dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 148 z 290
Pokaż wyniki od 2.941 do 2.960 z 5785
  1. #2941

    Domyślnie

    Polecam ekipę do karton-gipsów pana Pawła 502 711 468. Jedna z najlepszych ekip jaka u nas pracowała. Wszystko super wykonane, dbali o porządek, przy okazji przypilnowali nam inne ekipy, które przyjeżdżały na poprawki. Gdy pękła płyta na łączeniach nad kominkiem (nie z ich winy) to przyjechali i naprawili bez słowa i nie chcieli żadnych pieniędzy. Współpraca z taką ekipą to sama przyjemność.

  2. #2942

    Domyślnie

    Od karton-gipsów i ocieplenia poddasza polecam ekipę SELKI – Robert Hawrylak, czyli forumowe „Misiaczki”.
    Po naprawdę olbrzymich przejściach na budowie znaleźliśmy w końcu ekipę – marzenie
    Fachowcy przez duże F! Praca wykonana bardzo profesjonalnie, terminowo i czystko. Panowie są niewiarygodnie uczciwi, uprzejmi, radośni i zawsze służą pomocą. Doradzają, pomagają, proponują swoje pomysły. No po prostu rewelacja! Praca ukończona w dokładnie określonym terminie. Po zakończonym dniu Panowie zawsze sprzątają, aż miło przyjechać na budowę! A po zakończeniu całego zlecenia w domku – jak w pudełeczku. Sufity- przepiękne, równiutkie, gładziutkie.... półeczeki jak marzenie! Poddasze ocieplone rewelacyjnie, równiutko, cieplutko i zgodnie z ustaleniami. Przede wszystkim Panowie mają profesjonalny sprzęt, świetne podejście do pracy no i co najważniejsze, znają się na swojej robocie. Polecam wszystkim bez mrugnięcia okiem. Dobrze wiemy, jak ciężko w tych czasach trafić na naprawdę uczciwych i dobrych fachowców. A tu proszę, dla Pana Roberta i trzech pozostałych Panów uczciwość i dobre wykonanie to po prostu podstawa! Panowie, wraz z Mężem cieplutko pozdrawiamy! Będziemy Was zawsze miło wspominać!

  3. #2943
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar brunet wieczorową
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    982
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał TOMI1975 Zobacz post
    Jako że dom nieuchronnie zmierza ku końcowi stanu surowego zamkniętego zaczynam szukać wykonawcy do montażu okien. Okna jakie wybrałem to wstępnie PCV Oknoplastu. Czy możecie polecić jakąś firmę montującą te (lub inne PCV) okna z okolic Warszawy, najchętniej powiat Warszawski-zachodni? Z góry bardzo dziękuję! A może ktoś będzie wiedział coś nt. firmy Benix z Pruszkowa (http://www.oknaplast.pl/)?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...amska-Warszawa

    Czy opinia będzie pozytywna, to się jeszcze okaże, bo trochę kiepsko z montażem. Mam nadzieję, że to poprawią.

  4. #2944
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar CiortCzyKasia
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał asbe Zobacz post
    Szczerze polecam pana Roberta Kowalskiego. Zrobił u mnie całą instalację wraz z podłogówką, a wszystko za rozsądne pieniądze.
    U mnie właśnie pracuje Pan Andrzej Matusik- jak narazie rewelacja! Po masakrycznej ekipie budowlanej pracuje szybko, solidnie, czysto i jest bardzo pomocny- ma niezbędną wiedzę i sam podrzucił kilka pomysłów zresztą rozsądnych Jeszcze zrobi nam podłogówkę oraz kominek z płaszczem i inst gazową- cenowo konkurencyjnie na chwilę obecną polecam!

  5. #2945

    Domyślnie Polecam Hydraulika z okolic Warszawy

    Polecam hydraulika z doświadczeniem wykona instalacje:
    wodno-kanalizacyjne
    gaz
    centralne ogrzewanie
    przyłącza wodociągowe

    Projekty, odbiory, uzgodnienia ZUD

    Stare Babice, Kwirynów, Klaudyn, Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Izabelin, Borzęcin, Zielonki

    Ryszard
    608711479
    22/7529294
    Ostatnio edytowane przez slavo_k ; 30-05-2012 o 09:44 Powód: dodanie

  6. #2946

    Domyślnie

    Czy ktoś mógłby polecić firmę, która solidnie wykona pokrycie dachu membraną Sika wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem?
    Z góry dziękuję.

  7. #2947

    Domyślnie

    A ja polecam....polecanego już wcześniej Vadiola Właśnie kończy u nas prace wykończeniowe i smutno nam go wypuszczać z domku...ale niech się nie martwi bo jeszcze będziemy go męczyć (jest jeszcze druga łazienka ) W skrócie - wcześniej było u nas ze 3 glazurników do wyceny, każdy z nich miał jakieś problemy... a to że prysznic murowany, a to że nie da się zrobić podwieszanych umywalek itp...no jak to bywa wyszukiwanie problemów...Pan Robert - Vadiol - na wstępie nie widział żadnych problemów, na wszystko znalazł rozwiązanie, zrobił mi łazienkę tak jak chciałam, doradzał...odradzał...fachowa pomoc na każdym kroku....Ułożył również gres, równiutko, i starannie. Na prawdę polecam, tak solidnego człowieka dawno nie widziałam, robił od rana do wieczora, no dużo by chwalić .... bo mało takich jest osób Może niedługo zamieszczę jakieś fotki mojej pięknej łazienki

  8. #2948

    Domyślnie

    A może ktoś zna w miarę niedrogą firmę/ekipę od barierek schodowych - metal+poręcze drewniane - okolice Piaseczna.... Będę wdzięczna.

  9. #2949

    Domyślnie

    Po zakonczeniu przygody z budowaniem moge polecic 2 ekipy - tynki wewnetrzne cem-wapienne - p. Majchrzak znany chyba tutaj dosc mocno. Wszyscy fachowcy po drodze zachwycali sie jego tynkami.

    Domy, bliźniaki, segmenty znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu.
    Każdy lokal to łącznie 130 m². 52 m² powierzchni dziennej na dole i aż 4 ustawne i dobrze doświetlone pokoje na piętrze. Tak funkcjonalny układ pomieszczeń pozwoli wszstkim domownikom znaleźć prywatną przestrzeń do odpoczynku, nauki, pracy lub rozwijania swojego hobby. Każdy pokój na piętrze ma swoje wyjście na balkon.

    Pełen opis inwestycji na stronie https://bud.ma-box.pl/
    Ostatnio edytowane przez strix ; 27-04-2024 o 06:09

  10. #2950
    kade7
    Guest
    kade7

    Domyślnie

    Poszukuje kogoś sprawdzonego od tarasów - obłożenie deską, kompozytem lub czymś innym.

  11. #2951
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    moge polecić świtna ekipę budowlaną, która stawia mi domek, domy stawiaja ponad 30 lat, sa precyzyjni, zaufani i naprawdę szybko stawiają, a do tego sa NIEDRODZY i to bardzo niedrodzy, także jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie to wyslę numer kontaktowy.

    wysyłam jedno zdjecie z naszych postepów:


  12. #2952

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    czy możecie polecić glazurnika, który perfekcyjnie wykona hydroizolacje balkonów i ułoży płytki na nich?
    pozdrawiam,
    RL

  13. #2953
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Co prawda nie wypada mi się samemu polecać ale z ciekawości zapytam przynajmniej o lokalizację budowy i powierzchnię.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  14. #2954
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roman2707

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja polecam elektryka,solidny tani i nie robi za punkt tylko od całości za dobrą cenę+instalacja alarmowa gratis .Działa w Legionowie i okolice to telefon 880054310

  15. #2955

    Domyślnie

    Poszukuje:
    - dobrego producenta/punkt sprzedaży sztukaterii zewnętrznych i wewnętrznych.
    - osoby, która wykona parapety z blachy

    Pzdr

  16. #2956

    Domyślnie

    Cytat Napisał pinto13 Zobacz post
    Poszukuje:
    - dobrego producenta/punkt sprzedaży sztukaterii zewnętrznych i wewnętrznych.
    - osoby, która wykona parapety z blachy

    Pzdr
    Sztukaterie kilkukrotnie braliśmy z firmy Klonpak z Grodziska Mazowieckiego - http://www.klonpak.pl/ jakość OK.
    Po parapety udaj się do najbliższej firmy sprzedającej i montującej dachy, jak mają gientarkę to powinni Ci zrobić od ręki.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  17. #2957
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DIY

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    M2? już nie, teraz 120m^
    Dzielnica
    Garaż
    Posty
    177

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta89 Zobacz post
    moge polecić świtna ekipę budowlaną, która stawia mi domek, domy stawiaja ponad 30 lat, sa precyzyjni, zaufani i naprawdę szybko stawiają, a do tego sa NIEDRODZY i to bardzo niedrodzy, także jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie to wyslę numer kontaktowy.

    wysyłam jedno zdjecie z naszych postepów:

    To chyba twoja rodzina bo ekipa nadaje się czarną listę.
    Wuj to miejsce urojone, tu nie każdy cię złapie bo nie ma go na mapie.
    Nie odpowiadam na wiadomości PW.

  18. #2958
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał roman2707 Zobacz post
    Ja polecam elektryka,solidny tani i nie robi za punkt tylko od całości za dobrą cenę+instalacja alarmowa gratis .Działa w Legionowie i okolice to telefon 880054310
    Dobre! Pierwszy post na tym forum i już polecenie ekipy...
    Jeśli trafi się ktoś naiwny, to pragnę uświadomić, że nie ma tanich i dobrych elektryków! Nie jestem elektrykiem, ale z pokrewnej branży i przez 20 lat pracy na budowach naoglądałem się efektów pracy takich "tanich i dobrych"...
    A już jak elektryk robi instalację alarmową gratis, to... mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Nie dla tego, że to moja branża, ale dlatego, że wiem, jak wyglądają takie "instalacje alarmowe" i co są warte...
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  19. #2959
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hary2006
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    SiennnicaNasielsk
    Kod pocztowy
    05-191
    Posty
    164

    Domyślnie

    dokładnie tak jak piszesz.
    Dodam jeszcze że domyślam się, ze ten elektryk ma na imię Roman

    Dla równowagi polecę swojego elektryka, kilkanaście lat w branży, sporo nam doradził
    Działa w Warszawie i okolicach
    505868279
    161m2 podłóg/ 105m2 użytkowej+30m2 garaż. BK24+15cm styro sciany,12cm styro podłoga, 22-30cm wełny w dachu
    Zębiec Wenus 15kw+st81pid+wpa117(nieaktywny)/regulus rt3+zawór 4d. 8kw w grzejnikach+25m2 podłogówki+cwu140

  20. #2960
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ashtare

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    25
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Exclamation ekipa budowlana - czas zaczac poszukiwania!

    Hej,

    droga byla wyboista i pelna zakretow.. a to dopiero poczatek!

    ale powoli widac swiatelko w tunelu (dostalismy decyzje na energie wiec czas na decydujace stracie - wybor ekipy. nie ukrywam ze nie wiem jak ostatecznie bedziemy budowac (tzn wszytsko jedna ekipa, czy jedna ekipa plus troche naszej pracy czy nasza praca plus rozne ekipy) zalezy jak sie bedzie ukladalo z kasa i na jak 'gospodarcze' metody trzeb bedzie postawic.

    oczywiscie bede przeszukiwac forum w poszukiwaniu namiarow na rozne dobre firmy budowlane (chociaz z tego co widze nie ma dobrej - zawsze jest tak jak juz znajde przynajmniej dwie pozytywne opinie trafi sie zaraz jakis razacy negatyw) ale jakby co juz teraz mozecie polecac jak traficie na moj post.

    poki co zakleszczylam sie na firmie z wawy WiM Group - za nic nie moge znalesc waszych opinii! tylko przez nich zalozone forum..
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...Modli%C5%84ska

    ktos moze cos o nich powiedziec

Strona 148 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony