dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 520 z 3107
Pokaż wyniki od 10.381 do 10.400 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #10381

    Domyślnie

    o już widzę że wkleiłaś linka myślisz że to ten sam ?
    Gosia

  2. #10382
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Reni - własnie i Sonia wie, ze tzreba pracować żeby mieć.
    Zresztą po matce pracoholiczce nie obawiam się, ze będzie leniem
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  3. #10383

    Domyślnie

    oj laski jak ja lubię z wami takie dyskusje

    a ja lubię BMW ale do czarnej 3 bym nie chciała, bo nią jeźdzą łysi z gangu

  4. #10384
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    za 3500 to chyba prawdziwe perfumy a nie EDC EDP
    własnie, ze się mylisz
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  5. #10385

    Domyślnie

    myślisz, że rozumie Reni?
    mnie to krew zalewała jak wracałam z podstawówki z kluczem na szyi obiadu do 17 nie było, w szkole to wiadomo jaki obiad... a koleżanka o 17 szła z mamą do MOKu na tańce - obie po obiedzie, po herbatce z ciastem. Jak ja tego zazdrościłam!
    Ostatnio edytowane przez Magda_lena85 ; 22-11-2013 o 11:26

  6. #10386
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja psuję telefony na potęgę, a ten był niezniszczalny - po schodach spadał, na płytki, na kamienie, do kompotu . Szkło nieporysowane, trochę plastik zdarty z tyłu i tyle. Działał bez zarzutu do samego końca (nigdy się nie zawiesił, nie wyłączył, bateria nie słabła z wiekiem, można go było na bieżącą updatować).

    Nie miałam butów za 15 tys. , więc nie mam porównania. Jednak wiem, że tablet za 500 zł rozpadnie się szybciej niż droższy i od samego początku będzie gorzej działać.

    Nie wiem, dlaczego uważacie, że nie można uczyć dziecka od małego, że dobra jakość jest ok, przecież dzieciak głupi nie jest, wie, że na to trzeba zapracować, a żeby mieć dobrą pracę - trzeba się uczyć. To także dobra nauka, że rzeczy należy szanować, mają swoją wartość, itp.

    Oczywiście o ile dziecko jest w miarę rozsądne,przykłada się do nauki, nie łobuzuje, nie szpanuje, nie wywyższa się, nie wyśmiewa z innych, ale to kwestia rozmowy i odpowiednich priorytetów w domu, a nie dawania czy nie dawania prezentów.
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 22-11-2013 o 14:28

  7. #10387

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    druga taka marka to alfa


    zartujesz chyba to właśnie eleganckie auto, jeszcze nie widziałm w alfie dresiarzy

  8. #10388

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    oj laski jak ja lubię z wami takie dyskusje

    a ja lubię BMW ale do czarnej 3 bym nie chciała, bo nią jeźdzą łysi z gangu
    Ja też mogłabym nawet w tej jedynce w dresie śmigać Magda dla Ciebie

  9. #10389

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    druga taka marka to alfa
    Reni ma alfę i łysą głowę?

    Cytat Napisał Bastki Zobacz post
    dokładnie

    Magda a ty na you tube ten dżaket znalazłaś
    fajny skąd on ?
    jak oglądałam w sobotę VOFp na 2jce

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    własnie, ze się mylisz
    oświeć mnie Mirela - bo za edt edp nie dałabym więcej jak 1000 - a już mega drożyzną dla mnie jest thierry mugler

  10. #10390
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Ja jestem po polibudzie, nie mam dwóch lewych rąk, wiele umiejętności a pracy nie znalazłam i odtąd uważam, że wykształcenie i to co się potrafi nie mają żadnego znaczenia. Teraz polegam na sobie bo chcę być sama sobie sterem i okrętem. Mam w nosie ulizanych bubków, którzy na rozmowach kwalifikacyjnych patrzą na cycki, a potem pytają czy ma się dzieci.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  11. #10391

    Domyślnie

    [QUOTE]Zresztą po matce pracoholiczce nie obawiam się, ze będzie leniem [/QUOTE

    i tu mamy sedno

  12. #10392
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    I oczywiście niefajnie, jak za każdym razem jest coś drogiego, bo dzieciak chce więcej i więcej, ale jak od czasu do czasu spełni się marzenie? Reni pisała, że córa komputer dostała kilka lat temu, nie rok temu.

  13. #10393

    Domyślnie

    Cytat Napisał women.beauty Zobacz post
    Magda dla Ciebie
    ale, że co dla mnie?
    rozumiem robimy składkę na żakiet? ja wystąpię w nim na święta a kolejna osoba bierze na sylwka?

  14. #10394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    ale, że co dla mnie?
    rozumiem robimy składkę na żakiet? ja wystąpię w nim na święta a kolejna osoba bierze na sylwka?
    BMW w dresie bym jeździła

  15. #10395

    Domyślnie

    dzieciom nie zależy na apple czy nie apple... adidas czy nike - chcą to samo co mają rówieśnicy.
    Tak było za moich czasów

    aaa Women hahahha sorki coś mam opóźnione kojarzenie.
    Zaraz kawkę zrobię.

  16. #10396

    Domyślnie

    znalazłam dziś w aucie męża zaproszenie na bal świąteczno-noworoczny z jego pracy.... 4 stycznia w jakimś "dworku pod lasem".
    Ciekawe kiedy ma zamiar powiedzieć

  17. #10397

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    myślisz, że rozumie Reni?
    mnie to krew zalewała jak wracałam z podstawówki z kluczem na szyi obiadu do 17 nie było, w szkole to wiadomo jaki obiad... a koleżanka o 17 szła z mamą do MOKu na tańce - obie po obiedzie, po herbatce z ciastem. Jak ja tego zazdrościłam!
    rozumie, bo tłumaczę dlaczego tak jest, i nie oszukujmy się chodzi o ciuchy, dom, rzeczy, samochody, żeby nie wyszło źle ale porównianie

    mama, tata , 2 dzieci mieszkają z dziadkami w starym domu, tata pracuje dorywczo, mama siedzi w domu i jakos od wypłaty do wypłaty żyją, też mogłabym siedziec w domu , mąż na etacie i finito ale jak chce sie pojechac na wakacje, na narty, mieć ładne ubranie, ładny dom to tzreba na to zapracować i sory ale jeden rodzić czesto nie daje rady sam, choc są i tacy wiadomo

  18. #10398

    Domyślnie

    Ja zaraz mykam po dzieciaków ale nie bmw

  19. #10399

    Domyślnie

    to ok ja biorę na sylwestra
    Gosia

  20. #10400
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    dzieciom nie zależy na apple czy nie apple... adidas czy nike - chcą to samo co mają rówieśnicy.
    Tak było za moich czasów
    Magda, teraz chyba jest ciut inaczej jednak Moje dzieci (głównie syn) rozpoznają marki typu Adidas, Puma czy Nike bez problemu mimo, że sami nie nosimy sportowych ciuchów więc w takich sklepach nie bywamy.

Strona 520 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony