dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1426

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.542
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw Zobacz post
    Pewnie..
    Do wszystkiego można się przyczepić..
    Ja tej ankiety nie wykonywałem..
    Proponowałem Ci zajrzenie do podstaw statystyki.. Jaką ilość respondentów uważa się za znamienną statystycznie?
    ......

    Podpowiedz mi, na co wolno mi się powołać? Podpowiedz asolt. Proszę Cię asolt! Please asolt.
    .....
    Ps. Powoływanie się na kol. hydraulika to chyba nie najlepszy pomysł...
    ......
    Ps.2 Powiedz asolt, dlaczego w Rosji, na Ukrainie, w Niemczech , Anglii nie mam żadnych - ŻADNYCH!! problemów ze zrozumieniem zalet regulusów i z ich montażem i stosowaniem? Jeśli chodzi o nauki teoretyczne, Rosjanie stoją o niebo wyżej od wszystkich innych nacji w Europie...
    Regulusy posiadaja rekomendację ich Ministerstwa Budownictwa i głównego Instytutu NIISANTECHNIKI.
    Powiedz mi asolt, znasz li ten kraj, gdzie każdy zna się na wszystkim najlepiej?
    W którym najtrudniej o konsensus?
    Tu nie chodzi o ilość respondentów tylko sposób ich wyboru.
    Na co mozna się powołać ? Na rzetelne badania naukowe potwierdzające wystepowanie okreslonych wielkości oszczędności wystepujących przy zastosowaniu regulusów w porównaniu do innych grzejników i podłogówki. Badania które potwierdzają wszystkie wymienione zalety przez Ciebie zalety i właściwości tych grzejników, łacznie z właściwościami typu science-fiction (np. dopasowanie się komfortu termicznego uzytkownika) i jednocześnie wykazujące ze grzejniki innych producentów tych magicznych właściwości nie posiadają. Metodologia takich badań i pomiarów aby była w pełni wiarygodna powinna być przeprowadzona w rzeczywistych budynkach mieszkalnych. To w zasadzie tylko tyle i aż tyle. Mając wyniki takich badań mozna i trzeba się na nie powołac.
    Co do innych krajów, czy tam tez oprócz przedstawiania rzeczywistych parametrów tez opowiadasz historie podobne jak tym forum ? Chodzi mi głownie o właściwości mityczne a nie rzeczywiste tych grzejników.
    Czy owa rekomendacja przedstawia jakiekolwiek wyniki badan które udowadniają oszczędności wynikające z ich stosowania w porówananiu z innych grzejnikami, czy tylko potwierdza ze parametry tych grzejników są zgodne z opisem producenta.
    Kol. hydraulik zapewne montuje duzo twoich wyrobów, ale prawdopodobnie przez czystą złosliwość nie chce potwierdzić tego na fm
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 06-12-2012 o 12:37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony