dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 31
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 616
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Fajny ten narożnik z Agata meble! Wzięłaby, młodemu do pokoju ale ekoskora....Cena bardzo kusząca.
    Fajny!!!!!!!!!! Cena powala na łopatki za tak duży narożnik, chyba się zdecyduję, na ekoskórę przymknę oko (bo za prawdziwą skórę musiałabym zapłacić tyle, że później przez rok żołądek na płot )

  2. #222

    Domyślnie

    szmurka na stronie 4 pokazałam real fotki tego narożnika w kolorze czerwonym
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  3. #223

    Domyślnie

    Zagwostke mam. Przez mojego M. Chodzi o stronę narożnika. Ja od początku miałam wizje jak ma to wyglądać a M. od początku myślał że bedzie na odwrót i teraz mam wątpliwość czy myślę dobrze
    Tak sobie to na szybko w poincie rozrysowałam. Co sądzicie. Jak ptraktyczniej będzie

    Wersja 1


    Wersja 2


    I jeszcze widok ma salon

    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  4. #224
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    A gdzie będzie "ołtarzyk"?
    Planujecie jakiś telewizor? Coś na co skierowany może być wzrok siedzących na narożniku?k?

  5. #225

    Domyślnie

    Eee...jaki ołtarzyk?
    Tv jest na wprost narożnika, zaznaczyłam ale chyba słabo widać Znalazłam jakąś stara fotkę na której jest tv

    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  6. #226

    Domyślnie

    Moim zdaniem wersja 1

  7. #227

    Domyślnie

    A no i wiadomo przed narożnikiem będzie mały stoliczek jakiś
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  8. #228
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał szmurka Zobacz post
    Fajny!!!!!!!!!! Cena powala na łopatki za tak duży narożnik, chyba się zdecyduję, na ekoskórę przymknę oko (bo za prawdziwą skórę musiałabym zapłacić tyle, że później przez rok żołądek na płot )

    szmurka

    szczerze odradzam ekoskórę, naprawdę . Latem człowiek się klei do tego (mam ze skaju fotel biurowy i zmieniam w nim tapicerkę po roku, bo bez poduszki nie da się na tym siedzieć). A jak trafisz na kiepski gatunek, to po 2-3 latach będzie do wyrzucenia albo do zmiany tapicerki. U mojej Przyjaciółki komplet popękał i obłaził tak, że musiała wydać 1300 zł na tapicera. Szkoda kasy na to.


    Korozja

    piękne mieszkanie, zwłaszcza jeśli nie zabudują Ci tego widoku na drzewa
    Stół dla 6 osób wydaje mi się w tym wnętrzu za duży. Będzie fatalne dojście do krzeseł z tyłu, praktycznie nie da się ich odsunąć bez ocierania o ścianę i swobodnie przechodzić.
    Zrobiłabym stolik dla 4 osób i inny wypoczynek. Nie wiem, czy zachowałam proporcje, najmniejsze narożniki z wąskimi boczkami mają ok 222-225 cm
    Zamiast funkcji spania można by dać pufę służącą za stolik i dosuwaną do narożnika podczas oglądania TV.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	strona naroznika 1.JPG
Wyświetleń:	193
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	228025

  9. #229
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    przykład takiego małego narożnika to Barra Bizzarto (można kupić podobny nie firmowy)




    Jeśli tak wąskie boczki nie podobają się, to są szersze, ale wtedy to już 236 cm i będzie wchodziło w światło tego pięknego okna. Coś za coś.
    Od strony wejścia można by nawet zrobić wykończenie meblowe:




    Ja bym się starała jak najmniej wchodzić w światło dużego okna:


    A jeśli koniecznie chcesz mieć szerszą część vis a vis telewizora, to wybrałabym Twoją wersją 1:

    Ostatnio edytowane przez piu ; 02-12-2013 o 18:11

  10. #230

    Domyślnie

    fajna kobieta dzięki za zdaniem. 1-0 dla wersji 1

    piu dzięki

    Niestety widok za oknem sie zmienił. Wycięli lasek i budują domki 4rodzinne. Aż sie popłakałam patrząc jak tymi wszystkimi strasznymi maszyneriami niszczą moje drzewa! Potem wpadłam w taką wściekłość że kazałam M. sprzedać to mieszkanie w cholerę

    Ze stołem na 6 osób to przesadziłam hehehe będzie na 4 ale prostokątny, rozkładany. Zawsze marzył mi się piękny, duży stół, przy oknie, na nim jakaś fajna kompozycja kwiatowa, elegancki bieżnik, musi być miejsce by w razie obiadu było można postawić zastawę, kieliszki, szklanki, świecznik jakiś itp
    Moim zdaniem przy prawie 23m2 salonu nie muszę się jakoś specjalnie ze stołem ograniczać, tym bardziej że nie planuje w nim innych mebli.
    Nie będzie problemu z dojściem, już to wszystko sobie prowizorycznie porozkładałam i będzie ok

    Co do narożnika to ja się przyznam że...już go kupiłam! Ale nie powiem który Jak przyjdzie to pokaże. Tylko nagle facet poddał w wątpliwość jak ma stać i też zaczęłam mieć wątpliwości a że jeszcze jest czas żeby coś ewentualnie zmienić to się pytam

    piu myślałam kiedyś o tej opcji dosuwania pufo-stolika ale:
    - gdzie wtedy będą stać ewentualne przekąski i napoje jakie będę spożywać w trakcie seansu?
    - mam trzymać giry tam gdzie trzyma się żarcie?
    - a co jak będę musiała spać w salonie?

    Narożnik będzie rozkładany i duży. I taki zamówiłam. Takie małe mi nie odpowiadają. Musi być miejsce żeby kilka osób usiadło spokojnie. I żebym ja z facetem mogła się spkojnie wyłożyć. Okno jest duże, więc jak troszkę zasłonię nic się nie stanie Poza tym na drugiej ścianie jest kolejne okno i jeszcze balkonowe drzwi.
    Ale dzięki za rady i fotki, może ktoś inny skorzysta bo u mnie już musztarda po obiedzie
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 02-12-2013 o 18:13
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  11. #231
    Banned
    AgaKowal

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-300
    Posty
    9

    Domyślnie

    Kilka opcji, które mi się podobają cenowo całkiem przyzwoicie
    Mały

    Średni narożnik bardzo ładny

    i całkiem spory nowoczesny i funkcjonalny
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	olimp_1_1.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	234086  

  12. #232

    Domyślnie

    Widzę, że temat właściwie już zakończony, bo Korozja narożnik kupiła, ale ja jednak się podepnę, bo mam bardzo podobne założenia. Narożnik rozkładany, najlepiej z pojemnikiem na pościel, wymiar max. 300cm x 230cm w tkaninie, teraz mamy tymczasowe kanapy skórzane i nigdy więcej niczego do siedzenia w skórze. Oparcia dość wysokie, ok. 90 cm - żeby dało się głowę oprzeć. Co do ceny - głównie stawiamy na jakość i wygodę, jesteśmy w stanie zapłacić więcej, ale żeby chociaż była szansa, że to się nie rozwali po dwóch latach.... Czy macie jakieś firmy meblowe - pewniaki, które nie robią dziadostwa? Albo chociaż się starają? Myślałam o Bydgoskich Meblach, ale poczytałam opinie i trochę mi przeszło

  13. #233
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    A gdzie zdjęcie tego narożnika zakupionego? Jak znajdę w chwilkę to wstawienia zdjecia narożników z Agata meble które zrobiłam bo mi się podobaly

  14. #234

    Domyślnie

    AgaKowal dzięki za odkopanie wątku

    agagrusz temat zakończony ale mam nadzieję że wątek nie zginie i inni będą korzystać
    Z wysokim oparciem to ja widziałam ale po nazwach nie kojarzę bo mnie nie interesowały takie. Na wątku pokazywany był narożnik bravo wejnert. Nowoczesny i jednocześnie z wyższym oparciem. Widziałam na żywo i fanie wygląda.
    Firm meblowych pewniaków nie znam ale o Alwesie np nie widziałam złych opinie (to Ci od narożnika który był moim faworytem) i o Modalto.

    Swoja drogą...mój szwagier jak się okazało pracuje w firmie meblowej przy produkcji m.in. narożników. Produkują zarówno dla odbiorców krajowych (chociażby AgataMeble) jak i zagranicznych. Przedział cenowy ich mebli jest różny. Kilka stówek jak i kilka tysięcy.
    Poopowiadał mi trochę jak to wygląda od drugiej strony...robienie na szybko, na akord, najtańszymi kosztami. Byle było. Był zszokowany że np fotel który zrobił w kilka godz, gdzie ani klej dobrze nie wysechł, pozszywane aby było idzie za kilka tyś!
    Przyznał też że meble robione na ekspozycje sklepowe są robione już inaczej. Pomału, dokładnie. Żeby wszystko pięknie i super wyglądało.
    Jak przychodzi inspekcja sprawdzająca jakość to są pokazywane "odpowiednie" meble.

    Nie chcę nikogo zniechęcać ani straszyć ale pokazać że nie zawsze cena jest adekwatna do jakości niestety.

    Ladybird76 nie ma fotek narożnika bo go jeszcze nie mamy Czas oczekiwania do 6 tyg a że Święta były to się trochę to wydłużyło. Mma nadzieję że jednak niedługo będzie bo mi znajomi się już na popijawę karnawałową wprosili
    Czekam na focisze.

    Myślę że teraz jest doby czas na kupno mebli. Zaczęły się noworoczne wyprzedaże i można ekspozycyjne mebelki kupić z całkiem niezłym rabatem
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 14-01-2014 o 11:42
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  15. #235

    Domyślnie

    wysokim oparciem to jak dla mnie super jest narożnik Salvador Bizzarto.
    Ma fajne bajery: wysuwany podnóżek, rozkładane oparcia, schowek w boczku z półeczką. Tylko cenowo to pewnie dużo kosztuje






    http://www.meble.pl/nowosci-produkto...ador,2429.html
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  16. #236

    Domyślnie

    Ja wczytywałam się też w ten wątek, bo przymierzam się do kupna narożnika - również z funkcją spania, dużego i szarego. Tyle wiem na razie. Nie chciałabym wydawać jakoś strasznie dużo kasy, bo wydatków mam masę. Trafiłam dziś przypadkiem na stronę nowej dla mnie firmy i znalazłam tam coś, co mi się spodobało, za nie wielkie pieniądze.
    Może ktoś coś kojarzy i wypowie się, czy zna te meble i jak jakościowo wypadają?
    Narożnik Oslo firma Beliani
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.php.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	37,7 KB
ID:	235059  

  17. #237
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    O teraz na wątek wpadłam
    coś Ci to przypomina ??





    dla jasności

    Mustang chyba 15

  18. #238

    Domyślnie

    oo_OOOO jak Ci się sprawuje narożnik?
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  19. #239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Bosko
    Nawet pierwsi goście na niej spali i chwalili sobie wielce

    Będzie Pani zadowolona

  20. #240

    Domyślnie

    O jezusicku to super, żeś mnie uspokoiła a ile czasu na nią czekałaś? Bo to że o północy ją przywieźli to właśnie przeczytałam
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

Strona 12 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony