to tylko moje zdanie wiec prosze nie krzyczec

  12. #9152

    Domyślnie

    Witajcie! Przychodzę z wielką prośbą. Pękła nam 1 płytka podlogowa w łazience, wybiliśmy ją, po czym okazało się, że nie mamy już zapasu ani nie jest produkowana już ta seria. Chodzi o płytkę Gardenia Orchidea Luminor kolor beż, Perla Neut Avorio, matowa z takimi jakby wybłyszczeniami nieregularnymi widzianymi pod światło. Być może ktoś z was ma zrobioną łazienkę z tych płytek i mógłby odsprzedać mi choć 1 sztukę, bo sytuację mam lekko mówiąc patową. Wiem, że były te płytki kładzione przez forumowiczów, ale nie mogę znaleźć obecnie kto takie płytki kładł.

  13. #9153

    Domyślnie

    A to moje wypociny(malutkie wc na parterze) Trochę bałam się tych czarnych płytek w tak małym miejscu ale lustra i błyszczące powierzchnie optycznie ją powiększyły i wyszedł taki oto efekt

  14. #9154

  15. #9155

    Domyślnie

    Edit7791 zdradzisz co to za umywalka z szafką? bardzo mi się podoba i czegoś takiego właśnie szukam

  16. #9156

    Domyślnie

    Umywalka Catalano (włoska ceramika) a szafka robiona była na zamówienie

  17. #9157

    Domyślnie

    Dzięki!

  18. #9158

    Domyślnie

    Edit, czarne WC to nie dla mnie, ale gratuluję odwagi aranżacyjnej. Efekt jest naprawdę przekonujący Umywalka - super rozwiązanie do małych pomieszczeń.

    A jak strona praktyczna, czyli czyszczenie płyteczek, zwłaszcza wokół umywalki
    Jak wkleić zdjęcie do postu (i to duże)? Zajrzyj do instrukcji spisanej przez Elfir i uzupełnionej dzięki forumowiczom tutaj: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ęcie-na-forum

    Aranżacja BIAŁEJ kuchni - drewno ociepla, a więcej inspiracji tutaj http://muratordom.pl/kuchnia/projekt...,123_6925.html i oczywiście tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...lizacje-opinie

  19. #9159
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    ka_em, edit7791 , łazienki prezentują się bosko!

  20. #9160

    Domyślnie

    drzwi mi sie nie podobają, ale czerń była strzałem w 10!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Strona 458 z 763

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony