dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 376 z 613
Pokaż wyniki od 7.501 do 7.520 z 12250
  1. #7501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michumm Zobacz post
    Kuchnie wybraliśmy razem, "ja" i moja żona płcią piękna nie jestem , kolory są lekko inne nie tak jaskrawe jak na zdjęciach, kuchni jest zamknięta wiec nie będzie kolidowało z reszta domu, dzieki za miłe słowa jak i te opozycyjne.

    Zobaczymy co finalnie powstanie
    cieszę się, że nie zmieniliście zdania. Zaprezentujcie efekt finalny - proszę Zawsze będę wspierać odważnych ludzi i oryginalne pomysły. Powodzenia!

  2. #7502

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michumm Zobacz post
    Kuchnie wybraliśmy razem, "ja" i moja żona płcią piękna nie jestem , kolory są lekko inne nie tak jaskrawe jak na zdjęciach, kuchni jest zamknięta wiec nie będzie kolidowało z reszta domu, dzieki za miłe słowa jak i te opozycyjne.

    Zobaczymy co finalnie powstanie
    Jedno jest pewne musisz zaprezentowac swoją kuchnie "na zywo" juz po montazu. Chyba wiekszosc z nas chciałaby zobaczyc jak to wyszło w realu, emocje już są rozbudzone i czekamy na finał.

  3. #7503
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Kamila_len, mamy chyba zupełnie inne poczucie estetyki jeśli nie dostrzegasz różnicy między tym, co wkleiłam, a połączeniem fioletu z żółtym czy zielonym. Kuchnia wklejona przez Michumm jest banalna i tylko kolory mają jej nadać "charakteru", te pokazane przeze mnie mają pazur, które kolor tylko uwypukla. Jest w nich pomysł już na etapie projektu, a nie tylko w momencie zestawiania kolorów. Według mnie kolorystyka jest dobrana nieumiejętnie i również nudno - każdy ciąg inaczej, no przepraszam, ale nie ma w tym nic pomysłowego, żadnej gry i zabawy kolorami.
    A oranż i fuksja do siebie pasują, dlaczego nie? Tak samo jak różowy i czerwony - nigdy mnie takie połączenie nie raziło, tak samo jak wszelkie połączenia neonowych kolorów, ale zimny fiolet i neon to już wybacz- inna bajka.

    Co do zmiany frontów lakierowanych w kuchni jak tylko mi się znudzą - fajnie byłoby móc pozwolić sobie na coś takiego
    Nie wiem, czy orientujesz się w cenach kuchni?

  4. #7504
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Michumm

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wrocław-Kiełczów
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    39

    Domyślnie

    Banalna nie banalna praktyczna ma być, nie uważam żeby było można z pomieszczenia w którym się znajduje jakiś magiczny układ zrobić, kolory mam nadzieję że będą ok się prezentowały jako cała kuchnia w rzeczywistości. dojdą dodatki (również praktyczne) oświetlenie i gicior.

    Mi właśnie takie jednolite meble nie pasują



    Będzie gotowa wstawię foty. Jak i w innych działach resztę domu, oby łazienka wyszła taka jak chcemy

  5. #7505
    krewetka
    Guest
    krewetka

    Domyślnie

    Cytat Napisał krewetka Zobacz post
    dziekuje bardzo!
    bede mieszkac tylko ja z córka wiec sztuk 2

    czy ja tam widze drzwi suwane obok szaf i jezcze drzwi do pokoju?
    te zolte kropki to punkty swietlne?

    kochane, moje plany sie zmienily, musze miec dwa oddzielne pokoje jako ze zdecydowalam sie nie przesuwac scian wrzucilam wstepny projekt kuchni ( aneks w duzym pokoju)

    http://kitchenplanner.ikea.com/PL/UI...SharedDesign=1

    a tu rzut mieszkania:


  6. #7506

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Kamila_len, mamy chyba zupełnie inne poczucie estetyki jeśli nie dostrzegasz różnicy między tym, co wkleiłam, a połączeniem fioletu z żółtym czy zielonym. Kuchnia wklejona przez Michumm jest banalna i tylko kolory mają jej nadać "charakteru", te pokazane przeze mnie mają pazur, które kolor tylko uwypukla. Jest w nich pomysł już na etapie projektu, a nie tylko w momencie zestawiania kolorów. Według mnie kolorystyka jest dobrana nieumiejętnie i również nudno - każdy ciąg inaczej, no przepraszam, ale nie ma w tym nic pomysłowego, żadnej gry i zabawy kolorami.
    A oranż i fuksja do siebie pasują, dlaczego nie? Tak samo jak różowy i czerwony - nigdy mnie takie połączenie nie raziło, tak samo jak wszelkie połączenia neonowych kolorów, ale zimny fiolet i neon to już wybacz- inna bajka.

    Co do zmiany frontów lakierowanych w kuchni jak tylko mi się znudzą - fajnie byłoby móc pozwolić sobie na coś takiego
    Nie wiem, czy orientujesz się w cenach kuchni?
    Tak, tak - widocznie się różnimy jeśli chodzi o poczucie estetyki.... Tobie podoba się to, co na zdjęciach w internecie, mnie czasem też to, co widzę w realu (co prawda wizki też jakby nie było są w sieci, ale wiesz, o co mi chodzi ).

    Oranż i fuksja ok? Być może, ale nie każdy lubi i nie każdemu pasuje, poza tym traci to na oryginalności, kiedy tabuny kobiet chodzą tak ubrane po ulicy. Trzeba mieć swój styl.

    Fiolet, żółty, zielony NIEPASUJĄCE? Ha, to ci nowina.... Są to akurat kolory bardzo do siebie pasujące - tworzące trójkąt na kole barw...
    Masz zielone oczy? Użyj cieni w odcieniach śliwki i fioletu to sama się przekonasz.... magia

    Orientuję się w cenach kuchni, frontów, lakierowania itp. - lakierowanie kolorem ciemnym 300zł/m2, mało nasyconym 280zł. Czy to aż taki majątek? Nie wydaje mi się.

    Pooooza tym - jak już zdążyłaś przeczytać w poście Michumm - nie zamierza on niczego zmieniać, a i kolory nie będą tak jaskrawe jak na wizualizacji.

    Nadal będziesz mnie przekonywać, że kuchnia Michumm jest banalna?

    A jaki pazur posiadaja białe kuchnie? Na przykład Twoja? Jest poprawna i ładna i to tyle... albo - aż tyle .
    Bo jeśli to kwestia designerskich dodatków (czyt. np. wyciskacz do cytrusów Alessi...), to sprawa w przypadku każdej innej kuchni nie jest skomplikowana - należy obkupić się w necie w stylowe (lub tylko stylizowane na oryginalne) gadżety i pazur gotowy....

    Z tego, co pokazałaś, zwłaszcza ta kuchnia z trzema babkami przy stole ma pazur.... pazur jak cholera
    Podejrzewam, że tylko ze względu na kolory zwróciłaś na nią uwagę, bo niby czemu? Te trzy babcie Cię urzekły? Więc nie zarzucaj Michumm, że chce nadać kuchni charakter ubierając w kolorowe fronty. Robi właśnie dokładnie to, co zasugerowałaś fotkami z netu.

    Prawdę mówiąc - układ zabudowy Twojej kuchni nie jest może typowy (co Ty uznajesz za zaletę), ale to kuchnia otwarta. Michumm ma kuchnię w wydzielonym pomieszczeniu. Jak miałaby wyglądać jego zabudowa, byś uznała ją za oryginalną? Ja uważam, że jest bardzo ok.

    Kochana, w kuchni się gotuje...
    Robi też inne brzydkie rzeczy - porcjuje martwe ptaki, bije schab ze świnki, czasem trzeba obrać i wypatroszyć rybę... To ma być miejsce głównie pracy, a nie tylko kompozycja z brył i kolorów do wyglądania i pokazywania na forum (w przeciwieństwie do niektórych zamieszczanych inspiracji).

    Jak możesz wymagać, by ktoś zawiesił 3 szafeczki na krzyż i blacik pod ścianą i był dumny, że ma kuchnię na miarę internetowych wizualizacji?

    Każdemu wg potrzeb.

    Kuchnia Michumm jest dobra - zdania nie zmienię.
    Ostatnio edytowane przez Kamila_len ; 06-03-2013 o 12:09

  7. #7507

    Domyślnie

    http://www.motiqonline.com/2011/10/2...-cooking-zone/

    Ilono Agatko, przeczytaj tytuł i popatrz na zdjęcia... (ot tak - pierwsza lepsza stronka z sieci - aranżacje z Ikei, ale przecież to nic złego, prawda?).
    Jeśli internet jest dla Ciebie takim autorytetem to zauważ, że nie tylko biała kuchnia, nie tylko super hiper nowoczesna i nie tylko w zabudowie równoległej może posiadać "perfect cooking zone". Bo o to w kuchni chodzi prawda? Na pewno nie o pazur....
    Ostatnio edytowane przez Kamila_len ; 06-03-2013 o 09:31

  8. #7508

    Domyślnie

    Proszę powiedźcie co sądzicie o takim rozmieszczeniu dodam że kuchnia mała 2,7x2,4 . Dolne szafki 60-60-50-60. Górne 60stki z podziałem na 30stki.





  9. #7509

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    czytam wasze cenne rady i teraz sama proszę o pomoc w urządzeniu kuchni, jak na razie urządzenie polega na rozplanowaniu hydrauliki w takim oto domu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut060.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	174930
    Zastanawiam się czy zlew umieścić pod oknem w narożniku czy lepiej na ścianie od spiżarki razem np. z płytą gazową. Zależy mi aby powierzchnia była jak najlepiej wykorzystana, a w kuchni wiadomo zlew, płyta, lodówka mikrofalówka i piekarnik a do tego blat roboczy też bardzo ważny. Macie jakieś pomysły jak to ustawić? wrzucam wizualizację która jest najbliższa tego co bym chciała osiągnąćKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	174914
    z góry dziękuję za rady i sugestie

  10. #7510
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Kamila_len, sorki, ale dla mnie - przy wielkości kuchni, jaką ma Michumm - 280 zł/m2 + robocizna + uchwyty to całkiem sporo
    Stanowczo za dużo, żeby pozwolić sobie na wymianę co rok/dwa lata. Chyba bym się gdybym musiała w tym momencie zmieniać swoją.

    Najpierw piszesz, że moja kuchnia nie ma żadnego pazura, bo jest biała i bez dodatków byłaby jedną z wielu, a potem, że ma nietypową formę. Sama sobie przeczysz. A już stwierdzenie, że mój otwarty, bardzo mały aneks kuchenny pozostawia większe pole do popisu niż duża, ustawna kuchnia całkowicie przeczy logice.

    To, co zarzuciłam Michumm, nie wynika ze złośliwości - ale lepiej odpierać zarzuty niż zastanowić się nad słusznością (bądź nie) krytyki. Moim zdaniem w kuchni Michumm jest za małe szaleństwo formą, a za duże kolorami. Gdyby zabrać te wszystkie barwy - zostanie typowa kuchnia, a sądząc po kolorach, jakie Michumm wybrał/a, nie na tym jemu/jej zależy. Komuś, kto zrobiłby kuchnię klasyczną w barwach oklepanych, nie radziłabym dodawać "pazura" do poprawnego projektu, ale mam wrażenie, że Michumm nie tylko o poprawność i funkcjonalność chodzi.

  11. #7511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    szaleństwo kolorami

    hymmmm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	431280_433463543355424_1079905914_n.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	18,6 KB
ID:	174952

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10161f_mieszkanie-zdjecia_1.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	41,3 KB
ID:	174953

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9333f_mieszkanie-zdjecia_1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	174954

  12. #7512
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Michumm

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Wrocław-Kiełczów
    Kod pocztowy
    51-354
    Posty
    39

    Domyślnie

    Bo to miała być zwyczajna kuchnia, wszystko dobrze zorganizowane i pod ręką, ale kolorowa . Specjalnie nie chciałem cudować z układem całości, jedynie co to do jednej z szafek się wchodzi do 2m korytarzyka. Można do komina dojść.

  13. #7513
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    A nie myślałeś, żeby być może połączyć te kolory, ale w mniej zorganizowany sposób (nie w każdym ciągu inny)?
    Albo zrobić jeden kolor neutralny i do tej bazy dodać coś szalonego? Nawet kilka odcieni, ale nie w całości kuchni?

    Mam jeszcze pytanie o dodatki - jakie planujesz?
    I jakie masz naczynia (czajnik, pojemniki, talerze, szklanki, garnki) - jednokolorowe czy wielokolorowe? Jestem ciekawa czy pójdziesz w totalne szaleństwo (nawet by mi się podobały neonowe dodatki, szklanki, itp. żeby zburzyć ten porządek - w każdym ciągu szafek ten sam kolor) czy wręcz przeciwnie - kolorową bazę uspokoisz stonowaną zastawą, dodatkami?

  14. #7514

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Kamila_len, sorki, ale dla mnie - przy wielkości kuchni, jaką ma Michumm - 280 zł/m2 + robocizna + uchwyty to całkiem sporo
    Stanowczo za dużo, żeby pozwolić sobie na wymianę co rok/dwa lata. Chyba bym się gdybym musiała w tym momencie zmieniać swoją.

    Najpierw piszesz, że moja kuchnia nie ma żadnego pazura, bo jest biała i bez dodatków byłaby jedną z wielu, a potem, że ma nietypową formę. Sama sobie przeczysz. A już stwierdzenie, że mój otwarty, bardzo mały aneks kuchenny pozostawia większe pole do popisu niż duża, ustawna kuchnia całkowicie przeczy logice.

    To, co zarzuciłam Michumm, nie wynika ze złośliwości - ale lepiej odpierać zarzuty niż zastanowić się nad słusznością (bądź nie) krytyki. Moim zdaniem w kuchni Michumm jest za małe szaleństwo formą, a za duże kolorami. Gdyby zabrać te wszystkie barwy - zostanie typowa kuchnia, a sądząc po kolorach, jakie Michumm wybrał/a, nie na tym jemu/jej zależy. Komuś, kto zrobiłby kuchnię klasyczną w barwach oklepanych, nie radziłabym dodawać "pazura" do poprawnego projektu, ale mam wrażenie, że Michumm nie tylko o poprawność i funkcjonalność chodzi.
    280zł to cena z robocizną.
    Twoja kuchnia ma nie tyle nietypową formę (bo rozmieszczenie szafek i same szafki są raczej typowe), co układ - nie C ani U lecz równoległy (choć i taki pomału staje się normą w aneksach).
    "Gdyby zabrać te wszystkie barwy...." A gdyby zabrać Twoją wyspę i wyciskacz.... sama sobie dokończ. U Ciebie układ u niego kolor jest nietypowy.
    Ale już mi się nie chce polemizować... Nie będę walczyć o nie swoją kuchnię, zwłaszcza że nie ma żadnego powodu, by to robić

    Jakby nie było "to tylko kuchnia..." Można się czepiać, tylko sama pomyśl - jest czego? Typowego, poprawnego układu? Wesołych kolorów?

    Sama mam szaro - drewnianą i jakoś nie uważam, że jest to jedyny słuszny wybór na świecie. Moze nawet kiedyś ją pokażę, żebyśmy mogły "gusta" skonfrontować , ale najpierw znajdę jej w internecie "pazur"
    A jak mi się fronty znudzą, to sobie zmienię. A co?

    A tak BTW, Ilono Agato doceniam fakt, że jesteś miłą kulturalną osobą (tak wnioskuję po Twoich postach) i nie czuj się przeze mnie atakowana. Tak mi to pisanie jakoś wychodzi, chociaż czytam po cztery razy, a potem jeszcze edytuję nie chcąc nikogo urazić czy obrazić. Po prostu mam czasem nieco inne zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Kamila_len ; 07-03-2013 o 22:18

  15. #7515

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    szaleństwo kolorami

    hymmmm

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	431280_433463543355424_1079905914_n.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	18,6 KB
ID:	174952

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10161f_mieszkanie-zdjecia_1.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	41,3 KB
ID:	174953

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	9333f_mieszkanie-zdjecia_1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	174954
    No i widzisz Malka, jest kolorowo to po co jeszcze wymagać "nietypowej formy"?
    Hmmm, albo rybki albo... Albo forma albo kolor, co za dużo to niezdrowo.
    Prawda? Ilono Agato - masz gust to wiesz
    Ostatnio edytowane przez Kamila_len ; 07-03-2013 o 22:15

  16. #7516
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    wydaje mi się, że również nie upieram się, że kuchnia jednokolorowa to jedyny słuszny wybór.
    Nie powiedziałam "nie" kolorowym frontom. Zastanawiam się tylko, czy nie można tego zrealizować lepiej.
    Ja też kiedyś pokazałam projekt swojej kuchni - i do dzisiaj dziękuję za krytykę, która wtedy na mnie spadła. Gdyby nie to, miałabym kuchnię No właśnie: o typowym, choć funkcjonalnym układzie.
    Inna sprawa to taka, że ja tej pierwotnej wersji nigdy do końca nie akceptowałam i szukałam na forum nowego pomysłu. Jeśli Michumm jest do swojej wizji przekonany - nic mi do tego. A efektu jestem bardzo ciekawa

  17. #7517
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila_len Zobacz post
    No i widzisz Malka, jest kolorowo to po co jeszcze wymagać "nietypowej formy"?
    Hmmm, albo rybki albo... Albo forma albo kolor, co za dużo to niezdrowo.
    Prawda? Ilono Agato - masz gust to wiesz
    czasami mam wrażenie, że niektórym się w łebkach popierdoliło i najchętniej do wszystkich domów wsadzili by to samo, bo trendy jest, bo dizajn odpowiedni....noż żywcem jak albeny w prl.
    Ktoś robi kolorową kuchnie i chwała mu, bo tych białych już do porzygu wszędzie.
    Znaczy nie jest nudziarzem i nie idzie tępo za innymi owieczkami. No i nie zapominajmy,że to wizki tylko, w realizacji kuchnia może być naprawdę wybitna.

    Podobają mi się wszystkie pokazane przeze mnie kuchnie, acz żadnej bym u siebie nie zrobiła. Ja nudna jestem i nadmiar kolorów mnie męczy, ale każdemu według upodobań. Ja tam czekam na kuchnie Michumm. Ciekawa jestem jak te kolorki rozgryzie dodatkami.

  18. #7518
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamila_len Zobacz post
    No i widzisz Malka, jest kolorowo to po co jeszcze wymagać "nietypowej formy"?
    Hmmm, albo rybki albo... Albo forma albo kolor, co za dużo to niezdrowo.
    Prawda? Ilono Agato - masz gust to wiesz
    No właśnie mi chodziło o to, żeby urozmaicić formę, a uspokoić kolor. Oczywiście nie rezygnować z niego, ale zamiast pięciu wprowadzić dwa/trzy, a jeśli Michumm chce czegoś nietypowego, to nie mnogością barw to osiągnąć, a w inny sposób. Zmienić układ szafek lub po prostu dać inne szafki, jakiś ciekawy kredens, itp.
    Ale sam zainteresowany wypowiedział się w tym temacie, więc nie będę uszczęśliwiała na siłę - tym bardziej, że nie jestem specjalistką i polegam bardziej na intuicji niż wiedzy

  19. #7519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ale tam nie ma co w formie zmieniać.
    Kuchnia jest funkcjonalna,przejrzysta -taka jak powinna być kuchnia, w której się gotuje, a nie odgrzewa gotowce i wrzuca popcorn do mikrofali.


    Jedyna moja sugestia, to wywalić tą jajecznice znad blatów (bo czasem od przybytku i głowa boli) i nieco obniżyć mikrofalę (chyba,że domownicy sa wysocy)

    Gdyby w tej kuchni jeszcze z formą szaleć i kombinować z układem szafek, to można by ataku epilepsji dostać

  20. #7520
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie


    Dziewczynki, ale czytajcie ze zrozumieniem - nie zmieniać szafki i zostawić kolory, ale zmienić szafki i uspokoić kolory.
    Osobiście nie podoba mi się to kolorystyczne szaleństwo. Nie podoba mi się, że każdy ciąg w innym kolorze. Nie podoba mi się, że tych kolorów jest aż tyle. Nie podoba mi się np. zestawienie fioletu z kolorem żółtym czy zielonym.
    Jak ktoś chce szaleństwo w kuchni, to moim zdaniem można o nie zadbać na etapie projektowania układu szafek i samych szafek. A intensywne kolory wprowadzić maksymalnie dwa (jeden na frontach, drugi na ścianie + jakaś neutralna barwa blatów i kilku szafek).
    Więcej się w tym temacie nie wypowiadam, bo Michumm już zdecydował, a ja powtarzam w kółko to samo nie po to, żeby przekonać go do swojej wizji (której nie uważam za jedyną słuszną, jak niektórzy mi wmawiają, bo przyznaję, że nie jestem w tej dziedzinie specjalistą), ale żeby wyjaśnić ją dokładniej, bo czuję, że ktoś tu nie rozumie albo nie chce zrozumieć, żeby mieć się kogo i czego czepiać.

Strona 376 z 613

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony