dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ortax123

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Posty
    2

    Domyślnie Odpadła farba- jak zamalować

    Witam!
    Wczoraj skończyłem remont pokoju, jednak jedna rzecz ciągle mnie denerwuje. Mianowicie w jednym miejscu odpadła farba(Śnieżka Satynowa). Obszar jest mały(5x10cm) niestety znajduje się w bardzo widocznym miejscu. Na początku miejsce zamalowałem pędzlem, potem wałkiem. Potem jeszcze kilka razy malowałem wałkiem, jednak nie wygląda to jak powinno(obszar jest niżej od pozostałej powierzchni, widoczne są "rysy" po pędzlu). Macie jakieś pomysły co zrobić, aby to miejsce wyglądało jak reszta ściany? Może powinienem zaszpachlować to miejsce i potem pomalować?

    Zdjęcie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20131020_125238.jpg
Wyświetleń:	328
Rozmiar:	92,4 KB
ID:	219692

    Ps.Jeszcze jedno. Narożniki uszczelniłem(USZCZELNIACZEM SPECJALISTYCZNYM AKRYL FLEX). Czy akryl zżółknie jeśli go nie pomaluje?
    Ostatnio edytowane przez ortax123 ; 20-10-2013 o 12:08

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj,
    Kolejne malowanie już nic tutaj nie da. Według mnie trzeba to zaszpachlować, wpierw zerwać ten kawałek (ale nie musisz może od razu dać grunt i gładź i dobrze wyszlifować by nie było różnicy zagruntować i pomalować.

    Ewentualnie spróbować możesz wpierw zeszlifować papierem ściernym tą nierówną farbę, a następnie zamalować może się uda.
    [tu był link reklamowy]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony