dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 990 z 3107
Pokaż wyniki od 19.781 do 19.800 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #19781
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Nie, własnie pisałam, ze lubię elegancję i przede wszystkim sexownie, wszystko obcisłe . Ale oczywiście np jak jadę na basen to jestem w dresie. Lubię jak jestem elegancko ubrana w P. jest na sportowo . Mnie się to bardzo podoba .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  2. #19782

    Domyślnie

    Lubię jak jestem elegancko ubrana w P. jest na sportowo . Mnie się to bardzo podoba .
    to u mnie przeciwnie, jak u ani, zawsze jesteśmy ubrani w tym samym stylu

  3. #19783

    Domyślnie

    Lubię jak jestem elegancko ubrana w P. jest na sportowo . Mnie się to bardzo podoba .
    to u mnie przeciwnie, jak u ani, zawsze jesteśmy ubrani w tym samym stylu

  4. #19784
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    Gdyby wszyscy byli tacy sami, to świat byłby przeraźliwie nudny przecież
    każdy jest inny i ma inne priorytety...ja tez nie jestem już taki jak kiedyś, pisałem już przecież.
    Ale np. - mi wcale nie zależy na tym, żeby kobiety się za mną oglądały. Gdybym chciał, gdyby mi na tym zależało, to by to inaczej wyglądało. Poza tym - jak już napisałem wcześniej - nie szata zdobi człowieka Może to trochę anachronizm w dzisiejszych czasach, ale jestem trochę inaczej ukierunkowany pod wieloma względami. I nie mam zamiaru pewnych rzeczy zmieniać. Żeby kobiety się za mną oglądały?
    wy macie inaczej ustawione priorytety - i tyle. I w takich kategoriach to odbieram ( nie że ktoś jest pusty). Tylko tyle i aż tyle.

    lecę obiad szybki robić, Tylko mnie nie linczujcie w międzyczasie
    No widzisz Adiqq, tutaj mamy podobnie - też nie lubię, jak się za mną oglądają, nawet mnie to wkurza, wolę być "przeźroczysta", stąd też mój styl: wygodny dres, brak makijażu, itp.

  5. #19785

    Domyślnie

    serio Ilona nie lubisz się podobać?

  6. #19786

    Domyślnie

    też nie wierzę

    przecież o to chodzi tak naprawdę poza dobrym samopoczuciem

  7. #19787

    Domyślnie

    ja lubię i lubię też jak na mojego spoglądają laski

  8. #19788

    Domyślnie

    Magda i cała premia już poszła?


    Magda jak wezmę w zara, bezpłatna dostawa do sklepu, to trzeba płacić kartą czy mozna przy odbiorze, nie mam nic na kocie i nie chce mi się lecieć do banku

  9. #19789

    Domyślnie

    nie - ani 1 zł

    kupiłam sukienkę za normalna wypłatę
    a premia dośc dużo - coś kupię normalnego

    ( a wiesz co najlepsze - że to nagroda prezesa..a ja nie wiem za co...)

  10. #19790
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ło matko... Ja bez makijażu to po przysłowiowe bułki nie wyjdę Nie mówię o pełnym makijażu, raczej o wersji no-makeup-look, ale muszę czuć, że coś na sobie mam, bo w wersji saute z domu nie wyjdę

  11. #19791
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    serio Ilona nie lubisz się podobać?
    Serio, serio.
    Moje samopoczucie nie zależy od tego czy się podobam czy nie. Nie lubię zwracać na siebie uwagi - wolę przemknąć niezauważona. Tak na co dzień.
    Do pracy się np. malowałam i jako-tako ubierałam (poczucie przyzwoitości, nie chciałam też wyglądać jak uczennica), ale zawstydzały mnie spojrzenia np. ojców na wywiadówce czy podrywy innych młodych nauczycieli. Nie cierpię tego .

  12. #19792

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Ło matko... Ja bez makijażu to po przysłowiowe bułki nie wyjdę Nie mówię o pełnym makijażu, raczej o wersji no-makeup-look, ale muszę czuć, że coś na sobie mam, bo w wersji saute z domu nie wyjdę
    ja bez makijażu wyjdę np pojadę po chleb na wieś, albo zawieść córę do szkoły, ale już do pracy nigdy

  13. #19793

    Domyślnie

    ale zawstydzały mnie spojrzenia np. ojców na wywiadówce czy podrywy innych młodych nauczycieli. Nie cierpię tego .
    coś ty taka wstydliwa? Ilonka każdy zdrowy tata spojrzał by na taką nauczycielkę swojego dziecka

  14. #19794
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ja bez makijażu wyjdę np pojadę po chleb na wieś, albo zawieść córę do szkoły, ale już do pracy nigdy
    Ja młodego też do szkoły bez makijażu zawiozę, bo z auta nie wysiadam ale jak bym miała go pod klasę zaprowadzić, to już się muszę lekko umalować.

  15. #19795
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Staram się nei wychodzić bez makijazu, ale nie mam ogromnego na to parcia (np. zakupy spozywcze, wizyta u mamy czy tesciowej). Nie wyjde bez make-upu do pracy, do pociagu itd.
    Lubię wyróżniac się w tłumie (nie tylko wzrostem ubiore ale tez perfumami - dlatego przewaznie wybieram takie killery). No i staram się w domu dla męza wyglądac ładnie (zarzuca mi czasami, ze do pracy się stroję a w weekend ).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  16. #19796

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Ja młodego też do szkoły bez makijażu zawiozę, bo z auta nie wysiadam ale jak bym miała go pod klasę zaprowadzić, to już się muszę lekko umalować.
    no ja też pod szkoła nie wysiadam ale po chleb muszę wyjść, ale ja do szkoły śmigam .......w szlafroku ale po chleb w kurtce

  17. #19797
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    coś ty taka wstydliwa? Ilonka każdy zdrowy tata spojrzał by na taką nauczycielkę swojego dziecka
    No nie lubię, nie wiem. Lubię z facetami pogadać, ale jak partner, równy z równym, ale już być obiektem seksualnym dla obcego - nie.

  18. #19798

    Domyślnie

    mirella ja po domu latam w poplamionych ciuchach, mąż mi nawet niektóre wyrzucił tak go to wkurza, a ja własnie nie rozumiem co w tym dziwnego, ze mam bluzkę z plamą czy na getrach dziurkę

  19. #19799

    Domyślnie

    Lubię z facetami pogadać, ale jak partner, równy z równym
    a da się tak, z kumplem może ale z obcym? zupełnie bez podtekstu seksualnego


    śmiać mi się dziś chciało, jak siedziałam sama z kawą w macu a dwóch smarkaczy (około 20) patrzyło ciągle na mnie, myślę sobie w duchu dobrze, ze nie wiecie ile mam lat

  20. #19800
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    reni - myśmy wieeele lat taką umowę zawarli Żadne z nas nie wyglada jak łachmaniarz. Dlatego spodnie z dresu mam tylko te nowe (na basen w nich chodzę), do tego obcisła sexy bluzka - wtedy przejdzie w domu. A mój P. zawsze w jeansach (nigdy poplamionych) i t-shirt (tez obcisły). Uważam, ze to była super decyzja. So tez tego uczę . Uważam, ze trzeba zabiega o męża 24/dobę .
    JA nawet ciepłe piżamy powyrzucałam bo nie spełniały "standardów"
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 990 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony