dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 121 z 126
Pokaż wyniki od 2.401 do 2.420 z 2520
  1. #2401
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waldi198

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    ja o dziwo płytki podłogowe miałem bardzo proste dawno takich nie kładłem ale za to ściany tragedia krzywe jak banany

    @kasia-ako
    zwykła fuga nie jest trochę zbyt matowa ? dzisiaj przykładałem z wzornika czarną epoksydową do moich płytek i zaczyna mi się podobać ja ma moich ciemnych płytek sporo i jednak musi być ciemna fuga

  2. #2402

    Domyślnie

    Fuga jest matowa, to prawda, więc pewnie epoksydowa będzie lepiej wyglądać, szczególnie przy tak błyszczących płytkach. Mimo wszystko, jestem bardzo zadowolona z efektu a i i fuga jest dość wąska.

  3. #2403
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Istana
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    okolice Modlina
    Kod pocztowy
    05-180
    Posty
    142
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia-ako Zobacz post

    Czy to może jakiś warszawski Leroy?
    Tak, Warszawa Targówek

  4. #2404
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DomiB

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    W poniedziałk zaczynają kłaść mi płytki paradyż taranto grys mat i półpoler w łazience, salonie, kuchni itd. Mam pytanie czy te płyteczki trzeba impregnować pred fugowaniem, jakiej fugi użyć? Myślałam o mapei kolor szary.

  5. #2405
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał DomiB Zobacz post
    W poniedziałk zaczynają kłaść mi płytki paradyż taranto grys mat i półpoler w łazience, salonie, kuchni itd. Mam pytanie czy te płyteczki trzeba impregnować pred fugowaniem, jakiej fugi użyć? Myślałam o mapei kolor szary.
    Nie trzeba impregnowac , ja polozylam grafitowa fuge ...

  6. #2406
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DomiB

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    Nie trzeba impregnowac , ja polozylam grafitowa fuge ...
    . Dziękuję za szybką odpowiedż. A z jakiej firmy ta fuga. Sprawdzałam wzornik kolorów mapei i nie maja grafitowej- jest czarna lub antracyt. Myślałam o antracycie ale boję się, że na pierwszy rzut oka będzie widoczna fuga zamiast płytek( będzie trochę przyciemna do grysu). No chyba że w rzeczywistości wychodzi jaśniej niż na próbnikach. A jeszcze mam pytanko odnośnie grubości fugi na ścianach i podłogach. Chcialam 1mm.

  7. #2407

    Domyślnie

    Witam. Czy ma ktoś z Was łazienkę z kolekcji Baletia/Arole? Z ciekawością zobaczyłabym zdjęcia.

  8. #2408
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał DomiB Zobacz post
    . Dziękuję za szybką odpowiedż. A z jakiej firmy ta fuga. Sprawdzałam wzornik kolorów mapei i nie maja grafitowej- jest czarna lub antracyt. Myślałam o antracycie ale boję się, że na pierwszy rzut oka będzie widoczna fuga zamiast płytek( będzie trochę przyciemna do grysu). No chyba że w rzeczywistości wychodzi jaśniej niż na próbnikach. A jeszcze mam pytanko odnośnie grubości fugi na ścianach i podłogach. Chcialam 1mm.
    DomiB sorrki faktycznie antracytowa z mapei kladlam .... wyglada bardzo ladnie mam grys i grafit i fuge dalam te sama .... u mnie ok. 1,3mm.

  9. #2409
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DomiB

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    DomiB sorrki faktycznie antracytowa z mapei kladlam .... wyglada bardzo ladnie mam grys i grafit i fuge dalam te sama .... u mnie ok. 1,3mm.
    Edyta M dziękuję bardzo mi pomogłaś. Pozwoliłam sobie przejrzeć Twój dziennik budowy. Wszystko wygląda pięknie, wykonane z dużą starannością. Dom marzenie Interesuje mnie firma i kolor drzwi wewnętrznych jakie widziałam na zdjeciach- dokładnie takich szukam.

  10. #2410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    DomiB zapraszam do moich Komentarzy ..... tam odpowiem na Twoje pytane

  11. #2411

    Domyślnie

    Edyta M. Masz przepiękną kostkę i ogrodzenie . Mam pytanie co to za kostka , bo od dwóch m-cy próbuję wybrać i nie mogę się zdecydować ,a na taką jak Twoja nie natrafiłam.Wstępnie się zdecydowalam na piccola z libeta ,ale nie jestem do niej przekonana.Twoja jest super.

  12. #2412
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    aliz zapraszam do Komentarzy do Mojej Chomiczowki tam odpowiem ( nie " zasmiecajmy " watku plytkowego )

  13. #2413

    Domyślnie

    witam,
    czy ktoś ma może w łazience położone płytki paradyż reflette, ton bądź vermilia ? szukam inspiracji na białą łazienkę z kolorowymi akcentami. help
    OMEGA - "KRAJOBRAZY"
    SAS UWT

  14. #2414

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktoś z Was ma może ułożone płytki Masto Bianco Paradyża, ale na ścianie? I czy na ścianie również trudno je utrzymać w czystości jak w przypadku, gdy są one położone na podłodze?
    Ostatnio edytowane przez Kotenieniek ; 27-11-2013 o 16:24

  15. #2415

    Domyślnie

    Mam masto bianco w łazience na podłodze i ścinach. Nigdy nie zauważyłam jakiegokolwiek problemu z ich czyszczeniem. Sprawdzają się świetnie, nie są widoczne żadne smugi, zacieki po zaschniętej wodzie. Co więcej są to najmniej wymagające płytki, z jakimi miałam w życiu do czynienia.

    Jak już wspominałam wcześniej byłam przerażona opiniami na temat utrzymania czystości tego gresu, przed zakupem zabrałam jedną płytkę ze sklepu i testowałam w domu jej brudzenie/czyszczenie na wszystkie możliwe sposoby (wylewałam kawę, gęsty sok, rysowałam ołówkiem, pisakiem,...). Płytka zaliczyła wszystkie testy. Być może problemy te zależą to od partii.

  16. #2416

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że i ja nie będę miała problemu z ich czyszczeniem, naczytałam się sporo opinii nt tych płytek i zdania są bardzo podzielone. Ale mam nadzieję, że będą mi dobrze służyć i dobrze się czyścić
    Malinam, zdradzisz mi jeszcze proszę jaką masz fugę do tych płytek?

  17. #2417

    Domyślnie

    Cytat Napisał malinam Zobacz post
    Ja do Masto Bianco mam Mapei w kolorze 132 Beż fugę i silikon. Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze. Jaśmin jest zdecydowanie za jasny. Zastanawiałam się też nad szarością, bardzo by pasowała, ale ze względu na drewniane szafki zdecydowaliśmy się na beż.

  18. #2418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kotenieniek Zobacz post
    Mam nadzieję, że i ja nie będę miała problemu z ich czyszczeniem, naczytałam się sporo opinii nt tych płytek i zdania są bardzo podzielone. Ale mam nadzieję, że będą mi dobrze służyć i dobrze się czyścić
    Malinam, zdradzisz mi jeszcze proszę jaką masz fugę do tych płytek?
    Ja również mam płytki Masto Bianco na podłodze...w całej kuchni, holu i wiatrołapie...użytkuje je już prawie rok i nie mam z nimi żadnego problemu (a tez obawiałam się trochę bo opinie były różne). Ja średnio raz w tygodniu myję je mopem parowym...a tak to odkurzam najczęściej. W ogóle nie widać żadnych smug. Jak dla mnie rewelacja. Może rzeczywiście to zależy od partii. Ja mam fugę Sopro betonowo-szarą...jest trochę ciemniejsza od płyek ale ja tak akurat chciałam...jasne fugi na podłodze i tak z czasem ciemnieją w miejscach częsciej użtkowanych a ja nie mam zamiaru ich czyścić szczoteczką
    Pozdrawiam

  19. #2419

    Domyślnie

    pytanko czy ktoś z Was ma płytki Paradyż Doblo??

  20. #2420

    Domyślnie

    Dziękuję


    Cytat Napisał sylwia1984 Zobacz post
    Ja również mam płytki Masto Bianco na podłodze...w całej kuchni, holu i wiatrołapie...użytkuje je już prawie rok i nie mam z nimi żadnego problemu (a tez obawiałam się trochę bo opinie były różne). Ja średnio raz w tygodniu myję je mopem parowym...a tak to odkurzam najczęściej. W ogóle nie widać żadnych smug. Jak dla mnie rewelacja. Może rzeczywiście to zależy od partii. Ja mam fugę Sopro betonowo-szarą...jest trochę ciemniejsza od płyek ale ja tak akurat chciałam...jasne fugi na podłodze i tak z czasem ciemnieją w miejscach częsciej użtkowanych a ja nie mam zamiaru ich czyścić szczoteczką
    Pozdrawiam

Strona 121 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony