dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sunny

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    3

    Domyślnie KORNIKI CZY MYSZ CZY SZCZUR??!! POMOCY!!!

    Od jakiegos czasu od 2-6 rano cos skrobi za lozkiem i szafa. Na poczatku jak udezalam reka w szafe (jest zaraz kolo lozka) byla cisza, ale teraz jest cisza tylko wtedy jak jest zapalone swiatlo. Meble mam drewniane, szafe mam juz od 10 lat, a lozko od 6 misiecy. Nie wiem czy korniki wydaja jakis dzwiek?? Bo nie wiem jak mysz lub szczur moglby wejsc do mieszkania na 4-tym pietrze, zwlaszcza, ze za lozkiem i szafa jest strasznie malo miejsca, reka sie nie zmiesci. CO TO MOZE BYC??!!

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Problem poważny jest. A może by tak odsunąć owe meble i zajrzeć? To i pajęczyny można przy okazji wymieść...

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sunny

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    wlasnie problem z tym, ze szafa to czesc calego panelu szaf i polek, wszystko jest ze soba polaczne, musialabym wszystkie meble z pokoju wyniesc i oproznic... z lozkiem tez problem, bo jest wsadzone na styk, a jego skladanie i wpychanie pod polki i miedzy szafy trwalo 2 dni

  4. #4

    Domyślnie

    Witam .
    Ja bym stawiał na myszkę .Szczury i myszy potrafią dojść na czwarte piętro bez większego problemu . Myszka pójdzie nawet po ścianie a szczurek kulturalnie po schodach lub rurami kanalizacyjnymi .
    Najlepiej poszukać odchodów tych gryzoni . Mysie odchody wyglądają jak kminek a szczurze tak samo tylko że są znacznie większe .
    Więc do dzieła szukać szukać , - tylko ostrożnie żeby przypadkiem to nie był szczurek .
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie kominki dla każdej rodzinki

    I co z tym szczurkiem?Już sie ujawnił, czy dalej pozostaje w konspiracji?

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sunny

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Bardzo późno, ale odpowiadam Istotnie były to myszki. Co ciekawe wpadały tylko wieczorem, nie zostawiały po sobie w ogóle śladów, ale znalazłam w końcu dwie martwe.

  7. #7

    Domyślnie

    A wystarczyło tylko odsunąć szafę prawda.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fotobeatka

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-678
    Posty
    5

    Domyślnie

    u mnie słyszalne były również dziwne odgłosy ale na strychu grasowały dwie kuny które sobie znalazły schronienie w ociepleniu.

  9. #9

    Domyślnie

    korniki w każdym razie to być nie mogły, bo one nie żyją w domach ani w meblach, ani drewnie konstrukcyjnym i tak dalej, tylko w żywych drzewach.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony