dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie LUDZIE,powiedzcie mi,prosze...

    Powiedzcie mi prosze,czy mam szanse wybudowac dom o powierzchni calkowitej 277metrow za 450 tysiecy{tak zeby w nim zamieszkac,nie wykanczajac oczywiscie wszystkich pomieszczen}Ja juz nie wiem,kazdy mowi co innego.Jestem juz nawet sklonna zmienic projekt bo zaczynam sie bac!

  2. #2

    Domyślnie

    Ja bym to zrobił, więc Ty chyba też.

    Wszyscy jesteśmy z takiej samej gliny
    .
    Podaj link do projektu, będzie można coś więcej powiedzieć.
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie Re: LUDZIE,powiedzcie mi,prosze...

    Cytat Napisał aha26
    Powiedzcie mi prosze,czy mam szanse wybudowac dom o powierzchni calkowitej 277metrow za 450 tysiecy{tak zeby w nim zamieszkac,nie wykanczajac oczywiscie wszystkich pomieszczen}Ja juz nie wiem,kazdy mowi co innego.Jestem juz nawet sklonna zmienic projekt bo zaczynam sie bac!
    Wybudować pewnie dasz radę,ale jakie będą koszta utrzymania takiej landary?Musisz być dobrą patryjotkąskoro decydujesz się na zaje..ty podatek katastralny wprowadzany już nie długo.
    Na tym Budynku napewno stracisz -gdybyś chciała go sprzedać.

  4. #4

    Domyślnie

    Myślę, że wybudować by się udało ale po co aż taki bardzo duży dom, radziłabym przemyśleć. Myślę że 200 m kw. to już naprawdę dużo.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiem,ze duzy ,ale w nim bedzie mieszkac sporo osob.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał aha26
    Wiem,ze duzy ,ale w nim bedzie mieszkac sporo osob.
    Skoro ma w nim mieszkać sporo ludzi i jesteś zdecydowana na tak duży dom
    i jeśli to parter bez udziwnień.to jestem ci gotów go postawić w całości wykończony-standart podstawowy.
    Szczegóły na private.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Według mnie brakuje Ci jakieś 100 tys..
    Pozdro
    J
    ..... ale nic nie wiem odnośnie domu, technologii, etc.
    i może się mylę

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Strasznie wszyscy nawydziwiali nad wielkoscia tego domu.

    Buduj! Te 450 moze byc ok - wszystko zalezy jaki i z czego planujesz dach.
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  9. #9

    Domyślnie

    Jak sie dzisiaj naucze to wkleje zdjecie projektu.To jest dom parterowy z poddaszem,garaz dwustanowiskowy.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał aha26
    Jak sie dzisiaj naucze to wkleje zdjecie projektu.To jest dom parterowy z poddaszem,garaz dwustanowiskowy.
    A jakie pokrycie? Dachowka ceramiczna, czy cos innego?[/list]
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Projekt indywidualny, czy z katalogu? Z czego chcesz budować?

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał aha26
    Jak sie dzisiaj naucze to wkleje zdjecie projektu.To jest dom parterowy z poddaszem,garaz dwustanowiskowy.
    A jakie pokrycie? Dachowka ceramiczna, czy cos innego?[/list]
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  13. #13

    Domyślnie

    Projekt jest z katalogu z pracowni Archon,ale jest troche przerobiony.Jest to projekt Dom w mieczykach 2.Na stronie www.archon.pl jest dom w mieczykach,ale jeszcze przed moja zmiana.U mnie wyjscie na ogrod jest z tylu domu,zadaszone.Garaz bedzie 2 -stanowiskowy.Dach nie bedzie z dachowki ceramicznej,ale z cementowej.Poczatkowo mielismy budowac dom w orchideach 2 ,ale on ma prawie te sama wielkosc wiec nie ma za bardzo roznicy w cenie.

  14. #14

    Domyślnie

    Ach, jaki piekny!!!!!

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Tani to ten dom na pewno nie będzie. Powierzchni po podłodze będzie miał ze 300m z podwójnym garażem (trzeba liczyć jakieś 1500*m, a nawet więcej, bo dach jest duży powierzchniowo i skomplikowany). Wg takiej zgrubnej kalkulacji wychodzi 450K, ale wg mnie będzie więcej

  16. #16

    Domyślnie

    Aha 26

    myślę że masz szansę, moja koleżanka wybudowała pod W-wą dom 300m2 za 470tys. i nie robiła nic sama, wszystkie prace wykonywałym poszczególne ekipy.

  17. #17

    Domyślnie

    Dzieki za opinie.mam nadzieje,ze za taka sume nie wykanczajac wszystkich pomieszczen bede mogla jakos zamieszkac a potem sprzedam mieszkanie i dokoncze wszystko.

  18. #18
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Rena
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Do budowy tego domu proponuję zatrudnić ekipę z terenów nie tak drogich jak Twoje. Wystarczy im zapewnić zakwaterowanie i już oni Ci wystawią niedużym kosztem, np. zapytaj o to Grzegorza63 z wątku Zagłębie Dąbrowskie. Kupując materiały na budowę targuj oczywiście do upadłego i kupuj jeżeli to będzie mozliwe w jednej hurtowni budowlanej. Bo wtedy i transport może być gratis i obsluga będzie Cię witać już w drzwiach
    powodzenia Tobie i sobie życzę
    Rena
    Jeżeli wszystkie Twoje pomysły wydają Ci się genialne to po prostu dopij wódkę i idź spać!!!

  19. #19

    Domyślnie

    Rena dobrze pisze, ale opieranie się wyłącznie na jednej hurtowni może być zgubne a to za sprawą rutyny, w którą łatwo popaść. Oni to szybko wyczują będą sprzedawać po "swoich cenach"Zawsze trzeba popytać w 2, 3 zaprzyjaźnionych hurtowniach. U jednych jedno będzie tanie u innych co innego. Pomaga marudzenie, że inni oferowali po niższych cenach i oferowanie się jako stałego klienta.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony