dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał End_riu Zobacz post
    Grzegorz, bo ta super technologia nie idzie w parze z praktyką.
    Kostka powinna swoje odleżeć, żeby się nie sypała. W papierach jest napisane, że odleżała, a w praktyce?
    Dzwonie i mówią, że trzeba czekać dwa tygodnie, bo nie ma na magazynie. Po czym pada pytanie "a ile Ci trzeba"? Ok 3000m2. Może być na jutro koło południa.
    Osatanio odesłałem transport z 5 paletami obrzeży grafitowych, bo kolor był tylko na szczycie obrzeża. Reszta była szara.
    Obecnie jak kostka jest barwiona głębiej niż na 1cm to już jest super sprawa.

    Polecam przetrzymanie kostki przed układaniem minimum tydzień po zakupie. Mniej Wam się jej wykruszy w przyszłości, bo przy zagęszczaniu niewidoczne uszkodzenia będą znacznie mniejsze.
    Pozdrawiam.
    Moja czekała 2 miesiąca a i tak się wykruszyła. Dla mnie to żadna "super technologia" tylko jednak wielka ściema, i robienie z klienta głupka.

  2. #22

    Domyślnie

    Zawsze się trochę wykruszy, ale im dłużej leżakuje tym mniej się wysypie.
    Układałem kostkę, którą klient kpił razem z diałką przed 4 latami. Na 430m2 wysypało się może z 5 sztuk.
    A świerzej o grubości 6cm ułożyłem chodnik 28m2 i musiałem dowozić paletę. Tak się wysypała.

    Kostka to i tak nic w porównaniu z obrzeżami. Połółcie soie na nich łatę, zobaczycie jakie równe produkują.

    Żeby nie było OT to dodam, że impregnat firmy Tenzi daje radę. Pod warunkiem, że impregnujemy 2-3 razy w roku
    Chociaż uważam, że firma Tenzi ma bardzo dobre środki, ale nie do kostki.

    Pozdrawiam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony