dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 812 z 1566
Pokaż wyniki od 16.221 do 16.240 z 31317
  1. #16221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Facet to ma umieć gwoździa wbić a nie tańczyć


    Aż przejrzałam fotki z tej imprezy P. Pani Grycan "najlepsza" A niejaka (może lepiej nijaka) J. Majstrak

    Biorę się lepiej za ćwiczenia


    _______________

    Ana ja raczej tez z tych ślepych, w zeszłym roku nad morzem spotkaliśmy z J. Jabłczyńską z jeszcze jakąś jedną, J. Dudek też często się pojawia w moich okolicach, a ja nawet jakbym na nich wpadła to nei wiem czy bym się zorientowała Za każdym razem to M mnie uświadamia
    Ostatnio edytowane przez ida2 ; 18-06-2013 o 21:29

  2. #16222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ślężankaaa Zobacz post
    Urodą to ona nie grzeszy

  3. #16223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida2 Zobacz post


    Aż przejrzałam fotki z tej imprezy P. Pani Grycan "najlepsza" A niejaka (może lepiej nijaka) J. Majstrak

    Biorę się lepiej za ćwiczenia
    jak się na grycankę napatrzyłas

  4. #16224

    Domyślnie

    Monia, jak dla mnie Buzkowa raczej ładna nie jest, ona jest charakterystyczna i taka eteryczne, w sumie nie wiem czemu takie halo wokół niej, no ale chuda przeraźliwie jest, nie ma co

  5. #16225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    plotkujcie jutro Venuska poczyta z ciekawością

  6. #16226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar monika996
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    6.037

    Domyślnie

    Cytat Napisał anakris Zobacz post
    Monia, jak dla mnie Buzkowa raczej ładna nie jest, ona jest charakterystyczna i taka eteryczne, w sumie nie wiem czemu takie halo wokół niej, no ale chuda przeraźliwie jest, nie ma co
    bo chuda bardzo, jak anorektyczka

  7. #16227

    Domyślnie

    No coraz ciekawiej, miałam kompa wyłączać ale poczekam

  8. #16228
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał anakris Zobacz post
    Dziewczyny najciekawsze było to , że ten cały Maserak mnie minął, a ja nie zwróciłam na niego uwagi, moja siostra widziała ta całą sytuacje i chciała umrzeć ze śmiechu
    Jeśli chodzi o babeczki celebrytki, uważam że Siwiec jest plastikowa lalą, ładna ale przerysowana, Przybylska a owszem ładna, ale już sobie coś poprawiała /no w sumie może, jak ma tyle kasy - ale żeby nie popsuła/, Herbuś ładna ale nie znam więc nie będę się wypowiadać, no i Mołek bardzo ładna
    Ja nigdy nie ekscytowałam się jak widziałam kogoś "znanego". Wręcz przeciwnie Czasami przechodziłam na nieświadomce a czasami z premedytacją udawałam że nie wiem kto to Dla mnie to są zwykli ludzie

    A podoba wam się Mielcarz?

  9. #16229

    Domyślnie

    Mielcarz? No tak, ale chyba strasznie gwiazdorzy...?!
    A

  10. #16230

    Domyślnie

    No ładna babeczka, nasza Nesska tak trochę do niej podobna

  11. #16231

    Domyślnie

    A mnie się podoba Małaszyński- na żywo go widziałam- może nie jest jakiś mega przystojny ale według mnie ma to coś (w oczach)

  12. #16232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał ida2 Zobacz post
    :, a ja nawet jakbym na nich wpadła to nei wiem czy bym się zorientowała Za każdym razem to M mnie uświadamia
    mam to samo, czasem ktos mi po chwili pokazuje ze jakaś znana twarz szła obok...a ja nic

  13. #16233

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tosia82 Zobacz post
    Z facetow to mi się podoba Bartosz Świderski wrrr choć nie wiem czy bardziej wygląd czy głos. Woliński też fajny- taka trochę męska Siwiec, ale "na raz by był"
    Świderski Bartosz czy Bartłomiej?? Bo jak ten drugi, to on dla mnie (chyba przez role) jakiś taki..... rozmemłany!

  14. #16234

    Domyślnie

    Ana do kogo jestem podobna ????

  15. #16235

    Domyślnie

    Nesska do Mielcarz! Musisz się pokazać !
    A Małaszyński

  16. #16236

    Domyślnie

    Oszalała!!! Chciałabym- ale niestety nie jestem Co ci Ana do głowy strzeliło

  17. #16237

    Domyślnie

    No nasza Nesska to taka Kręglicka i Mielcarz po trosze, śliczna dziewczyna, Nessko pokaż zdjątko

  18. #16238
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Słuchajcie ja Wam coś powiem Oglądałyście wydanie Szymona Majewskiego gdzie gościem był Radomir Dębski (ten który wygrał konkurs na przerobienie utworu Beyonce)?
    Po raz pierwszy go widziałam w tym właśnie programie i jakoś tak mnie ujął Taki zwierzaczek

    A ten przerobiony utwór "Jesteś szalona" w języku angielskim to słuchałam i słuchałam bo taki fajny miał głos

  19. #16239
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nesska Zobacz post
    A mnie się podoba Małaszyński- na żywo go widziałam- może nie jest jakiś mega przystojny ale według mnie ma to coś (w oczach)
    Nic nie mów bo mój ex to "podróba" Małaszyńskiego - szczególnie oczy Zawsze jak go widzę to mi się on przypomina

  20. #16240

    Domyślnie

    Ana zawstydziłaś mnie, ale po takiej reklamie to się na pewno nie pokażę nie chcę was zawieść

Strona 812 z 1566

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony