dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 56
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 1112
  1. #421
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karram Zobacz post
    Pięknie dobrane kolory, też jestem ciekawa tapety
    Fajny parkiet w salonie - to deska dębowa? Wielkość 60 cm? Tutli - jak wygląda na żywo? Do tej pory widziałam tylko jodełkę z mniejszych desek, ale ta duża też mi się podoba tylko jej nie widziałam na żywo i zastanawiam się jak meble będą wyglądać na niej.
    Karram - no jakże miło mi się czyta zawsze takie pytania Potwierdzają sukces efektu jaki zamierzałam osiągnąć układając płytki gresowe na podłodze zamiast prawdziwego drewna To nie jest deska tylko gresy rektyfikowane, o wymiarach 90x15cm, seria Rovere Naturale włoskiej firmy Gardenia Orchidea. osobiście jestem nią zachwycona.
    Użytkowanie to poezja w porównaniu do drewna, które jest zawsze przepiękne w wyglądzie ale na które niestety trzeba chuchać i dmuchać coby nie uszkodzić. U nas ze względu na położone wszędzie ogrzewanie elektryczne w podłodze, drewno i panele odpadły w przedbiegach i sporo się musiałam naszukać odpowiednich płytek imitujących jasny dąb

  2. #422
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Karram - no jakże miło mi się czyta zawsze takie pytania Potwierdzają sukces efektu jaki zamierzałam osiągnąć układając płytki gresowe na podłodze zamiast prawdziwego drewna To nie jest deska tylko gresy rektyfikowane, o wymiarach 90x15cm, seria Rovere Naturale włoskiej firmy Gardenia Orchidea. osobiście jestem nią zachwycona.
    to ja poproszę o jakies jeszcze fotki podłogi, bardzo fajnie to wygląda a właśnie szukam czegoś do salonu co będzie "udawało" w sposób doskonały drewno jak byś jescze napisała gdzie i czy strasznie drogo kupione to była bym zobowiązana

  3. #423

    Domyślnie

    Tutli - żartujesz!!!
    ale to jednak 90 - no właśnie duża mi się wydawała
    gratuluję wyboru

    a mogę spytać czemu robicie elektryczne ogrzewanie a nie zwykłe wodne?

  4. #424

    Domyślnie

    Śliczne szarości i niezmiennie zachwycająca podłoga salonowa!

  5. #425
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Hej Gosiu, aż się zalogowałam, żeby Cię pochwalić. Prześliczne kolory, listwy. Pięknie i umiejętnie to wszystko dobrałaś Jestem zachwycona. Z niecierpliwością czekam na kuchnię, no i na małą łazienkę

    Buziaki.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  6. #426
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    cześć też dołączę się do pochwał bo pięknie to wszystko razem wygląda kocham szarości i wszelkie białe listwy
    na podłogę też się nabrałam więc chyba uzyskałaś oczekiwany efekt
    pozdrówka
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  7. #427
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    to ja poproszę o jakies jeszcze fotki podłogi, bardzo fajnie to wygląda a właśnie szukam czegoś do salonu co będzie "udawało" w sposób doskonały drewno jak byś jescze napisała gdzie i czy strasznie drogo kupione to była bym zobowiązana
    Ivy - wieczorem wstawię jeszcze jakieś fotki jak już podłoga będzie domyta Płytki sprowadzałam z Włoch przez tego sprzedawcę z allegro. Płaciłam w ubiegłym roku śmieszną cenę 64zł za m2 bo to drugi gatunek. ( w sklepach gardenia Orchidea w I gat jest w granicach 200zł za m2) Ponieważ kupowałam ich aż 120m2 to śmiało mogę powiedzieć, że ten drugi gat jest dużo lepszy niz np. I gat z Paradyża. Jakość płytek rewelacyjna moim zdaniem. Wcześniej kupiłam (albo wypożyczałam) sobie po jednej sztuce różnych płytek drewnopodobnych dostępnych w sklepach w podobnym zakresie cenowym i nie było czego porównywać. Kupiłam z nadwyżką w razie gdyby były problemy z ich II gatunkowością, okazało się to niepotrzebne i tą nadwyżkę odsprzedałam jednej forumowiczce z FM. Pisałam już o nich na wątku o płytkach drewnopodobnych. Obecnie nie widzę ich w sprzedaży ale ktoś mi pisał, że podobno sprzedawca z all ma sprowadzić je w najbliższym czasie. Więc może warto by było do niego napisać jak jesteście zainteresowani. On ma tez inne dobre marki włoskich płytek w ofercie w całkiem przyzwoitych cenach.

  8. #428
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karram Zobacz post
    Tutli - żartujesz!!!
    ale to jednak 90 - no właśnie duża mi się wydawała
    gratuluję wyboru

    a mogę spytać czemu robicie elektryczne ogrzewanie a nie zwykłe wodne?
    Karram na temat przewagi ogrzewania elektrycznego mogłabym napisać elaborat tutaj - ale odsyłam Cię do wątku ogrzewający elektrycznością wystąp albo dziennik budowy Lobo_M, o którego domu był min. artykuł w Muratorze. Tam możesz sobie poczytać o takim ogrzewaniu.
    Tutaj pokrótce napisze tak:
    1. - instalacja jest dużo tańsza - koszt całkowity instalacji z wszelkimi sterownikami dla domu o pow 202m2 wyniósł nas zaledwie 8tyś (kable kładzie się samemu, to dziecinnie prosta robota)
    2. - jest bezobsługowe - wszystko samo się steruje. Włączamy, programujemy i zapominamy. My nie mamy czasu na zabawę z paleniem w piecu i wynoszeniem popiołu itp.
    3. - jest czysto, nie potrzeba żadnej kotłowni itp, nic się nie kopci, kurzy itd.
    4. - nie mamy możliwości podłączenia gazu w naszej dzielnicy bo gdyby była to zrobilibyśmy pewnie ogrzewanie na gaz
    5. - przy wybudowaniu domu metodą energooszczędną cena grzania miesięcznego nie wychodzi drożej niż za gaz
    6. - temperatura podłogi nie nagrzewa się tak jak przy zwykłej podłogówce, przy prądzie to max 23 - 26 stopni
    7. - jeśli wejdzie w życie ustawa o OZE (a ma wejść w tym roku) planujemy założyć ogniwa fotowoltaiczne - wtedy dom będzie zarabiał na siebie i to ogrzewanie nie będzie nas nic kosztowało

  9. #429
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Śliczne szarości i niezmiennie zachwycająca podłoga salonowa!
    dziękować

  10. #430
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Hej Gosiu, aż się zalogowałam, żeby Cię pochwalić. Prześliczne kolory, listwy. Pięknie i umiejętnie to wszystko dobrałaś Jestem zachwycona. Z niecierpliwością czekam na kuchnię, no i na małą łazienkę

    Buziaki.
    Magdusia Czarna łazienka niestety jeszcze musi poczekać na listwy i oświetlenie - wtedy wkleję nowe foty Kuchnia mam nadzieję będzie szybciej i do końca miesiąca uda mi się ją w końcu zaprezentować. Pan Mąż dwoi się i troi ale bidulek jest tylko jeden i niestety wszytsko się wlecze u nas niemiłosiernie.

  11. #431
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał mugatka Zobacz post
    cześć też dołączę się do pochwał bo pięknie to wszystko razem wygląda kocham szarości i wszelkie białe listwy
    na podłogę też się nabrałam więc chyba uzyskałaś oczekiwany efekt
    pozdrówka
    Mugatko ślicznie dziękuje. Ochy gości oglądających i macających z niedowierzaniem naszą podłogę na żywo zdają się to mocno potwierdzać

  12. #432

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Karram na temat przewagi ogrzewania elektrycznego mogłabym napisać elaborat tutaj - ale odsyłam Cię do wątku ogrzewający elektrycznością wystąp albo dziennik budowy Lobo_M, o którego domu był min. artykuł w Muratorze. Tam możesz sobie poczytać o takim ogrzewaniu.
    Tutaj pokrótce napisze tak:
    ......ewa się tak jak przy zwykłej podłogówce, przy prądzie to max 23 - 26 stopni
    7. - jeśli wejdzie w życie ustawa o OZE (a ma wejść w tym roku) planujemy założyć ogniwa fotowoltaiczne - wtedy dom będzie zarabiał na siebie i to ogrzewanie nie będzie nas nic kosztowało
    Tuttli - dzięki! teraz rozumiem, ja się chyba urwałam z choinki, wychodziłam z założenia, że każdy ma mpec albo gaz
    jak ja niczego nie rozumiem, niczego na te tematy nie wiem

    jeszcze raz dziękuję

  13. #433

    Domyślnie

    Tutli,

    Piękne szarości Ci wyszły. Strasznie mi się podobają.

    Podłoga w kuchni też śliczna, aż żałuję, że takiej w łazienkach nie dałam, zwłaszcza w tej większej

    A parkiet nie może mi się nie podobać, bo też mam taką dużą jodełkę i jestem w niej zakochana... Nazwa:  [dblpt]111[dblpt].gif
Wyświetleń: 1848
Rozmiar:  7,2 KB

  14. #434
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karram Zobacz post
    Tuttli - dzięki! teraz rozumiem, ja się chyba urwałam z choinki, wychodziłam z założenia, że każdy ma mpec albo gaz
    jak ja niczego nie rozumiem, niczego na te tematy nie wiem

    jeszcze raz dziękuję
    Karram wszystko przed Tobą jak już się wprowadzisz do nowego domku - będziesz miała doktorat z niejednego tematu budowlanego Każda z nas kiedyś tak zaczynała

  15. #435
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Tutli,

    Piękne szarości Ci wyszły. Strasznie mi się podobają.

    Podłoga w kuchni też śliczna, aż żałuję, że takiej w łazienkach nie dałam, zwłaszcza w tej większej

    A parkiet nie może mi się nie podobać, bo też mam taką dużą jodełkę i jestem w niej zakochana... Nazwa:  [dblpt]111[dblpt].gif
Wyświetleń: 1848
Rozmiar:  7,2 KB
    Kochana ja tam cały czas żałuje, że nie mam nigdzie cudownej podłogi jaka jest u Ciebie z Vivesa. Zbyt późno na nią trafiłam
    Jodełkę też kocham miłością absolutną i nie zamieniłabym na żadna inną

  16. #436
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Wczoraj zakończyło się wielkie sprzątanie domu. Oczywiście nie obyło się bez zatrudnienia pomocy. Dzięki temu mam nareszcie czyste podłogi i lśniące okna. Cały bajzel w postaci wszelkiej maści kartonów z naszymi rzeczami przeprowadzkowymi, które zwozimy sukcesywnie został zlokalizowany w bibliotece która na razie stoi nie ruszona i pewnie jakiś czas tak stała będzie
    Przed przeprowadzką która planujemy na początek lipca zostaną jeszcze ewentualnie drobne poprawki typu przetarcie mopem podłogi.
    Tymczasem kilka nowych fotek
    Spiżarnia (oczywiście jeszcze bez wyposażenia) Dla zainteresowanych: szarość na ścianie jest to gotowa farba lateksowa z Beckersa Light grey

    widok z holu


    i moje ulubione drzwi przesuwne prowadzące ze spiżarni do kuchni.




  17. #437
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    można się zachwyca bez końca

  18. #438

    Domyślnie

    pieknie tylko zdjęc mało pozdrawiam i życzę miłego dnia

  19. #439
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MARTASO

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-456
    Posty
    6

    Domyślnie

    witaj tutli_putli
    też rozkochana jestem w graficie
    dom piękny!
    potwierdź mi proszę, czy ten kolor z pierwszego zdjęcia w poście z 10.06 to Para Elite Ceramic nazywa się Platinum - numer 5244-41?

  20. #440
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTASO Zobacz post
    witaj tutli_putli
    też rozkochana jestem w graficie
    dom piękny!
    potwierdź mi proszę, czy ten kolor z pierwszego zdjęcia w poście z 10.06 to Para Elite Ceramic nazywa się Platinum - numer 5244-41?
    Witaj Maratoso

    Para Elite Ceramic nazywa się Platinum - numer 5244-41 - to kolor który znajduje się na obudowie kominka i w kuchni. Na pozostałych ścianach salonu i holu są 2 jaśniejsze szarości

Strona 22 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony