dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5332

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    Hej,
    potrzebuje WAszej pomocy w zakresie elewacji.
    Musze wybrac kolor tynku i troche nie wiem co zrobic. Ale do rzeczy: nasz domek ma dachowke w kolorze wisniowym, dach dwuspadowy, okna i podbitka zloty dab.
    Jako glowny kolor wybralismy Caparol Muskat 16. Problem pojawi sie natomiast przy wnece tarasowej oraz boniach na scianie szczytowej. Nie mam teraz dostepu do zdjec swojego domku, ale pogladowo zalaczam projekt z archonu, nasz jest bardzo podobny. Tez bedziemy miec taki pas na scianie szczytowej z boniami i bonia we wnece tarasowej, plus slup przy tarasie - i wlasnie to ma byc w ciemniejszym odcieniu niz Muskat 16.
    Tylko kompletnie nie mam pomyslu na ten odcien Wstepnie myslelismy o Muskat 12, ale czy to pasuje do kolor dachu? jesli nie taki kolor to jaki? czy ewentulany odcien zimny nie bedzie sie gryzc z cieplym jasnym? Nie wiem jak sie do tego zabrac Wiem tylko, ze nie chce bialej elewacji, chociaz pewnie byloby prosciej cos do niej dobrac..

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	289.jpg
Wyświetleń:	351
Rozmiar:	99,1 KB
ID:	197267

    A moze ten Muskat to zly pomysl? mnie sie juz te kolory mienia w oczach...czy mozecie polecic jasniutki krem z palety Caparola?
    Ostatnio edytowane przez Yerenia ; 25-06-2013 o 16:51

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony