Alu, kurcze nie bedzie nas wtedy w Lublinie
Od 17 do 21 maja jedziemy na naszą rocznicę ślubu, do Francji ...
Pamiętasz, rok temu jak był zlot u Ciebie, też na drugi dzień lecielisy świętować
Ale na pewno będziesz jeszcze nie raz w Lublinie, to nadrobimy
Pozdrawiam cieplutko !!!


Asiu
Podziwiam,ze działacie z takimi rzeczami sami, my jesteśmy totalnie lewi
Trzymam kciuki za pogodę i dla Ciebie i dla mnie Znowu zaczyna się etap prac na zewnątrz, elewacja, kostka, ogród i opady nie wskazane wcale!!!! Asia wrzuciałabyś jakieś zdjecia swoich włości cio ????


Magdzińska kochana jakby mnie tak odjąć z połowę to może i ciut Mołek bym była
No albo jakby tak chociaż wrócić do tego co było przed ciążą
Kochana komplementa mi strzeliłaś ,ze ho ho ! Bo ja uważam że mołek bardzo ładna jest tyle,ze nie mam chyba z nia wiele wspólnego
Ale co tam miło mi i tak właśnie się teraz szczerzę




Tosiu no zdecydowanie centymetrów nabrał
W Bukowinie byłam 3 raz ale dwa pierwsze były w zimie, pełno sniegu i mróz
Raz jak bnyło duzo ludzi, odczucia podobne do Twoich ale za pierwszym razem i teraz było bardzo fajnie
Byliśmy po 9.00 rano normali turysci wtedy jeszcze spią i były puchy w takich sytuacjach poranne wstawanie Julci się przydaje
Poprzednim razem jak byliśmy zimą zaliczyliśmy meeega fajne termy na Słowacji ale nie pamietam teraz nazwy sprawdzę, bo fajne i godne polecenia

Swoja drogą dumna jestem,ze takie fajne laski, zaczynały przygodę z FM od moich wypocin
Buziaki dla Was obu

Tosia Ty jesteś w temacie, to od razu zapytam, jamam zaprojektowane nawadnianie z Gardeny, to jest oki ??? bo ja zielona w tym jestem

Buziale :***