dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    redface

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    w styczniowym numerze Muratora zobaczyłem dom zaprojektowany przez dwóch architektów,nie pamiętam dokładnie tego artykułu, ale na zdjęciu do niego widoczny był jasnożółty kamień lub okładzina kamienna,znajdująca się nie tylko na cokole ale i na ścianach.W tekście podano tylko, że jest to produkt krajowy.Interesuje mnie więcej szczegółów odnośnie tego materiału(chcę nim wyłożyć cokół)
    tzn.jak się nazywa dokładnie, kto jest producentem, gdzie i za ile można dostać ten materiał? Z góry dziękuję za informację.
    mój adres e-mail: [email protected]

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Materiał nazywa się piaskowiec, producent STWÓRCA, piaskowiec można kupić za kwotę jaką uda się utargować.
    Owocnych targów.
    Mery

  3. #3

    Domyślnie

    no i jak Twoje negocjacje???
    Ja widziałem ten sam artykuł, ten sam kamień i też mi się spodobał. Zadzwoniłem do architektów, którzy byli autorami tego projektu - ten kamień to piaskowiec z Szydłowca. Właśnie się tam wybieram, więc jestem ciekaw Twoich postepów w temacie.

  4. #4

    Domyślnie

    mam przed sobą ofertę na marmury z firmy o adresie http://www.marmur-slawniowice.pl ceny od 8 zl/m2 do 360 zl/m2. polecam marmur piaskowiec jest piękny ale często brzydko sie starzeje.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktoś może mi polecić fachowca, który układał marmur lub inny kamień?
    Czy ktoś układał Sławniowice?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony