dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 252
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 5031
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Heyka,

    zmiana podłogowa na ogromną korzyść i jeszcze jak nie będzie widoczna z salonu to super.
    Mugaty, mugaty, hmm ja szczerze akurat za nimi nie przepadam, ale jak dojdzie cała reszta to łazienka będzie apetyczna
    Trzymam kciuki
    Dzięki Agawi74.

    Miło usłyszeć pochwałę lub konstruktywną krytykę. Ja, tak jak pewnie większość forumowiczek wszystko planuję i dobieram sama.

    Małżonek dopiero jak ma końcowy efekt przed sobą potrafi powiedzieć, czy coś mu się podoba czy nie. To straszne obciążenie, wiedząc jakie pieniądze na ten remont idą słyszeć, że „w kwestii urządzania mieszkania, mam do ciebie pełne zaufanie lub na pewno lepiej bym tego nie zrobił…”

  2. #222

  3. #223
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    no, sufit niczego sobie, całkiem ,całkiem se wygląda

    u nas też pilnuje budżetu małżonek, ale kiepsko mu to idzie, chciał dom wykończyć za 150K a tu już prawie drugie tyle poszło i końca nie widać

  4. #224

    Domyślnie

    U nas budżet przekroczony został o 30% i będzie chyba tego jeszcze więcej. Dlatego muszę każdą rzecz teraz oglądać 1001 x pod światło... Krzysiek musi mieć pewność, że sprawdziłam każdą opcję, ewentualność i porównałam ceny we wszystkich dostępnych i niedostępnych mi sklepach.

  5. #225

    Domyślnie

    Gdzie nie wejdę wszyscy planują przeprowadzkę przed świętami, parapetówki połączone z sylwestrem...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	band.gif
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	7,5 KB
ID:	154512 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sluze.gif
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	154513Nazwa:  drunk.gif
Wyświetleń: 1544
Rozmiar:  13,8 KBNazwa:  DrunkAgain.gif
Wyświetleń: 1546
Rozmiar:  6,1 KB

    Ja też tak chcę, a tymczasem modlę się, żeby na Wielkanoc zdążyć... Nazwa:  mmm.gif
Wyświetleń: 1539
Rozmiar:  745 Bajtów

  6. #226

    Domyślnie

    Hej w jakim programie robisz wizki????

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Gdzie nie wejdę wszyscy planują przeprowadzkę przed świętami, parapetówki połączone z sylwestrem...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	band.gif
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	7,5 KB
ID:	154512 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sluze.gif
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	11,7 KB
ID:	154513Nazwa:  drunk.gif
Wyświetleń: 1544
Rozmiar:  13,8 KBNazwa:  DrunkAgain.gif
Wyświetleń: 1546
Rozmiar:  6,1 KB

    Ja też tak chcę, a tymczasem modlę się, żeby na Wielkanoc zdążyć... Nazwa:  mmm.gif
Wyświetleń: 1539
Rozmiar:  745 Bajtów
    Ja bym nie chciała się przeprowadzać przed samymi świętami....dla mnie to za duży stres i za duże wyzwanie to nie na moje nerwy

  8. #228
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ha, a ja siedzę i dumam, czy kiedykolwiek zamieszkam w moim wymarzonym domu. Po całym tygodniu zmęczenie daje znać o sobie A tak swoją drogą, co prawda już po ptakach, ale obydwie podłogi w kuchni podobały mi się!

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    Hej w jakim programie robisz wizki????
    Znalazłam je na str. http://emoty.blox.pl/html

  10. #230

    Domyślnie

    Zle mnie zrozumiałaś Chodzi mi o to w jakim programie robisz wizualizacje

  11. #231
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Cześć Illusjon chciałam się przywitać na Twoim wątku
    Lepiej późno niż wcale, dobrze że to dopiero 12 stron
    Przeczytałam pobieżnie, pooglądałam inspiracje, zobaczyłam nawet dwa swoje zdjęcia
    Od dziś kibicuje mugaty kocham czekam więc z niecierpliwością na finał łazienek
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    Zle mnie zrozumiałaś Chodzi mi o to w jakim programie robisz wizualizacje
    Wstyd się przyznać...
    Kupiłam jakieś 2 programy projektowe (strasznie prościutkie) i ze 2 ściagnełam z sieci, ale nie mam czasu ich rozkminić, więc... wszystko łącznie z pomysłami na meble robię w Paintcie...

  13. #233

    Domyślnie

    Noooo takie projekty w paintcie..... Nieźle nieźle.....

  14. #234

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    Cześć Illusjon chciałam się przywitać na Twoim wątku
    Lepiej późno niż wcale, dobrze że to dopiero 12 stron
    Przeczytałam pobieżnie, pooglądałam inspiracje, zobaczyłam nawet dwa swoje zdjęcia
    Od dziś kibicuje mugaty kocham czekam więc z niecierpliwością na finał łazienek
    Mugatka,

    Strasznie się cieszę i zapraszam serdecznie. Nie chciałabym nikogo obrazić, ale z Twoich odwiedzin cieszę się szczególnie!

    Przyznam się, że gdy zrodził się nam pomysł w głowach, żeby kupić nowe mieszkanie i zaczęłam szukać pomysłów na jego urządzenie, a właściwie wizualizacji własnych pomysłów w sieci i w sklepach.

    Wtedy to odkryłam mugaty.

    Zaczęłam więc sprawdzać ich ceny w sklepach internetowych i w ten sposób trafiłam na forum na Twój wątek.

    Nie znałam wcześniej forum muratora, nigdy właściwie nie uczestniczyłam w tego typu społecznościach.

    Od Ciebie więc się wszystko zaczęło.

    Forum zaczęło mnie wciągać coraz bardziej i nawet nie ze względu na inspiracje, bo mam wlany katalog i kajet z pomysłami, ale zainteresowały mnie koleje losów i ewolucje w dojrzewaniu poszczególnych forumowiczów do efektów końcowych.

    Mogę cię nazwać Matką Krzestną mojego wątku. I co?

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    Noooo takie projekty w paintcie..... Nieźle nieźle.....
    Jestem mistrzem Painta.

    Moi koledzy graficy uważają że ich wkręcam, a ja w paicie jednemu z nich zmieniłam kolor oczu i zlikwidowałam zmarszczki,,, meble to pikuś

  16. #236

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Ha, a ja siedzę i dumam, czy kiedykolwiek zamieszkam w moim wymarzonym domu. Po całym tygodniu zmęczenie daje znać o sobie A tak swoją drogą, co prawda już po ptakach, ale obydwie podłogi w kuchni podobały mi się!
    Mnie też podobały się obie, ale skoro mężowi podoba się bardziej ta w koła, a rzadko wypowiada się na temat upodobań, to fajnie, że będzie miał swój wkład w wystrój

  17. #237

    Domyślnie

    i Ja macham i Ja Cie przeleciałam

    Ilu... gdzie to wasze m ?

    W Wawie ,to wiem ....ale jaka dzielnica ?

  18. #238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Siner Zobacz post
    i Ja macham i Ja Cie przeleciałam

    Ilu... gdzie to wasze m ?

    W Wawie ,to wiem ....ale jaka dzielnica ?
    Kochana Siner, więc jest tak:

    To jest mieszkanie, a nie dom, bo my z mężem mieszczuchy straszne jesteśmy i do domu się nie nadajemy, chociaż jak oglądam projekty dziewczyn, to mi żal, że brak mi tych ciągot i chęci posiadania własnej chałupki...

    Jest nas 2+2 - my dwoje i dwa koty, bo syn już pełnoletni (23 lata) mieszka sam. Nazwa:  gitara.gif
Wyświetleń: 1611
Rozmiar:  896 Bajtów

    Nowe mieszkanie ma 4 pokoje i jest na Żoliborzu (Sady Żoliborskie).

    Obecnie też mamy 4 pokoje tyle, że mieszkanie 2-poziomowe i na górze są skosy (w byłym pokoju syna) i nie da się tam zrobić porządnych szaf ani regałów (skosy b. niskie).

    W dodatku w naszym bloku nie ma windy, a nam się coraz mniej chce wnosić z garażu zakupy na ostatnie piętro. Na dole zaś powodowana jakimś szaleństwem 6 lat temu zafundowałam sobie ogromna otwartą przestrzeń (salon + kuchnia + przedpokój) i nie ma gdzie szaf postawić.

    Małżonek jest „kolekcjonerem” – ma obecnie ponad 17 tys. katalogów samochodowych i ok. 250 samochodzików w skali 1:43 (popularne resorki, tylko bardzo starannie wykonane). Oboje mamy masę książek (z których część stoi już na podłodze). W nowym mieszkaniu M będzie miał swój pokój z szafami na katalogi i przeszklonymi i podświetlanymi witrynami na samochody, a ja będę miała bibliotekę, tylko większą niż ta co teraz i wreszcie książki nie będą leżały w stosach na podłodze. No i szafa w przedpokoju 6- drzwiowa na muzykę i filmy (tych też mamy od groma, bo mąż jest przeciwnikiem ściągania z sieci….).

    Ja z mężem chyba chorujemy na ZBIERACTWO.

    No i miejsce w szafie na kuwety kocie (2 sierściuchy). Nazwa:  kotek1.gif
Wyświetleń: 1613
Rozmiar:  19,2 KBKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kotek.gif
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	11,4 KB
ID:	154842

    No wiadomo dużym plusem jest to, że to nowy blok (teraz mieszkamy w takim z 1999, niby też nie stary…), blisko wszystkiego, no i że będzie winda.

    To ma być takie nasze już najostatniejsze mieszkanie, ale pierwsze urządzone od początku do końca tak jak chcemy (obecne jest z rynku wtórnego).

    Dorze, że raczej rozwojowi już nie jesteśmy ...

  19. #239
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    rzeczywiście - nieźli z Was zbieracze ale jak to mówią - człowiek bez pasji to pół człowieka... i to nudne pół )

    a ja myslałam, że moje scrapowe "przyda się " to duzo jest

  20. #240

    Domyślnie

    My bardzo lubimy ludzi, ale czasami tak dożo ludzi, a tak mało nas, że lubimy sami posiedzieć w domu i film obejrzeć

    Czasami oglądamy nowy film żeby potem odbyć nad nim sąd "zostawić czy do kosza?", a czasami stary o którym od razu wiadomo, że oglądany jest nie pierwszy i nie ostatni raz, a czasami odmóżdżacz pt. "Wędrówki z dinozaurami" , gdzie starsza Ziuta (kocica, lat osiem) czeka na odcinek o pterodaktylach, ogląda go pilnie, a na samym końcu, gdy pterodaktyl odlatuje w siną dal, ona tradycyjnie wchodzi za telewizor i go szuka...

    Ale do pełni szczęścia brakuje mi właśnie mieszkania urządzonego na "nasze podobieństwo"
    Ostatnio edytowane przez illusjon ; 16-12-2012 o 20:24

Strona 12 z 252

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony