dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 101
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 2011
  1. #61

    Domyślnie

    I w tej wycenie jest zlew?

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Natalia Stanko Zobacz post
    I w tej wycenie jest zlew?
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  3. #63

    Domyślnie

    Magdo, mi kuchnię w białym połysku ( z czarnymi wstawkami) policzyli za 3.5m długości w granicach 10 000 ( blat laminat) - myślisz że warto podjechać na Hubską?

  4. #64
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Warto sprawdzić. To nic nie kosztuje. Ale najpierw zadzwoń do Rajmunda i się z nim umów, bo On jeździ na pomiary. Kuchnia w ich wykonaniu jest u mnie pod linkiem Mieszkanie bez barier. Jak się ewentualnie zdecydujesz to poproś, żeby montaż kuchni robił Ci Daniel. On jest mega staranny.


    Przy okazji ujawniam zdjęcia kafli, które dzisiaj kupiłam.



    Zbliżenie:



    I przy wejściu na styku z drewnianą podłogą:

    Ostatnio edytowane przez Magda 34 ; 10-05-2012 o 22:09
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  5. #65
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Już ledwo widzę, ale widzę PIĘKNE KAFLE
    Bardzo, bardzo przypominają moje zirconio cemento gris mimo, iż są beżowe.
    To już jeden problem z wyborem z głowy .

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Magda, świetne kafle

  7. #67
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    a co to za kafle?

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cieszę się, że mam te kafle za sobą. Jest już małe prawdopodobieństwo, że małżonek się rozmyśli z tym remontem

    Teraz muszę rozplanować elektrykę i przemyśleć jakie zastosować oświetlenie W związku z tym będę chciała się Was doradzić. Mam pewną koncepcję, ale muszę szerzej opisać i pokazać o co mi chodzi. Tylko, że już nie dzisiaj, bo wysiadam. Ledwo patrzę na oczy.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojgoc Zobacz post
    a co to za kafle?
    To są Nord Ceram, seria Shift http://forum.muratordom.pl/redirecto...g_NC_Shift.pdf
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Cieszę się, że mam te kafle za sobą. Jest już małe prawdopodobieństwo, że małżonek się rozmyśli z tym remontem
    Może potrzebujesz 4 koty w tym dwójka dzikich włamywaczy mała dintojra w kuchni i będzie prosił o remoncik

  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Cieszę się, że mam te kafle za sobą. Jest już małe prawdopodobieństwo, że małżonek się rozmyśli z tym remontem
    jesli chcesz to moge zadzwonic do Andrzeja i zamienić z Nim kilka slów....

  12. #72
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam,czekam na rozwój akcji, kafle piękne

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kuchnia-witryna.jpg
Wyświetleń:	284
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	115390

    Magda, a może byś jednak wykorzystała tę ścianę po lewej od drzwi. Ja bym tam zrobiła taką witrynkę. Nie koniecznie na całej ścianie. Fajnie by wyszła jednodrzwiowa, żeby zostało trochę ściany wokół. Jak na tej fotce

  14. #74

    Domyślnie

    nie było mnie kilka dni, a tu decyzja podjęta
    ja bym tak szybko nie zrezygnowała z wnęki po lewej i widzę na szczęście, że nie jestem jedyna
    wg mnie to idealne miejsce nie na talerze, tylko na spożywkę, czyli od góry makarony, mąki, kasze, cukry, kawy itd
    potem słoiki, puszki, wody, w dolnej części np. chemia do zmywarki

    ale mnie dodatkowo męczy jeszcze brak blatu (pisłam o tym w wątku z kuchniami)
    pokazałaś zdjęcia stanu obecnego - na blacie, który chcesz zlikwidować stoi mikro(będzie w zabudowei) i czajnik - znaczy po zmianach czajnik wylatuje na blat po prawej, do tego będzie tam zawsze kilka brudnych naczyń, kiedy zmywarka pracuje i wchodząc z zakupami naprawdę nie masz sie gdzie z nimi zmieścić
    miejsce siedzące "przy" wysokiej zabudowie - teraz jak siedzisz oparta plecami o ścianę, z prawej strony masz miejsce, możesz oprzeć rękę, popatrzeć w prawo, po zabudowie będzie to ciasny kąt
    niestety dla mnie liczy się głównei funkcjonalność i zupełnie nie potrafie wyłapać czy od strony estetycznej lepsze będą szafki górne czy inne zawiesia, pewnie zabudowa całej wnęki na wprost wejścia z punktu widzenia estetyki jest ok, wg mnie będzie wyglądać bardzo dobrze, ale funkcjonalnie moim zdaniem zakraknie Ci tego miejsca, które tam teraz masz, szukałabym raczej sposobu na ciekawą zbudowę lodóki w połączeniu z blatem i zabudowaną wnęką po lewej

  15. #75

    Domyślnie

    Bardzo ładne płytki - one są gładkie czy takie lekko chropowate? Matowe, półmatowe, błyszczące?

  16. #76
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Hej,

    Miałam zaplanować elektrykę, ale przez dwa dni w ogóle nic nie zrobiłam. Byłam za to wczoraj na festiwalu piwa w Lesnicy Ciekawe z kim się minęłam, bo ludzi było mnóstwo


    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Witam,czekam na rozwój akcji, kafle piękne
    Cześć Basiu, zapraszam

    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    Bardzo ładne płytki - one są gładkie czy takie lekko chropowate? Matowe, półmatowe, błyszczące?
    Płytki są gładkie i matowe z powłoką cera clean, która podobno ułatwia utrzymanie gresu w czystości.

    Pestko, mamik, mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się, ale nie wiem czy wymyślę coś innego. Wysoka zabudowa mieści wszystko, co potrzebuję, jeśli jeszcze zapełnię wnękę po lewej to zrobi się tunel przy wejściu.

    Jeśli chodzi o siedzenie przy stole, to ja siedzę przodem do okna, czyli tyłem do tej zabudowy.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Wysoka zabudowa mieści wszystko, co potrzebuję, jeśli jeszcze zapełnię wnękę po lewej to zrobi się tunel przy wejściu.
    Wszystko zależe z czego wykonałabyś taką zabudowę. Jesli byłaby jednolita z wysoką zabudową obok to napewno by to przytłaczało. Jednak użycie materialu (ciemne szkło, fornir w lakiere, lustro barwione itp) przełamałoby zabudowę i moim zdaniem powiększyło wizualnie pomieszczenie. Napewno z jednym się zgodzę - centymetry zabierze.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  18. #78
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    Wszystko zależe z czego wykonałabyś taką zabudowę. Jesli byłaby jednolita z wysoką zabudową obok to napewno by to przytłaczało. Jednak użycie materialu (ciemne szkło, fornir w lakiere, lustro barwione itp) przełamałoby zabudowę i moim zdaniem powiększyło wizualnie pomieszczenie. Napewno z jednym się zgodzę - centymetry zabierze.
    maylandziu, to co proponujesz? Zrobić zabudowę po lewej z jakiegoś kontrastowego szkła, czy forniru i wtedy zrezygnować z górnych szafek, czy lepiej bez tej zabudowy przy wejściu?
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Magdo wszystko zależy od tego, czego właściwie potrzebujesz. I tak, decyzja ostateczna będzie Wasza.
    Co ja myślę? Już piszę.
    W malutkiej kuchni wykorzystałabym każdy centymetr na szafki bo im ich więcej, tym mniej na wierzchu. Z lewej może zabudowa z drzwiami w czarnym szkle laminowanym lub piaskowanym z jakimś delikatnym motywem ozdobnym. To nie będzie tanie i opłacalne w zestawieniu z pozyskaną powierzchnią do przechowywania. Ale napewno ta sciana mogłaby byc także ciekawą ozdobą. Coś indywidualnego, nietypowego. Ponadto takie szkło w tym miejscu odbije sasiadujacą z nim wysoką zabudowę. Ciemna ściana nie będzie ciężka bo odije się w niej okno i światło dzienne. Chcesz całą białą kuchnie? Ok, to wszytkie meble białe. Ja pomyślałam o jasnym, matowym fornirze na wysokiej zabudowie. Starałabym się zamaskować nieco gabaryty tej zabudowy. Szafki pod płytą i nad płytą białe. Te wiszące, jeśli juz mają byc, dałabym wąskie, wysokie do samego sufitu i okap podszafkowy, prawie niewidoczny. Czyli gładko i neutralnie. Blat czarny....albo w kolorze forniru z wysokiej zabudowy albo jeszcze opcja z białym ale nie będzie wtedy tego zazwyczaj pożądanego odcięcia. Za to zabudowa po prawej stanie się lżejsza.
    I jeszcze jedno. Zabudowa z lewej w szkle może być otwierana tradycyjnie jak i przesuwna ale bezprofilowa. Profile zabierają zbyt dużo miejsca.
    Pisząc o maskowaniu mam na myśli poniższe inspiracje. Odpowiednie zestawienia kolorystyczne sprawiają, że niektóre meble sa mniej widoczne.
    Załącznik 115618Załącznik 115619Załącznik 115620Załącznik 115621
    I jeszcze słowo o tunelu... Przecież wejscie macie pewnie 80cm (90?)? To także minimalna szerokość przejść w ciągach kuchennych. Ile razy dziennie wnosicie siaty do tej kuchni? Raz na tydzień? Bo pewnie codzienne zakupy to produkty podstawowe mieszczące się w 1 torbie. Przecież dalej i tak będzie zwężenie między blatem a wysoką zabudową i to nawet ciaśniejsze.
    To moje uwagi. Piszę je bo chciałaś poznać moje zdanie. Ale jak zaznaczyłam na początku, sami wiecie co dla Was najlepsze. Gdyby to była moja kuchnia to wywaliłabym szafe na korytarzu i dała wysoką zabudowe z lewej storny bo to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    No, Mayland, genialne te inspiracje Czy mogę skopiować sobie te fotki do moich zasobów inspiracyjnych, albo powiedz skąd są ?
    Magda, ciało doradcze mówi, że skorzystałoby z pomysłów Mayland pełną garścią
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 13-05-2012 o 15:28

Strona 4 z 101

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony