dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie szukam solidnego wykonawcy

    Podczytuje forum od kilkunastu dni i czym więcej czytam, tym większy mentlik mam w głowie. Muszę szybko podjąć decyzje i wacham się... otóż mam dom 170m2 parter plus poddasze, jestem zdecydowany na podłogówke po całości, reku i pc. Wacham się jeszcze czy pw czy gruntowa. Szukam solidnej firmy która zajełaby się wykonaniem całości.
    Może podpowiecie na co zwócić uwagę przed podjęciem decyzji?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie "wachaj" się Zenek!
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenek.f Zobacz post
    Podczytuje forum od kilkunastu dni i czym więcej czytam, tym większy mentlik mam w głowie. Muszę szybko podjąć decyzje i wacham się... otóż mam dom 170m2 parter plus poddasze, jestem zdecydowany na podłogówke po całości, reku i pc. Wacham się jeszcze czy pw czy gruntowa. Szukam solidnej firmy która zajełaby się wykonaniem całości.
    Może podpowiecie na co zwócić uwagę przed podjęciem decyzji?
    Z całej Polski ?
    Tu była reklama....

  4. #4

    Domyślnie

    no wacham się wacham
    a co to za różnica? jak firma solidna to chyba robi w całej Polsce... ja jestem z okolic Radomia

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenek.f Zobacz post
    no wacham się wacham
    a co to za różnica? jak firma solidna to chyba robi w całej Polsce... ja jestem z okolic Radomia
    solidna firma nie musi szukać pracy na drugim końcu kraju. Jak firma tak szuka to ty potem szukasz jej.
    Ja obsługuje Mazowsze
    Tu była reklama....

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał hydraulik_ Zobacz post
    solidna firma nie musi szukać pracy na drugim końcu kraju. Jak firma tak szuka to ty potem szukasz jej.
    Ja obsługuje Mazowsze
    oj chyba trochę przesadziłeś są firmy w różnych branżach które pracują na terenie całego kraju... a co możesz mi zaproponować?

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar hydraulik_
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    2.621

    Domyślnie

    ja specjalizuje się w PC Powietrznych.Uznanych tu za pompy dla głupców.

    Oczywiście gruntówki maja dużo zalet.Jeżeli budujesz nowy dom to dość prosto zamontować gruntówkę .
    Zrób najpierw OZC i zbierz oferty.Ja też mogę ci zrobić ofertę ale muszę mieś jakiś projekt.
    Tu była reklama....

  8. #8

    Domyślnie

    dom jest według projektu
    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...b5da1240581c,2
    będą mieszkały 4 osoby. Zastanawiam się nad powietrzną bo mam niewielka działkę 980m2, a chcemy też jakoś ją zagospodarować,
    myslałem o jednej ekipie do wszystkiego, ale może poszukam wykonawców do poszczególnych etapów czyli podłogówka, pc, reku.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszamna pw

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.536
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał zenek.f Zobacz post
    dom jest według projektu
    http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...b5da1240581c,2
    będą mieszkały 4 osoby. Zastanawiam się nad powietrzną bo mam niewielka działkę 980m2, a chcemy też jakoś ją zagospodarować,
    myslałem o jednej ekipie do wszystkiego, ale może poszukam wykonawców do poszczególnych etapów czyli podłogówka, pc, reku.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszamna pw
    Dom - koszmar do liczenia ozc, dach i skosy czterospadowe + 4 lukarny + podcien + wykusz. Do kompletu brakuje tylko piwnicy. Na temat projektowego obciazenia cieplnego niewiele mogę powiedziec nie mając wiecej danych, ale do energooszczednego moze mu troche brakować.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 18-02-2013 o 08:27

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony