dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olexx

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-101
    Posty
    2

    Red face oświetlenie działki

    Witam serdecznie wszystkich czytających to forum.
    Zarejestrowałam się tutaj w konkretnym celu. Totalnie nie znam się na elektryce... A muszę jakoś wykombinować jak oświetlić część działki na której mam zamiar zorganizować imprezę. Z jednej strony działka jest oświetlona, ponieważ nad drzwiami wejściowymi jest lampa, lecz z drugiej strony domku jest ciemno.. Wymyśliłam, że kupię halogen lub jakąś inną lampę i powieszę w jakiś sposób i gotowe, tylko teraz jest problem szukając takiego typu lamp nie znalazłam z wtyczką taką prosto do gniazdka...
    Stąd moje pierwsze pytanie czy takowe w ogóle istnieją? Jeśli tak to gdzie mogę taką nabyć(chodzi mi o sklepy internetowe)? Może są jakieś inne sposoby aby oświetlić za nieduże pieniądze tył domku? Dodam, że z tyłu nie ma problemu z podpięciem do "gniazdka".

    Druga sprawa dotyczy "węży świetlnych" takich jak ten: http://halogen.pl/waz-swietlny-stand...ony-p5633.html
    Moje pytanie brzmi czy można je ze sobą łączyć jak lampki np na choince?


    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i serdecznie przepraszam za mój mało fachowy język, ale tak jak już wspomniałam jestem w tym zielona

  2. #2

    Domyślnie

    1. Wrzuć w allegro: lampa halogenowa na statywie, szukaj takich do użytku na zewnątrz.
    Halogen jest gorący i oślepia, więc można tak oświetlić raczej z jakiegoś balkonu lub okna, a nie stawiać między ludźmi.

    2 .Szukaj pod hasłem latarnia ogrodowa. Ale to już raczej na stałe, a nie na imprezę i musisz mieć kogoś, kto to podłączy.

    3. Ładne i nastrojowe światło dają gazowe lampy ogrodowe. Nie ma tego wiele na rynku, ale do znalezienia. Zasilane z butli turystycznej lub 11 kg, ewentualnie malutkie do zawieszenia z jednorazowych kartuszy. Drogie w eksploatacji, ale żadnych kabli.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olexx

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-101
    Posty
    2

    Domyślnie

    Serdecznie dziękuję za pomoc!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony