dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5350

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    u nas gładz szlifowana ręcznie 12 zł/ m2 w cenie już gruntowanie (grunt z farbą)

    kafle łazienka (kafle rzekomo krzywe jak cholera) 35 zł za m2 plus 35 zł za m bieżący jeśli wyszlifowane kanty tzn np obudowa geberytu
    powiem Wam, że płytki położone naprawdę dobrze, nie ma się co przyczepić, oczywiście w cenie 35 zł. fugowanie itd. fugi przy podłodze silikonowe w sumie nie wiem dlaczego (na łączeniu podłogi ze ścianą)

    teraz szukam gresu do salonu i korytarzy 60x60 macie jakieś typy ?? cena na jaką mogę sobie pozwolić to około 80 zł m2
    ZAINSPIRUJCIE MNIE

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    fugi przy podłodze silikonowe w sumie nie wiem dlaczego (na łączeniu podłogi ze ścianą)

    teraz szukam gresu do salonu i korytarzy 60x60 macie jakieś typy ?? cena na jaką mogę sobie pozwolić to około 80 zł m2
    ZAINSPIRUJCIE MNIE
    Łączenie podłogi ze ściana to miejsce najbardziej narażone na pęknięcia tak samo narożniki ścian dlatego tam się stosuje silikon
    co do płytek to my np wzięliśmy Paradyż Taranto
    http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon/taranto mają duży wybór wielkości kilka odcieni
    a to strona z której zamawialiśmy http://www.i-lazienki.pl/?pid=productsgallery

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Ja tez mam silkon w "naroznikach", problem jest taki, ze w niektorych miejscach fliziarz "przetarl-wytarl" niechlujnie ten silikon i mam slady na plytkach, ktore mnie wkurzaja..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony