dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 133 z 184
Pokaż wyniki od 2.641 do 2.660 z 3668
  1. #2641
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    erebos

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Czy mogę prosić o przesłanie na adres [email protected] zestawienia kosztów dla poszczególnych etapów budowy, my czekamy na pnb. Dopiero zacząłem czytać to forum ale widzimy, że dużo osób zdecydowało się na m42. Czy ktoś budował może M42c ze stropem betonowym w woj. śląskim ?

  2. #2642

    Domyślnie

    Witaj Mona 1404,moje gratulacje z okazji urodzenia Zuzi.
    Dzieci w domu to sama radość.
    Moje koszty poszły na podany adres.
    Pozdrawiam

  3. #2643
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    erebos

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziekuje za koszty Pozdrawiam

  4. #2644

    Domyślnie Zaczynamy

    Nareszcie . Po długim oczekiwaniu dostaliśmy PNB i już lada dzień rozpoczynamy budowę naszego Przemyślanego.
    Zwracam się z prośbą do wszystkich proszę o przesłanie zestawienia ilości materiałów jakie wam poszły na budowę - będziemy mieli jakąś skalę porównawczą. Stawiamy M42. Ślijcie na [email protected]
    Za pomoc z góry dziękuje.
    Pozdrawiam wszystkich

  5. #2645

    Domyślnie

    Cytat Napisał swerd Zobacz post
    Nareszcie . Po długim oczekiwaniu dostaliśmy PNB i już lada dzień rozpoczynamy budowę naszego Przemyślanego.
    Zwracam się z prośbą do wszystkich proszę o przesłanie zestawienia ilości materiałów jakie wam poszły na budowę - będziemy mieli jakąś skalę porównawczą. Stawiamy M42. Ślijcie na [email protected]
    Za pomoc z góry dziękuje.
    Pozdrawiam wszystkich
    Dziękuje za koszty , Pozdrawiam

  6. #2646

    Domyślnie

    Witam - mamy z żoną poważny problem,

    POTRZEBUJEMY PILNIE !! WYMIARÓW KONSTRUKCJI WIĘŹBY ( KROKWIE, ŁATY, SŁUPY) PRZY DACHU PODNIESIONYM DO 30 STOPNI !!!

    Nasz architekt ktory dokonywał adaptacji nie pozmieniał nam tego a teraz niewiemy jakie długości podać w tartaku. A on może nam to policzxyć dopiero za 2 tygodnie po urlopie a my musimy mieć to na już !!!

    POMOCY

  7. #2647

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ladybird6 Zobacz post
    Witam - mamy z żoną poważny problem,

    POTRZEBUJEMY PILNIE !! WYMIARÓW KONSTRUKCJI WIĘŹBY ( KROKWIE, ŁATY, SŁUPY) PRZY DACHU PODNIESIONYM DO 30 STOPNI !!!

    Nasz architekt ktory dokonywał adaptacji nie pozmieniał nam tego a teraz niewiemy jakie długości podać w tartaku. A on może nam to policzxyć dopiero za 2 tygodnie po urlopie a my musimy mieć to na już !!!

    POMOCY
    Ladybird podaj meila a wyśle zestawienie dla wersji M42c dla dachu o kącie 30 st.

    Wikszość projektantów zapomina o konkretnych wyliczeniach po dokonaniu zmian w projekcie, u mnie było tak samo. Zestawienie drewna na więźbę po zmianie kąta nachylenia dachu wyliczył mi pan który robił mi więźbę.

  8. #2648

  9. #2649

    Domyślnie M42 Przemyslany

    Witam,
    nie tak dawno temu pisałem,że urodziła się nam pierwsza wnuczka Julka a teraz obchodziła w moim ogrodzie swoje drugie urodziny.Na tych zdjeciach mozna zobaczyć jak się zmieniło otoczenie "przemyślanego"/ogród/ w krótkim czasie:
    -taras wypoczynkowy z grilem

    - przystrojony taras na urodziny Julki



    - miejsce zabaw dla wnuczek Julki iBlanki

    - miejsce dla traw i dalii

    - pergola z powojnikiem

    - ulubione miejsce zabaw wnuczek

    - kwiaty w skrzynkach na pergolach

    - tak urosły moje tuje

    - atrakcja na urodziny Julki



    Pozdrawiam

  10. #2650

    Domyślnie Przemyślany M42C

    Mój przemyślany M42C z małymi modyfikacjami w niepełnej odsłonie czyli w stanie surowym otwartym
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek_stsurowy.jpg
Wyświetleń:	512
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	123539  

  11. #2651
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elf2012

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Pszczyna
    Kod pocztowy
    43-200
    Posty
    7

    Domyślnie

    Miło popatrzeć. U nas robota również idzie pełną parą. Wystartowaliśmy z początkiem czerwca z kopaniem pod ławy, a niebawem zaczniemy robote z dachem. Oby tylko pogoda w miarę się trzymała. Przerobiliśmy wiatrołap, przesunęliśmy wc na druga stronę i przyznam, że jak pociągnęli mury to wiem, że była to dobra decyzja. Może uda się wrzucić jakieś foto.

    Pozdrawiamy wszystkich

  12. #2652

    Domyślnie

    Witam,
    tak u mnie w tym roku pięknie zakwitły juki:



    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Postihal ; 08-07-2012 o 16:54

  13. #2653
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar p@blowek
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Kraśnik
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesiu_f Zobacz post
    Mój przemyślany M42C z małymi modyfikacjami w niepełnej odsłonie czyli w stanie surowym otwartym
    zawodowo
    ja żałuje że nie zrobiłem jak Ty wylewki pod wejście i pod taras...
    teraz chyba zostanie kostka na wejście, a taras się jakoś wymyśli
    p@blo

  14. #2654
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dziubek33

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam!
    Pisze tu po raz pierwszy niemniej jednak śledzę co jakiś czas postępy innych użytkowników
    Domek jest super taki w sam raz nie za duży nie za mały. Mam jednak prośbę o umieszczenie rzutu pomieszczeń z wymiarami tak aby można było sobie dokładnie sprawdzi długości poszczególnych pomieszczeń wewnątrz lub na priv [email protected]

    do p@blowek gdzie budujesz swój domek (na priv) mieszkam niedaleko kraśnika więc może tak bym mogła sobie z za płotu obejrzec twój domek)

    Z góry dziękuje i pozdrawiam Ania

  15. #2655

    Domyślnie

    dziubek33
    rzut wraz z wymiarami wysłałem na podany adres.Jest to wersja podstawowa M 42.
    Pozdrawiam

  16. #2656
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dayelka

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Sobakówek
    Kod pocztowy
    97-350
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam. Posithal mam prośbę, czy możesz powiedzieć jakie masz rozmieszczenie sprzętów w łazience? właśnie jesteśmy na etapie planowania gdzie trzeba umieścic rury przed zalaniem chudziaka....będę wdzięczna pozdrawiam

  17. #2657
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mmkk2

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam,

    jestem na etapie instalacji elektrycznej i mam prośbę: proszę o przesłanie zdjęć kuchni, salonu i łazienki wszystkich tych, którzy już mają je wykończone...mój e-mail: [email protected]

    z góry wielkie dzięki

  18. #2658
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzysztof cz

    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Grudziądz
    Kod pocztowy
    86-300
    Posty
    53

    Domyślnie

    Dziękujemy bardzo Tomkowi ( palisiu ) za możliwość oglądnięcia jego domu. Jesteśmy pod dużym wrażeniem, projekt nas na żywo nie zawiódł. Wręcz mogę powiedzieć, przeciwnie oczarował. Polecam gorąco niezdecydowanym oglądanie domu na żywo. Dziękuje Tomkowi za fatygę i wymianę cennych wskazówek. Pzdr

  19. #2659

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmkk2 Zobacz post
    witam,

    jestem na etapie instalacji elektrycznej i mam prośbę: proszę o przesłanie zdjęć kuchni, salonu i łazienki wszystkich tych, którzy już mają je wykończone...mój e-mail: [email protected]

    z góry wielkie dzięki
    Witam i zapraszam do mnie na kawkę i zobaczysz to wszystko na żywo i zaplanujesz sobie tak jak będziesz chciała.
    To jest najlepszy sposób na wybranie dla siebie najlepszej opcji.
    Pozdrawiam

  20. #2660

    Domyślnie

    Cytat Napisał dayelka Zobacz post
    Witam. Posithal mam prośbę, czy możesz powiedzieć jakie masz rozmieszczenie sprzętów w łazience? właśnie jesteśmy na etapie planowania gdzie trzeba umieścic rury przed zalaniem chudziaka....będę wdzięczna pozdrawiam
    Witam
    zrobię dla Ciebie specjalnie zdjęcia z łazienki i wyslę.
    Pozdrawiam

Strona 133 z 184

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony