dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy przedłużysz płatny profil?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przedłużam za 2000zł na następny rok

    1 2,13%
  • Nie, jest to zbyt wygórowana cena

    46 97,87%
Strona 7 z 12
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 225
  1. #121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    licze licze... 0,22 za klikniecie z 3 tygodniowej probki... cena jak za adwords
    No i zdurnialem teraz zupelnie....
    0,22 za klikniecie, granica bolu reklamy internetowej.
    Tyle ze nadal nie wiem jak to jest z moderacja postow osoby z platnym profilem, skoro moderuje sie wpisy uzytkownikow ktorzy zaplacili za to, zeby ich nie moderowac... to o co kaman.
    No i pozostaje pytanie dotyczace jakosci swiadczonych uslug i regulaminu uslugi.
    Mozna poprosic o link Redakcje?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 29-03-2013 o 05:03
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #122
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Doniesienia z frontu walki:
    Fundacja korporacyjna to bardzo trudny temat. Powstaje fundacja i jest podmiotem niezależnym od MURATORA, a to by znaczyło, że na przykład jeśli chcemy pisać o akcjach fundacji w "Muratorze", musimy wykupić powierzchnię reklamową . Szukamy więc formuły działania fundacji. Trochę to trwa, przepraszamy.

    Jeśli ktoś z Forumowiczów ma wiedzę o działaniu fundacji, prosimy o merytoryczną pomoc
    Dla niewtajemniczonych: forumowicze wystapili o zalozenie Funadcji Forum Muratora, to jest cytat z watku na ten temat: http://forum.muratordom.pl/showthrea...s%C5%82/page29

    oooo.... czyli we wlasne sidelka? Mialo byc pieknie wyszlo jak zwykle Idea cudowna, Fundacja Forum Muratora.... ale jako podmiot niezalezny.... trzeba kupic profil platny ... i reklamy latajace po stronie i na dzien dobry z Fundacji pompujemy kase do "spolki kapitalowo powiazanej" z Murator SA ....
    nosil wilk razy kilka....
    swoja droga skoro tak ambitnie podchodzicie do tematu stworzenia tej Fundacji to albo mi sie wydaje..... albo wlasnie Redakcja mysli jak nie wykupic platnego profilu w FM hahahaha obled... uwielbiam nasz kraj i osoby decyzyjne oderwane od rzeczywistosci i realiow. Redakcjo... glosuj tym razem na "NIE" w ankiecie.
    Z nieukrywanym zapalem bede sledzic rozwoj tamtego watku, no i nauczymy sie od tworcy regulaminu jak go ominac BOSKO !!!!
    No i tak sie wlasnie u nas zabija najlepsze pomysly i proby stworzenia czegos pozytywnego, z kazdej strony tylko kasa kasa kasa, na start musisz wiekszym zaplacic... nawet jak chcesz pomagajac innym... musisz zaplacic.
    Swoja droga tam sie zastanawiam... jezeli stanie sie tak, ze Fundacja jako podmiot niezalezy wykupi profil platny plus reklamy.... to bedzie to jeden user na forum, ale forumowicze aktywni i polecajacy Fundacje - beda prowadzili dzialanosc komercyjno reklamowa, wiec czy aby przypadkiem nie mamy teraz takiej sytuacji, ze te osoby ktore chca zakladac fundacje i ja propagowac na FM tez musza miec profile platne?
    No i teraz pytanie - szpilka:
    Co jest wazniejsze dla Redakcji: kasa z platnych profili i przychody Budowia czy szczytne cele do ktorych to Redakcja z takim zapalem sie wlaczyla? macie na tyle sily przebicia w MURATOR SA zeby teraz sobie odjac od pyska w imie szczytnego celu? bo jak sie okazuje trzeba chyba wybrac pomiedzy jednym a drugim... albo naruszyc regulamin forum i kasowac albo moderowac wlasne posty?
    Witamy w PL kraju WIELKICH mozliwosci i spirali absurdu
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 29-03-2013 o 06:11
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.408
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomraider Zobacz post
    Zauważyłeś że wszystkie wypowiedzi Centrumgaz z poprzednich miesięcy maja nowy nick i avatar , przecież wtedy miał opłacony profil i działał zgodnie z regulaminem FM, zatem prawo działa wstecz , można było zostawić stary avatar i nazwę i informację o zmianie nazwy usera. Nie zapłacił to go wycieli z historii FM . Zabawne bo sami strzelili sobie w kolano , teraz trzeba skontrolować każdy post jaki wcześniej napisał pod kątem komercyjnej reklamy za która można go obecnie ścigać. Taki przypadków będzie więcej i będzie jeszcze śmieszniej.


    Centrumgaz sam zmienił awatar i nick. Sam się wyciął z historii

  4. #124
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Centrumgaz sam zmienił awatar i nick. Sam się wyciął z historii
    Niestety nie masz racji.
    1. Nicka zmienił moderator gdyż jednoznacznie odwoływał się do nazwy firmy /ukryta reklama/. Nazwa nicka musi być neutralna.
    2. Avatar zmieniłem samodzielnie na polecenie moderatora. Nie może zawierać elementów reklamy.
    3. Polecono mi również zmianę sygnaturę na neutralną. Co ciekawe nie może zawierać odwołania się do ogłoszenia w Ofero24 lub do ogłoszenia w dziale
    Ogłoszenia drobne - szukam, sprzedam, kupię, oddam, zamienię
    .

    Reasumując.
    W Twoim przypadku po wygaśnięciu profilu płatnego zmienią Ci nicka, avatar i sygnaturę ponieważ wszystkie te elementy w jakiś sposób odwołują się do tego co robisz.

    PS. U mnie nie działa powiadamianie mailem o wpisach.

  5. #125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.408
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Niestety nie masz racji.
    1. Nicka zmienił moderator gdyż jednoznacznie odwoływał się do nazwy firmy /ukryta reklama/. Nazwa nicka musi być neutralna.
    2. Avatar zmieniłem samodzielnie na polecenie moderatora. Nie może zawierać elementów reklamy.
    3. Polecono mi również zmianę sygnaturę na neutralną. Co ciekawe nie może zawierać odwołania się do ogłoszenia w Ofero24 lub do ogłoszenia w dziale .

    Reasumując.
    W Twoim przypadku po wygaśnięciu profilu płatnego zmienią Ci nicka, avatar i sygnaturę ponieważ wszystkie te elementy w jakiś sposób odwołują się do tego co robisz.

    PS. U mnie nie działa powiadamianie mailem o wpisach.
    No to mamy ciekawostkę...

  6. #126
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Zasady się nie zmieniają. Zawsze tak było, że gdy Płatny Profil się kończył, użytkownik był proszony o zmianę nicku. Nie chcemy nigdy tego robić sami, czekamy na propozycję nicku.

    Dodajmy: Na forum zostaje cały dorobek postów, zdjęcia, informacje, jakie forumowicz zamieszczał, gdy miał Płatny Profil. Zmienia się tylko nick.

    Pozdrawiamy

  7. #127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zasady się nie zmieniają. Zawsze tak było, że gdy Płatny Profil się kończył, użytkownik był proszony o zmianę nicku. Nie chcemy nigdy tego robić sami, czekamy na propozycję nicku. Pozdrawiamy
    ja to sie czuje ostatnio jak powietrze niezauwazalne posty....
    moge prosic regulamin swiadczenia uslugi platny profil?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #128
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.695

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ja to sie czuje ostatnio jak powietrze niezauwazalne posty....
    moge prosic regulamin swiadczenia uslugi platny profil?
    Przekazujemy Pana prośbę do Biura Reklamy. Płatny Profil to reklama, zasady są spisane w regulaminie forum. Pozdrawiamy

  9. #129
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    licze licze... 0,22 za klikniecie z 3 tygodniowej probki... cena jak za adwords
    No i zdurnialem teraz zupelnie....
    0,22 za klikniecie, granica bolu reklamy internetowej.
    Tyle ze nadal nie wiem jak to jest z moderacja postow osoby z platnym profilem, skoro moderuje sie wpisy uzytkownikow ktorzy zaplacili za to, zeby ich nie moderowac... to o co kaman.
    No i pozostaje pytanie dotyczace jakosci swiadczonych uslug i regulaminu uslugi.
    Mozna poprosic o link Redakcje?
    Z takim podejściem do tematu polemizowałem już wcześniej.
    Liczysz kliknięcia na www.stropyteriva.pl i próbujesz przełożyć na wejścia na swoją stronę www porównując z adwords.
    Moim zdaniem nie daje się to porównać.
    W Googlach przy linku sponsorowanym możesz określić zasięg działania swojej firmy. Eliminujesz wówczas, w znacznej części, kliknięcia z drugiego końca Polski. W chwili obecnej, gdy nie masz wykupionego profilu płatnego, tak naprawdę na zamieszczony link klikają wszyscy /ja już kilka razy/. O prawdziwej klikalności przekonasz się dopiero po wykupieniu profilu.
    Na link sponsorowany w Googlach klikają głównie już zdecydowani co do wyboru technologii, a poszukujący wykonawcy. Na link umieszczony w Muratorze klikają oczekujący informacji, niezdecydowani. Jest to spowodowane rozproszeniem wiedzy na kilku, kilkunastu forach oraz niechęcią do przedzierania się przez setki, tysiące wpisów pieniaczy, nawiedzonych lub wpisów nic nie wnoszących do tematu.
    Ze statystyk Forum wychodzi, iż wpisy dokonane przeze mnie w ciągu ostatniego roku odczytało dobrze ponad 30 000 użytkowników. Tylko co z tego.
    Dokładnie wiem ile dzięki obecności na forum napisałem ofert, udzieliłem porad na priv i telefonicznych. Ma się to nijak do nowych kosztów profilu płatnego, a przede wszystkim poświęconego czasu. Może to specyfika branży.
    Profil płatny przetestowałem i wyciągnąłem wnioski.
    Obecnie forum będę bardziej traktował jako hobby i przełamywanie pewnych schematów myślenia, niż biznes. A jak się ktoś trafi, to ... wykorzystam.

  10. #130
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Z takim podejściem do tematu polemizowałem już wcześniej.
    Liczysz kliknięcia na www.stropyteriva.pl i próbujesz przełożyć na wejścia na swoją stronę www porównując z adwords.
    Moim zdaniem nie daje się to porównać.
    W Googlach przy linku sponsorowanym możesz określić zasięg działania swojej firmy. Eliminujesz wówczas, w znacznej części, kliknięcia z drugiego końca Polski. W chwili obecnej, gdy nie masz wykupionego profilu płatnego, tak naprawdę na zamieszczony link klikają wszyscy /ja już kilka razy/. O prawdziwej klikalności przekonasz się dopiero po wykupieniu profilu.
    Na link sponsorowany w Googlach klikają głównie już zdecydowani co do wyboru technologii, a poszukujący wykonawcy. Na link umieszczony w Muratorze klikają oczekujący informacji, niezdecydowani. Jest to spowodowane rozproszeniem wiedzy na kilku, kilkunastu forach oraz niechęcią do przedzierania się przez setki, tysiące wpisów pieniaczy, nawiedzonych lub wpisów nic nie wnoszących do tematu.
    Ze statystyk Forum wychodzi, iż wpisy dokonane przeze mnie w ciągu ostatniego roku odczytało dobrze ponad 30 000 użytkowników. Tylko co z tego.
    Dokładnie wiem ile dzięki obecności na forum napisałem ofert, udzieliłem porad na priv i telefonicznych. Ma się to nijak do nowych kosztów profilu płatnego, a przede wszystkim poświęconego czasu. Może to specyfika branży.
    Profil płatny przetestowałem i wyciągnąłem wnioski.
    Obecnie forum będę bardziej traktował jako hobby i przełamywanie pewnych schematów myślenia, niż biznes. A jak się ktoś trafi, to ... wykorzystam.
    no to lipa... czyli z tego co piszesz mozna wysunac wniosek taki, ze placisz za platny profil i masz wiecej roboty w wolontariacie?
    jako zwykly user - ktos tam czasem o cos zapyta na priv to odpowiadam. Natomiast w ogolnej dyskusji czasami mi sie nie chce zabierac glosu bo widze ze grochem o sciane bedzie, a majac platny profil w zasadzie dostane wiecej pytan ktore nigdy nie przyniosa zwrotu z inwestycji ?
    Swoja droga forumowicze korzystajac z naszych uslug czy robiac u nas zakupy musza tak naprawde nieswiadomie zrobic "zrzute" w naszych marzach na taki profil.
    Przeciez my nie mamy pensyjki i nie dorabiamy na dzialanosci tylko z tego zyjemy a koszty prowadzenia dzialalnosci zbiorczo pokrywamy z przychodow i marz generowanych na klientach, zadna tajemnica i jest to logiczne.
    Suma sumarum twierdzisz ze jest to nieoplacalne mimo sredniej stawki 0,22 za klikniecie... jako byly posiadacz platnego profilu - masz w tym wieksze rozeznianie ode mnie.
    Generalnie ... nie oplaca sie to... kurde... nie wiem posluchac czy jak zwykle z szabelka na czolgio przeciwko wszystkim i znowu po d... dostac jak zawsze? no i taki to wlasnie ze mnie fighter... zawsze na odwrot
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #131
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    fighter1983

    Napisałem: może to specyfika mojej branży.

    Zawsze można przetestować .

    W zasadzie masz dłuższy ode mnie staż i liczbę wpisów, a więc i doświadczenia.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 29-03-2013 o 14:13

  12. #132
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ja przepraszam ze akurat na ta firme padlo, ale posluze sie przykladem:
    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    Szanowni Państwo,

    wysokiej jakości tynki – m.in. akrylowe i silikonowe, można znaleźć w ofercie rozwiązań FOVEO TECH http://www.foveotech.pl/index.html FOVEO TECH oferuje również dopasowane do rodzaju tynku farby fasadowe. Na stronie internetowej marki zawarte są także praktyczne porady na temat wykonywania elewacji budynków.
    Czyli tak, regulamin mowi o tym ze uzytkownikowi nie wolno:
    - zamieszczac reklam dzialanosci gospodarczej swojej lub obcej
    - tresci wypowiedzi o charakterze reklamowym
    - nick, avatar, sygnatura nie moze byc reklama

    Gosc ma 48 wpisow i ma platny profil... 100% tych wpisow lamie pogrubione w mojej wypowiedzi pkt regulaminu. Regulamin trzeba zmienic... bo przeczy zasadom platnego profilu... ktore tez nie sa sprecyzowane. Co mi wolno pisac a czego nie... kupuje platny profil i w zasadzie nie moge uzyc w tresci zdania slowa "Caparol" lub "Amphisilan FP K15" ? bo jakby nie bylo jest to forma reklamy producenta lub jego produktu...
    Wyjatkowo nieprofesjonalne podejscie do sprawy, sprzecznosci i brak jasnych zasad.... ale kasa, kasa, kasa... jak juz mam zaplacic to chyba chce wiedziec za co? Kota w worku?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 29-03-2013 o 14:36
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #133
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Ale ze mnie pierdoła.
    Nie wpadłem na pomysł wykorzystania płatnego profilu w ten sposób.
    Żyłem w przekonaniu, że pomagam innym w podjęciu właściwej decyzji, a płatny profil tylko mnie uwiarygadnia i ewentualnie pomaga w pozyskaniu klienta.
    Do reklamy bezpośredniej są odpowiednie miejsca na forum i w Ofero24.
    Sęk w tym, że na równi traktują w opłatach koncern i malutką firmę lokalną. Śnieżka nie zostanie oprotestowana - jeszcze się obrazi, a wtedy żegnajcie setki tysięcy wydawane na reklamę w Budowii.

    PS. Zaraz nas zbanują. Jednoznacznie "uprawiamy" reklamę, a u Ciebie dochodzi jeszcze sygnatura.
    Ten temat ma powodzenie: ponad 4 700 wejść w 20 dni = 275 dziennie. Czy tylu forumowiczów poznało Stropyteriva i Greengaz /d.Centrumgaz/? Powinniśmy mieć już z 50 zapytań, zwłaszcza, że rusza sezon budowlany.

  14. #134
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    A może tak to należy robić.

    Polecam nick
    pompacieplanazywo.pl /pomysłowe/
    i wejście na polecone we wpisie www.pompacieplanazywo.pl

    Bardzo mnie ciekawi jaki moderator i w jaki sposób upilnuje czystości wpisów. Jest sam /?/ w konfrontacji z tysiącami firm kombinujących jak się przedrzeć przez obwarowania regulaminu. Jest bez szans.

  15. #135
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    wiesz... stropyteriva.pl to mial byc piekny projekt ktory umarl po prostu, zostala domena, a ze mi sie podoba to ja sobie utrzymuje razem z hostingiem, moze kiedys uda sie zrealizowac to czego nie dalo sie zrobic pare lat temu. Stoi niewykorzystana... to sie na licznik odwiedzin chociaz przyda strona stropyteriva.pl nie jest strona komercyjna w tej chwili, dlatego tez nie usunieto mi jej z podpisu.
    Wejscia na strone nie pochodza z tego watku przeciez tylko ze wszsytkich moich postow na FM. Rozgraniczmy wyswietlenia od wejsc
    Co do Twoich klikow: licznik nie zlicza odwiedzin z tego samego IP, no chyba ze masz dynamicznie przypisywane i rozlaczasz sie przed kazdym wejsciem. Biore poprawke na ta zmienna.
    co do nicku: regulamin forum zabrania uzywania takiego nicka jak ma chociazby Pan ze sniezki, ale profil platny juz na to pozwala, dlatego tak sie upominam o ten regulamin, ale Budowia juz swietuje, autoresponder sie odzywa.
    lepszy nick juz super jednoznaczny: www_centrumgaz_pl ... wypraktykowane w allegro gdzie Twoje konto moze sie tak nazywac, natomiast nie mozesz linkowac do swojej strony za pomoca <a href= ..... nie mozesz tez podawac adresu strony w formacie www.centrumgaz.pl (bez linka) ale wolno Ci uzyc nazwy swojego konta jako tekstu lub.... no wlasnie robisz graficzny szablon aukcji i wielkimi bykami w grafice uzywasz swojej nazwy www_centrumgaz_pl tyle ze te "_" bardzo skracasz... o polowe np
    i tak dziwnie staja sie prawie kropka.... ale przeciez... kropka jest okragla a Ty masz jednak mimo wszytsko w prostokacie I to jest zgodne z regulaminem... i nikt Ci nie moze zarzucic ze robisz cos nie tak Twoje konto sie tak nazywa i po prostu promujesz swoj nick(nazwe konta) w portalu
    Na FM regulamin tego zabrania ale zwolnieni z tego sa posiadacze platnych profili... dopoki placa jak ich nie stac - do piachu !
    Dlatego ja chce regulamin platnego profilu ... jezeli okaze sie ze moge tam uzywac tresci reklamowych... mamy sprzecznosc regulaminow.
    Sami sie teraz zapedzili w slepy rog z ta Fundacja Muratora ... jako podmiot niezalezny.... fajnie.... organizacja minimalnym kosztem, Forumowicze wolontariusze. ale jaka reklama i PR: ... jacy to my jestesmy fajni w tym muratorze, pomoglismy temu temu i tamtemu... wrzucic smutne zdjecie i napisac ckliwe 3 zdania (typu mamy komu pomagac....zeby wolontariuszy podgonic ) i PR rosnie....
    A teraz maja problem.... z jednej strony dobrze by bylo taka fundacje zrobic... jako organizator... bo przeciez bedzie z nazwa Muratora... ale jako niezalezny podmiot - sprzeczne z ich wlasnym regulaminem.
    Dlatego za duzo sroczek na raz.... okreslcie sie Redakcjo: to forum jest po to zeby zarabiac kase na platnych profilach i reklamach, czy robic oczy ze shreka i udawac jacy to my nie jestesmy wspanialomyslni?
    ale mnie to wkurzylo... ta obluda...
    A na zadane pytania: albo potraktowanie jak powietrze, albo zdawkowa odpowiedz i zrzucenie "na podmiot kapitalowo powiazany" czekam wiec ... czekam na ten regulamin platnego profilu.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 29-03-2013 o 19:21
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #136
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Następny przykład z dzisiaj.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ondensacyjnego

    I wpis odgrzewający temat hiszpan100. To jest reklama, czy tylko porada?

  17. #137
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Greengaz Ty teraz jestes gorszy od gestapo
    na mnie z QR-em zakapowal
    teraz leci po innych nowe hobby?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #138
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    I następny.
    wpisy
    Andrzej Wysocki e-rzecznik pelletów
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...hlight=stelmet

    Nie zapłaciwszy płatnego profilu, może używać firmowego avatara, nie wspominając o podpisie. Został zbanowany w sygnaturze to przeniósł podpis pod tekst. Po takim ruchu, aby go zbanować należałoby usunąć wszystkie wpisy. Wrzuć jego nicka w google z dopiskiem pellet to zobaczysz czym się zajmuje.
    Tak postępuje pracownik marketingu największego producenta pelletów w kraju, którego nie stać na wydanie 2 000 zł na profil płatny.
    Piszesz o regulaminie. Jaki regulamin? Dla kogo on jest?
    Ty wyceniasz wejścia na www przeliczając cenę PP na klik. Inni nie muszą, bo mają to gratis.
    Powoli zaczynam mieć dosyć.
    To wszystko jest bez sensu.

  19. #139
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    no to juz na wydre bylo... ale wiesz... watek nam sie rozjedzie... zaloz nowy do zglaszania ... mnie zglos pierwszego
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #140
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.625

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Greengaz Ty teraz jestes gorszy od gestapo
    na mnie z QR-em zakapowal
    teraz leci po innych nowe hobby?
    Nie.
    Chodzi mi tylko o równe traktowanie. Jedni płacą, bo chcą być uczciwi i działać lege artis. Inni nie muszą.
    Sam piszesz, że się zapętlili. To są przykłady.
    Mam to gdzieś. Muszę zjeść coś słodkiego. Idę napocząć mazurka i walnąć głową w kaloryfer .
    Przestaję też nabijać posty.
    PS. QR to nie jest dobry pomysł. Jeszcze za wcześnie.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 29-03-2013 o 20:51

Strona 7 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony