dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 899 z 2205
Pokaż wyniki od 17.961 do 17.980 z 44087
  1. #17961

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    A jak faktycznie bedzie mniej za 1kWh od 1 Lipca to bardzo fajnie. Powinno byc widac juz na fakturze w Lipcu
    Uff, w końcu zakumal.
    Arturo co tak płakał że bedzie zaraz po 1zl za kwh siedzi cicho bo chyba nawet uwierzył że w pl bedzie jak na zachodzie że za własną produkcję prądu sloncem dostanie wiecej niż za jego zakup

  2. #17962
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał bitter Zobacz post
    A ja się zamartwiałem kredytem. Obok mam wolną działkę do sprzedania za jedyne 100 tys. Jeszcze kilka stówek kredytu spłacę tę działkę, panele i dom

    http://muratordom.pl/eko-murator/bud...116_10912.html


    .... już to widzę
    Się śmiejesz a to jest tragiczne.Nawet na tym wątku są ludziska,którzy łykają takie bajeczki

  3. #17963

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Się śmiejesz a to jest tragiczne.Nawet na tym wątku są ludziska,którzy łykają takie bajeczki
    Wszyscy wiedza że nie wiele kumasz to może się założymy? O to że w pl prąd bedzie odkupowany drożej od osób fizycznych niż im sprzedawany. Jak masz jaja i się nie boisz to zaproponuj coś tutaj przy świadkach.

  4. #17964
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qubic
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.520

    Domyślnie

    no Arturo rękawica rzucona...podejmiesz? przecież jesteś święcie przekonany że znasz przyszłość? już straszyłeś tą złotówką niejeden raz , a teraz nie dasz rady?
    sezon 2014/15 DEVI 1162 kWh PC JULA 2679/7738 kWh(zużycie/produkcja)
    sezon 2015/16 DEVI 2390 kWh PC JULA 2260 kWh

    We wszystkim trzeba zachować umiar.
    Z umiarem włącznie.

  5. #17965
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał qubic Zobacz post
    no Arturo rękawica rzucona...podejmiesz? przecież jesteś święcie przekonany że znasz przyszłość? już straszyłeś tą złotówką niejeden raz , a teraz nie dasz rady?
    Nie,zakładam się tylko z ludźmi poważnymi.Czy ktoś naprawdę w to wierzy ? Grzejący kablami módlcie się,żeby ta ustawa nie przeszła bo to nie będzie już złotówka za kWh a półtorej złotówki za kWh

  6. #17966

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Się śmiejesz a to jest tragiczne.Nawet na tym wątku są ludziska,którzy łykają takie bajeczki
    znaczy odpowiednie przepisy prawa to chcą / muszą wprowadzić w PL, tyle że jakie będą ceny to jeszcze nie wiadomo
    może być tak że energia eko będzie kupowana drożej niż energetyka sprzedaje ten produkowany z węgla.. ale to wszystko może. zagranica to zagranica... Polska to Polska.
    póki co takie ogniwa są b.drogie i generalnie nieekonomiczne. w arcie pisze się o prądzie za darmo.. to nie jest za darmo, inwestycja kosztuje o tym często się zapomina.. niech pokażą sensowny bilans inwestycyjny, wtedy będzie wiadomo za ile lat taki system się zwróci

  7. #17967

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Nie,zakładam się tylko z ludźmi poważnymi.Czy ktoś naprawdę w to wierzy ? Grzejący kablami módlcie się,żeby ta ustawa nie przeszła bo to nie będzie już złotówka za kWh a półtorej złotówki za kWh
    Na razie to sam nic poważnego nie potrafisz.
    Ale do zakładu trzeba mieć tylko honor.
    Nie masz też?
    Zwatpiles że zaczynasz straszyć cenami JAK JUŻ JEDNAK bedzie mozna ten prąd sprzedawać?
    Jesteś zwykły tchórz!

  8. #17968
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bitter
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Dzielnica
    Powiat Goleniowski
    Posty
    2.776
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał eremqu Zobacz post
    Zobaczysz, może nie dokładnie w takim wydaniu ale musi być bo innej drogi nie ma. Przyjedz do UK i zobacz ile tego jest na każdym dachu i ile ludzie zarabiają. Mozesz też w germanii popatrzeć.
    W germanii, UK są przepisy i szanuje się obywatela. Jak zainwestujesz kasę w panele to możesz być pewien, że przez 15 lat nie zmienią Ci przepisów i zwróci ci się inwestycja i zarobisz. W PL przyjdzie kolejny rząd, pierdyknie podatek od szczęścia i cała inwestycja weźmie w łeb. I dlatego jesteśmy tanią siłą roboczą w europie, bo rządzą nami chciwe matoły.

  9. #17969
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bitter
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Dzielnica
    Powiat Goleniowski
    Posty
    2.776
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Zbanowali wszystkich?

  10. #17970
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Eee tam. Nie każdego rajcuje pier...nie o szopenie. Brakuje tu tylko Brzęczkowskiego.

  11. #17971

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Eee tam. Nie każdego rajcuje pier...nie o szopenie. Brakuje tu tylko Brzęczkowskiego.
    jest cieplo nikt nie grzeje (przynajmniej podłogi) u mnie temp podłogi stabilizuje sie na poziomie 22*C spoko
    pozdrowienia dla wszystkich tylko nie dla chciwych pier....ych matołów rzadzacych w naszym posr....ym kraju

  12. #17972
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wivaldi

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Wypuczajewo
    Kod pocztowy
    66-666
    Posty
    1.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał bitter Zobacz post
    Zbanowali wszystkich?
    Mnie nie, ale się nie odzywam, tylko czytam co do powiedzenia mają praktycy korzystający z prądu do grzania pośrednio i bezpośrednio.
    Widzę że są jednak tacy, co grzeją tu atmosferę a prądu do tego nie używają.....

  13. #17973
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Hippek
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    CO: 15kkWh/sezon
    Dzielnica
    Żytomierz
    Posty
    2.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał bitter Zobacz post
    Zbanowali wszystkich?
    melduję się w czerwcu, nastepna wizyta za miesiąc

    szykuję siły na sezon grzewczy


    info dla proffessorre: teraz. latem, 5kWh w drogiej i 7kWh w taniej na dobę

    info dla budowlany_laik: ten tydzień dobry do szpachlowania; rolety zaciągnięte
    Ostatnio edytowane przez Hippek ; 17-06-2013 o 11:15
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    "U mnie juz sie w nocy sporadycznie pompa wlaczala, ale to chyba jeszcze za malo, zeby odtrabic otwarcie sezonu grzewczego." "Widze "zatkalo kakalo""

  14. #17974

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post

    info dla proffessorre: teraz. latem, 5kWh w drogiej i 7kWh w taniej na dobę
    Wodę masz na prąd rozumiem, kuchenkę pewnie też, bo w innym wypadku to strasznie duże byłoby zużycie w najdłuższych dniach w roku.

  15. #17975
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Hippek
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    CO: 15kkWh/sezon
    Dzielnica
    Żytomierz
    Posty
    2.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał kris1234 Zobacz post
    Wodę masz na prąd rozumiem, kuchenkę pewnie też, bo w innym wypadku to strasznie duże byłoby zużycie w najdłuższych dniach w roku.
    tak, hydroforum, indukcjum i przepływki w umywalkach
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    "U mnie juz sie w nocy sporadycznie pompa wlaczala, ale to chyba jeszcze za malo, zeby odtrabic otwarcie sezonu grzewczego." "Widze "zatkalo kakalo""

  16. #17976
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pratchawiec

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-037
    Posty
    1.058

    Domyślnie

    Witam

    Od 7 lat prowadzę takie obserwacje i przy zbliżonym wyposażeniu moja średnia letnia to również ok. 13 kWh/d. Cud? A może prawidłowość przy normalnym użytkowaniu.

    PS Wracaj jak najszybciej. Jakoś szaro się zrobiło.

    Pozdrawiam

    Pratchawiec

  17. #17977
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Hippek
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    CO: 15kkWh/sezon
    Dzielnica
    Żytomierz
    Posty
    2.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pratchawiec Zobacz post
    Witam

    Od 7 lat prowadzę takie obserwacje i przy zbliżonym wyposażeniu moja średnia letnia to również ok. 13 kWh/d. Cud? A może prawidłowość przy normalnym użytkowaniu.
    żaden cud - ot po prostu normalne życie; dom jest dla mnie a nie ja dla domu ; w tym roku jeszcze nie podlewana trawa, co skutkuje pracą hydroforum

    pozdrawiam Opole z naciskiem na skręt na Kluczbork
    Ostatnio edytowane przez Hippek ; 19-06-2013 o 10:50
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    "U mnie juz sie w nocy sporadycznie pompa wlaczala, ale to chyba jeszcze za malo, zeby odtrabic otwarcie sezonu grzewczego." "Widze "zatkalo kakalo""

  18. #17978

    Domyślnie

    żytko, myślałem, że już dawno Cię zderatyzowali, ale widać skuteczność naszych adminów jest równa poparciu dla obecnego rządu...

    Roletki zaciągnięte, ale pochwal się ile celsjuszy masz na poddaszu. U mnie komfortowe 21,8 *C.

  19. #17979
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wivaldi

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Wypuczajewo
    Kod pocztowy
    66-666
    Posty
    1.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał budowlany_laik Zobacz post
    żytko, myślałem, że już dawno Cię zderatyzowali, ale widać skuteczność naszych adminów jest równa poparciu dla obecnego rządu...

    Roletki zaciągnięte, ale pochwal się ile celsjuszy masz na poddaszu. U mnie komfortowe 21,8 *C.
    Ja nie wiem ile jest na poddaszu, bo się boję tam wejść. Wiem ile jest na pierwszym piętrze: 28,3, na parterze: 25,6.
    Wilgotność 68%
    To jeden z wielu powodów decyzji o budowie nowego domu

  20. #17980
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał piekar25 Zobacz post
    Tak sobie wszyscy pierdu pierdu a rozne tematy... to i ja zapytam... Kleil ktos styropian grafit na piane w stylu tytan eos do ytonga?

    kołkowaliscie styropian?
    Ja kleiłem na piankę ale na silikat ale nie powinno być różnicy jeśli chodzi o BK.
    Suma sumarum,nie polecam pianki,niby mniej upierdliwe ale jak się chce dokładnie kleić to trzeba trochę czasu poświecić.Oprócz standartowych wianków,kazdą płytę już po doklejeniu jechałem dodatkowo po obwodzie.Z tradycyjnym klejem nie byłoby takich szopek.
    Styro nie kołkowałem.

Strona 899 z 2205

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony